d v s Colofon (J| fDensenlinq.nl Familieberichten M A Achillus Henri Dierikx amilieberichten Marietje de Smit - Vanhij fte Hendrik Siereveld Cor Schelfhout Omèr van de Vijver V kijk ook op Gerard Cappendijk Bep van den Broecke - Jeremiasse Het gemis voor ons zal blijven, maar de grote belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze lieve zorgzame ma, schoonma en oma heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Kinderen en kleinkinderen Sluiskil, oktober 2014 Ronny van Vlieberghe Elena Geertruid Eckhardt - Dominicus Wij danken u voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van onze lieve (schoon)vader, opa en overgrootvader Henk Het was hartverwarmend zoveel steun, troost en liefde van u te mogen ontvangen. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank Kinderen en kleinkinderen Colijnsplaat, 4 oktober 2014 hebben ons diep geraakt. De grote waardering die hieruit spreekt heeft ons zeer goed gedaan. Van ganser harte willen wij eenieder daarvoor bedanken. Kinderen en kleinkinderen. Kloosterzande, 2014 De overweldigende belangstelling en het medeleven in de vorm van bezoek, kaarten, brieven, telefoontjes en bloemen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, pa, schoonvader, onze opa en over-opa heeft een diepe indruk op ons gemaakt. Het is voor ons allen een grote steun geweest. Onze hartelijke dank daarvoor. Georgette van de Vijver-Goethals Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Oostburg, oktober 2014 Zoveel belangstelling Zoveel kaarten Zoveel bloemen Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven na het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Sjaak van Eijkeren 18-03-1945 20-08-2014 willen wij u hartelijk dank zeggen. Het heeft ons goed gedaan. Corrie van Eijkeren-Rijk Kinderen en kleinkinderen 's-Heerenhoek, oktober 2014 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze schoonbroer en nonkel zeggen wij u hartelijk dank. Familie Dierikx Familie Buijck Sluis, oktober 2014 Cobie van Belois-Beerens Zijn stoel is leeg. Zijn stem is stil. Wie hem heeft gekend, weet wat dat zeggen wil. Daar het mij niet mogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor uw medeleven tijdens het ziek-zijn en voor uw belangstelling na het overlijden van mijn lieve man Piet van den Dries wil ik u langs deze weg hartelijk dankzeggen. Het heeft mij goed gedaan. Els van den Dries-Poortvliet Borssele, oktober 2014 Uitvaart Informatie Hulplijn Kan ik met mijn verzekering bij iedere uitvaartondernemer terecht? 24 uur per dag 7 dagen per week C 0800 - 4444 000 De Uitvaart Informatie Hulplijn zaterdag 4 oktober 2014 5^ Verdrietig om het gemis Dankbaar voor de goede herinneringen Trots op wat je ons hebt gegeven Liefde die we nooit vergeten We danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Agnes Cappendijk kinderen en kleinkinderen Vogelwaarde, oktober 2014 In ons verdriet om het heengaan van onze bijzondere moeder, oma en oud-oma mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Een speciaal woord van dank aan allen die haar zo liefdevol verzorgd hebben. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Breskens, oktober 2014 We fly so close you and I Er zit een blijvend gat in ons hart nu onze vriend en knuffelbeer er niet meer is Het verlies is enorm. Wij willen iedereen heel hartelijk bedanken voor alle steun in welke vorm dan ook. Miranda en Caya Vogelwaarde, oktober 2014. Voor de vele blijken van belangstelling tijdens haar verblijf in Ter Valcke en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma willen wij u hartelijk danken. Johan en Cobie Annemiek en Maarten Kees en Rob Kleinkinderen Wemeldinge, oktober 2014. De enorme hoeveelheid blijken van medeleven na het overlijden en de voilé kerk bij het afscheid van onze pa en opa Wij danken iedereen voor de grote belangstelling, mooie kaarten en bloemen die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, mama en schoonmoeder Guust van Belois Carmen en David Breskens, oktober 2014 I Bekijk nu het antwoord van Uitvaartverzorging H. Jobse op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Bel gratis bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg Uitvaart Informatie Hulplijn Gratis hulp bij vragen' rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 4444 000 Slurttijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 121