Familieberichten (Tlensenlinq.nl Ovarian 30 maandag 6 oktober 2014 Adri Biersteker Adri Biersteker Adri Biersteker Vol bewondering voor de wijze waarop hij het onver mijdelijke aanvaard heeft en daarmee,het afscheid voor ons minder moeilijk heeft gemaakt, geven wij u kennis dat is overleden mijn vriend en maatje, onze papa en opa Adriaan Joannes Geijs -Ad- in de leeftijd van 69 jaar. Goes: Luciëtte Sturtewagen Goes: Etiënne Geijs Hulst: Biserka Geijs St. fansteen: Anniek en Joop de Rijck-Serrarens Emardo Samantha Wemeldinge: Nancy en Arthur Hoogesteger-Serrarens Onze dank gaat uit naar huisarts Posthumus voor de goede zorg en fijne begeleiding. 4 oktober 2014 Cort van der Lindenstraat 242,4463 VL Goes Er is gelegenheid om afscheid van Ad te nemen op donder dag 9 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 10 oktober om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 13.50 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Margaretha Pieternella Boon - Gre - Gre Boon Adriaan Aart de Vos - Ad - Maarten de Goffau Maarten de Goffau Cornells Marinus Louisse Kees kijk ook op Met veel verdriet geven wij u kennis van het overlijden van mijn allerliefste man, onze lieve en zorgzame vaderen opa Wolphaartsdijk, 28 maart 1946 Yerseke, 5 oktober 2014 Yerseke: Jos Biersteker-van 't Westende Yerseke: Marten Petra Nieuwen Sint Joosland: Jacqueline en Eddy Stan Correspondentieadres: Oude Boogaert41 4401 BW Yerseke De afscheidsdienst wordt vrijdag 10 oktober om 12.00 uur gehouden in rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend is aldaar gelegenheid tot condoleren. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze vriend We zullen het wekelijkse contact missen. Wij wensen Jos, Kinderen en kleinkind sterkte toe met dit verlies. Fam. van Steveninck Diep bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons erelid, oud-voorzitter en bovenal altijd zeer betrokken vrijwilliger en supporter van onze vereniging Wij zullen hem in warme herinnering altijd bij ons dragen. Bestuur en leden van voetbalvereniging Yerseke Jeruzalem, o stad zo hoog gebouwd, naar u verlangt mijn hart (gez. 264:1) Verdrietig delen wij u mee dat is overleden onze lieve zuster, schoonzuster en tante 31 maart 1921 t 3 oktober 2014 Wij zullen ons haar blijven herinneren als een markante, vrolijke en zeer behulpzame vrouw. Oost-Souburg: Sint Laurens: C.Boon-Marijs L.F.Boon C.P.Boon-de Troije Neven en nichten Correspondentieadres: Pastoor van Genklaan 2-26, 4501 AH Oostburg De uitvaartdienst is op donderdag 9 oktober om 13.00 uur in de Gereformeerde kerk, Noordweg 372 te Sint Laurens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Sint Laurens. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd kerkgebouw. Onze grote dank gaat uit naar de medewerk(st)ers van Zorgstroom voor hun toegewijde zorg. Geborgen bij God Met bijzondere en goede herinneringen nemen wij afscheid van onze vriendin en "oud" buurvrouw De "oude" buren uit de Baaslaan. Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbij gingen glimlachen dat ze er geweest zijn Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en onvergetelijke opa in de leeftijd van 76 jaar. Vlissingen: Holtheme: Vlissingen: Bep de Vos - de Leeuw Andy en Jennie Joëlla en Wasse Ymke Daisy Martin en Barbara Justin 3 oktober 2014 Correspondentieadres: Rubenslaan 26, 4383 WG Vlissingen U kunt afscheid nemen van Ad in het uitvaart centrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg op donderdag 9 oktober van 9.30 tot 10.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 9 oktober om 11.00 uur in de aula van crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Wij zijn donderdag 9 oktober i.v.m. het overlijden van mijn vader de gehele dag gesloten Martins dierenspeciaalzaak Middelburg Houd hoog uw kruis voor mijn verdonk'rend oog, Licht in de schemer, leid mij naar omhoog! De morgen daagt, de schaduw gaat voorbij: in dood en leven, Heer, blijf mij nabij! gezang 282:5 Heden is heel rustig en kalm overleden mijn lieve zorgzame vader echtgenoot van Jacoba Vleugel 16-12-2002 Waarde 5-6-1922 t Kapelle 4-10-2014 Rotterdam: Cor de Goffau Correspondentieadres: C.D. Vereekeplein 24 4421 CA Kapelle De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op donderdag 9 oktober om 10.30 uur in rouwcentrum PeterButler, Maalstede la te Kapelle. Voorafgaande aan de dienst is er vanaf 10.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal om plm. 11.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Wemeldinge. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Geen bezoek aan huis. Mijn dank gaat uit naar de thuiszorg 'Cederhof' voor de liefdevolle zorgen en aandacht. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze broer en zwager in de leeftijd van 92 jaar Namens de familie De Goffau Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij u kennis, dat is overleden mijn man, onze vader, opa en overgrootvader Oostkapelle, 19 augustus 1922 Domburg: Middelburg: Grijpskerke: t Domburg, 3 oktober 2014 J. Louisse - Bommeljé Lies Louisse David Louisse Marja Louisse - Leijnse Klein-en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers ên vrijwilligers van zorgcentrum "Simnia" voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Omloop 51 4336 JE Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 7 oktober van 10.30 tot 10.50 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Aansluitend wordt hier de afscheidsdienst gehouden. Nadien is er gelegenheid tot het condoleren van de familie. De crematie zal in stilte plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 30