Familieberichten OyaflBüzi] A flêsb kijkookop fT1ensenLinq.nl Marinus Jan Blomaard Rinus -V* A zaterdag 4 oktober 2014 I 49 zo gewoon zo bijzonder gewoon bijzonder Vaar wei- Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u verdrietig mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 88 jaar. Colijnsplaat: M.C. Blomaard - de Kam Kats: Mariëtte en Guus Annelot en Daan Maud Ouderkerk a./d. Amstel: Ronny en Dorine Max Bodille 2 oktober 2014 Zorgcentrum Cleijenborch Dr. Maasstraat 4, 4486 BW Colijnsplaat De begrafenis zal op dinsdag 7 oktober in besloten kring plaatsvinden. Nadien is er vanaf 15:00 uur gelegenheid tot condoleren in het restaurant van Cleijenborch. Draag mij door het diepe water waar ik zelf niet meer kan staan in Uw armen ben ik veilig wanneer U mij draagt als ik niet verder kan gaan. Bedroefd laten wij weten dat na een moeizaam leven is overleden mijn lieve zus, schoonzus en onze tante Adriana Elizabeth Davidse (laantje) weduwe van Theo van Beek Amemuiden, 04-02-1931 t Den Haag, 29-09-2014 B. Davidse T. Davidse - de Ridder Jos-Anja-Jan-Silvia-Marja De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres Irislaan 6 4356 JJ Oostkapelle De zon scheen de bloemen bloeiden, de vogels floten... En toen was het stil. Verdrietig geven wij u kennis dat, na een periode dat de gedachten steeds minder werden, van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Jacoba van Huisstede-Grootendorst in de leeftijd van 83 jaar. Vrouw van: C. van Huisstede Moeder van: Ineke (an-Willem Oma van: Arjan en Sigrid, Jaimey A Marcel Linda Edwin en Jolien Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van de Koriander 13 te Heinkenszand voor de goede begeleiding en liefdevolle verzorging. 2 oktober 2014 Boomvalkstee 4,4451 CK Heinkenszand. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 7 oktober om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Noord- landseweg te Heinkenszand. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 13.50 uur ^anwezig te zijn. Na de begrafenis is er in Restaurant Brasserie 'Stelleplas', Stelleweg 5 te Heinkenszand gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die we van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat moe en verlangend naar het einde van ons is heengegaan onze lieve vrouw en moeder Abigaël Dina de Ruijter-Andries - Bia - in de leeftijd van 65 jaar. Jo de Ruijter Rudie de Ruijter 2 oktober 2014 Van Heemskerckplein 1 4384 BD Vlissingen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Heden is overleden onze zus, schoonzus en tante Bia Arnemuiden: Co en Clara Marijs-Andries Danielle Woensdag 1 oktober kregen wij het bericht dat onze (schoon)zus en tante Antonia Huizen-Steijn is overleden. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Familie Steijn Ik heb het leven lief, de mensen en de dieren De zeeën en rivieren, ik heb het leven lief. Ik heb het leven lief, de bergen en de dalen De warme zonnestralen, ik heb het leven lief. ik heb het leven lief, het sterke en het broze Het blije en het boze, ik heb het leven lief. En valt het doek dan dicht, nog even op het leven Een laatste glas geheven, ik heb het leven lief. - uit Ik heb het leven lief- Toon Hermans - Dankbaar dat hij zo lang in ons midden^vas, nemen wij afscheid van mjja lieve man, onze lieve vader en onze lieve opa Johanriis Adriaan Jacob Verboom :y Verboom-Verschuure |£ty Jaam in liefdevolle herinnering ^ffine Willem Jesbeth en Weida ^^flkie en Jan 2 oktober 2014 Meuleweie 29, 4471 CX Wolphaartsdijk In familiekring wordt afscheid genomen van onze lieve Jo. Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze Ome Jo Een markante persoonlijkheid en vooral een wijs man. Piet Luikenaar Lies Luikenaar Jannie Luikenaar Wim Luikenaar en Frida Luikenaar- Wellema Matty van Gemerden-Luikenaar Peter van Gemerden Jaap van der Schraaf Els van der Schraaf-Verschuure Wim Verschuure Jolanda Verschuure-Walraven Jaap van Wuijckhuijse Joke van Wuijkhuijse-Witkamp en onze kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 53