t Colofoq Mop q fHensenlinq.nl Familieberichten Jan Janus van Boven amilieberichten Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 0800 - 4444 000 Op 4 oktober 2014 is heengegaan in de leeftijd van 98 jaar. Tanny Rien en Joke Nicoline en Jacob, Renske Julian en Ina, Tristan Christa en Bob Sjaak en Elja Jody en Nick Jessy en Thomas Correspondentieadres: Snellemarkt 4,4416 BR Kruiningen De uitvaartplechtigheid vindt plaats op woensdag 8 oktober om 13:30 uur in Ons Dorpshuis, Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Daarna wordt hij begraven naast zijn vrouw, Neeltje van Boven - Wondergem, op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na afloop van de begrafenis gaan we terug naar het Dorpshuis. Verdrietig om haar te moeten missen, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een lang en gezond leven onverwachts van ons is weggenomen onze zorgzame moeder en oma. Tot het einde aan toe hield zij met kracht en doorzettings vermogen de regie over haar eigen leven. Jacomina Courtin-de Jonge - Mientje - weduwe van Hubertus Johannes Courtin in de leeftijd van 94 jaar. René en Miranda Marrit Inge Eefje Goes 4" oktober 2014 Correspondentieadres: Oudelandseweg 9,4451 NT Heinkenszand De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 9 oktober om 13.30 uur in de kerk van de H. Blasius, Kerkdreef 4 parochiekem van Heinkenszand. Aansluitend zal de be grafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'De Stenge', te Heinkenszand ge legenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Jeltje van Dijk - de Jong i mtÊm Sluittijden overlijdensadvertenties Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? maandag 6 oktober 2014 3f 24 uur per dag 7 dagen per week Mijn boom De trotse kroon is triest getroffen Stormen volgen elkaar op Het goudgeel blad de gouden vruchten vangen in de vroege morgen en in de late middag het licht van de laagstaande zon Ondanks verval en ondergang blijft het genieten voor wie er oog voor heeft. Jelly, 2014 Weduwe van Ab van Dijk In liefde verbonden met Jan van de Pol Voorburg 06-12-1936 Middelburg 30-09-2014 Amsterdam: Frank en Yo van Zeytveld - van Dijk Tom en Roos Gemert: Albert en Tertske van Dijk - Besselink Antoine en Selma Ruben en Cathérine Leander Amsterdam: Jelle van Dijk en Guido Merkelbach Middelburg: Jan van de Pol 'Mijn liefste is er niet meer In het bijzijn van haar kinderen is zij vredig ingeslapen, zij was er aan toe. Wij zullen haar ontzettend missen en in gedachten blijven liefhebben. Het was Jelly's wens om haar in kleine kring informeel te herdenken en haar naar de laatste rustplaats te begeleiden. Correspondentieadres: Zuidsingel 23,4331 RR Middelburg Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 31