R Dreamgiris bij de PZC Ladiesnight! fa Bochumer Symphoniker 50% KORTING "°vember Actiecode: Een productie van Albert Verlinde Entertainment met Berget Lewis en Pearl Jozefzoon EE EL actiePZC (5) pzc.nl/abonneevoordeel Bochumer Symphoniker brengt een Romantisch, Dynamisch en Energiek programma tijdens het Slotconcert van de 26e editie Festival van Zeeuwsch-Vlaanderen op zaterdag 18 oktober in het Scheldetheater, Terneuzen. "V'; pzc.nl/abonneevoordeel zaterdag 4 oktober 2014 \*ir mm AL Bestel uw kaarten met actiecode Speciaal voor abonnees organiseert de PZC in samenwerking met ZeelandTheaters de Ladiesnight. Kom op woensdag 26 november samen met je vriendinnen naar de voorstelling Dreamgiris in het Scheldetheater Terneuzen. Een voordelige avond uit De PZC ontvangt jou en je vriendinnen graag op woensdagavond 26 november op de rode loper van het Scheldetheater Terneuzen (aanvangstijd voorstelling: 20.00 uur). Hier voorzien we jullie van een all-in verwenavond. Na de voorstelling vind je in het theater diverse stands van de leukste ondernemers, winkels, eten drinken en cosmeticabedri jven uit de regio. Dit alles voor de prijs van €39,50 p.p. Het speciale PZC Ladiesnight- arrangement is inclusief hapjes, drankjes en de entree tot de voorstelling Dreamgiris. Je ontvangt deze avond ook een verwengoodiebag. Dreamgiris musical Na het succes van Flashdance brengt Albert Verlinde Entertainment in samenwerking met Zeelandtheaters opnieuw een grootschalige musical: Dreamgiris. Gebaseerd op het leven van The Supremes en Diana Ross vertelt Dreamgiris het verhaal van The Dreamettes, drie zangeressen (Effie, Deena en Lorrell) die naam willen maken in de muziekwereld. Wanneer Effie haar plaats als leadzangeres moet afstaan aan de meer scommerciële Deena ontstaat er onenigheid. Maar de bom barst pas echt als manager Curtis uiteindelijk besluit Effie uit de groep te zetten. Kaarten bestellen Samen met je vriendinnen naar de PZC Ladiesnight op 26 november? Koop je kaarten via de website van www.zeelandtheaters.nl. Vul bij het winkelmandje de speciale actiecode actiePZC in. ABONNEE VOORDEEL Met werken van Johannes Brahms en Edward Elgar geven we letterlijk gehoor aan de wensen van een grote groep concertbezoekers en laten in kwalitatieve en professio nele zin alles samenvallen. Vioolvirtuoos Nikita Boriso-Glebsky komt zijn belofte na om zijn drukke concertprogramma speciaal voor het fes tival vrij te houden op 18 oktober en brengt u het roman tisch vioolconcert in D, op.77 van Johannes Brahms. En onder de gedreven leiding van festivalvriend en 'conductor in residence' Conrad van Alphen wordt het weer een dynamische en energieke concertavond. U kunt oorgetuige zijn van het raadselstuk; Enigma Vari ations van Edward Elgar. Een werk met melodische, har monische en ritmische elementen waarin Elgar in enkel variaties een vriend muzikaal portretteerde. Het majestei telijke slot klinkt na tot de volgende festivaleditie in 2015. Zo profiteren abonnees Abonnees maken kans op 50% korting voor dit concert. De normale prijs is 29,50 per persoon, voor abonnees 14,75 per persoon. De PZC biedt 10 lezers de kans om met twee personen tegen 50% korting naar het Festival te gaan. Het concert vindt plaats op zaterdag 18 oktober in het Scheldetheater in Terneuzen. Aanvang concert 20.00 uur. Om in aanmerking te komen voor de kaarten mailt u uw naam voor 10 oktober naar marketing@pzc.nl. De prijswinnaars krijgen op 10 oktober bericht. Uw concertkaarten liggen op naam klaar bij de entree van het Scheldetheater vanaf 19.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 26