Familieberichten (J) (Tlens9nlinq.nl Ruurd Wartena 50 zaterdag4oktober 2014 kijk ook op Marjan Talamini Margaret Janice Talamini - Minderhout - Marjan Talamini-Minderhout Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze dappere vriendin Marjan Wij wensen Ben, Leonie, Raoul en verdere familie veel sterkte bij dit zware verlies Middelburg Heinkenszand Leo en Jenny Jan en Nelleke Jo Houtekamer Jij was een rots in de branding en koerste recht door zee Jij trotseerde de storm en de golven alleen had je de wind niet mee Verdrietig om het afscheid, maar met diep respect voor haar moedige levenswijze, laten wij u weten dat zacht en vredig is ingeslapen onze intens dierbare vrouw, moeder en trotse oma Penrith, 7 februari 1953 Vlissingen, 30 september 2014 B.G. Talamini Daisy Léonie en Olivier Isa Raoul en Marjolein Iris Correspondentieadres: Roozenburglaan 137, 4337 JC Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van Marjan te nemen op dinsdag 7 oktober van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vhssingen. Aansluitend zullen.we haar om 14.00 uur gedenken in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Marjan hield van bloemen. Indien u geen persoonlijk bericht mocht hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Helaas hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze geliefde zus, schoonzus en tante Ad en Wil Miranda en Johan Annet en René, Raisa Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde voormalige collega op 1 oktober 2014 Jo was bij ons bedrijf werkzaam van 1975 tot 2007. Jo werd niet alleen erg gewaardeerd om zijn inzet en betrokkenheid maar ook om zijn humor en kleurrijke verhalen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw Lenie, de kinderen, kleinkinderen en naaste familieleden. Directie en medewerkers Lamb Weston Meijer. V.O.F. Kruiningen, 2 oktober 2014 Onze vader was bijzonder: een sterke, opgewekte man met een duidelijke eigen wil, een glimlach en een tikkeltje ondeugd. Tot het einde aan toe hield hij met kracht en doorzettingsvermogen de regie over zijn eigen leven. Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die hij achterlaat geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vader en opa weduwnaar van Addy Wartena - Poppinga Kattendijke, 7 oktober 1937 Kattendijke, 27 .september 2014 Harstad (N): Elleke en Bard Anneke, Stian, Ingeborg Etten-Leur: Sjoerd Grevenbicht: Irene en Martijn Lolke, Floor, Teun, Famke Monnikendijk 19, 4474 NB Kattendijke Correspondentieadres: Wildbaan 65 b, 4874 KC Etten-Leur De uitvaart vindt in familiekring plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 54