L Colofon fïlensenlinq.nl Familieberichten Van der Hooft amilieberichten Met diepe droefenis moeten wij afscheid nemen van onze vader, opa, broer, oom Ludwig René de Caluwé Sassenaar, fotograaf, muzikant, kunstenaar, verzamelaar, reiziger in de leeftijd van 70 jaar. Rudi en Anneke René Mischa Odin Rosita Cindy i' Jaggergs Lodewijk en Irma Quincy Zita Sas van Gent, 30 september 2014 4551 GJ, fulianastraat 20 Er is gelegenheid om afscheid van Ludwig te nemen op vrijdag, zaterdag en zondag van 19.00 tot 19.30 uur in De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 6 oktober om 12.00 uur in De Geslootene Boom. - Na afloop zal de condoleance in familiekring plaatsvinden. - - De crematie zal in stilte plaatshebben. - - Alleen schriftelijk condoleren svp - Voor altijd jouw "Belle Amie" Rosita Dinsdagavond is toch nog heel onverwachts onze lieve (schoon)vader/opa overleden: een man met een gouden randje, een vader met een hart van goud, de opa broem van onze kinderen. Nooit meer het geluid van de scooter Nooit meer 'even lekker chinees halen' op zondag.... Nooit meer met hem praten over zijn foto's, schilderijen en zijn tekeningen.. Nooit meer een dikke knuffel voor de kinderen... Nooit meer zijn vrolijke fluitje... Nooit meer 'oh, ik maai het gras wel even, dan zijn jullie makkelijk'.... Nooit meer even bij opa langs om met de auto's te spelen... Nooit meer samen naar de airbrush-beurs Nooit meer Wij zullen je enorm missen. Lodewijk, Irma, Quincy en Zita Een muzikant in hart en nieren, is er niet meer Ludwig de Caluwé Lid sinds de oprichting op 6 sept 1985 Wij wensen zijn kinderen en familie veel sterkte. Leden en bestuur van Showband Sas van Gent en Sugarbeet Strietband Bedroefd geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in Ter Valcke te Goes, zacht en kalm is overleden onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma en overoma Isabella Cornelia de Bei-Padmos sinds 20 oktober 1998 weduwe van Johannes de Bel in de leeftijd van 88 jaar. Rinus de Bel Jannie de Bel-Slabbekoorn Jos en Tamara, Joyce Marijn en Jolanda, Meivin, Levi Goes, 2 oktober 2014 Correspondentieadres: Steeweg 27 4401 AN Yerseke De afscheidsdienst, waarin zal voorgaan Ds. C. Baggerman wordt dinsdag 7 oktober 2014 om 10:30 uur gehouden in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in De Haven gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. In plaats van kaarten. 11 weken na onze vader en opa is nu onze moeder, schoonmoeder en lieve oma overleden fenny Haverkort-Minnaard 18-1-1948 Yerseke 27-9-2014 Dian en loost Mark en Micha Lian Stéphanie 9? en Colin Daniëlle en lan-Kees Onze dank gaat uit naar huisartsenpraktijk Yerseke met in het bijzonder dokter van der Kooij, Buurtzorg voor hun liefdevolle verzorging, Janneke van Allévo, Lies Weststrate voor haar vele goede zorgen, zowel voor onze (o)ma als (o)pa. De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Correspondentieadres: Moerplein 103 4401 HZ Yerseke Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante fenny Haverkort-Minnaard Wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens de familie Minnaard Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega J. Brasser (fan) Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter J.W.M. Siewe, secretaris Vlissingen, 2 oktober 2014 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van het lid van onze vereniging f. Brasser (fan) Wij wensen Wies en de verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit C. Stam, voorzitter P.M.G. Anfray, secretaris Vlissingen, 2 oktober 2014 Janus Karelse Veilig in Jezus 'armen Na een kort ziek zijn is onverwachts overleden mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma fannetje Johanna de Koeijer-Murre eerder gehuwd geweest met P. Duinkerke in de leeftijd van 86 jaar. Krabbendijke: C.P. de Koeijer Yerseke: Tonnie Duinkerke Sannie Duinkerke-Brik Connie en Leen, Robbin Elise en Wim, Antoin, Lisanne Christa en Klaas, Suzan, Lotte, Lisa Terneuzen: Joke Dijkwel-Duinkerke Alex Dij kwel Jeannette en Hügo, Damian, Dominique Monique en Gerald, Amy-Jolie, Gianluca Krabbendijke, 2 oktober 2014 Correspondentieadres: C.P. de Koeijer Willem Kosterlaan 1 Unit 1, kamer 14 4413 CP Krabbendijke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. B. Kooistra, wordt dinsdag 7 oktober om 14.00 uur gehouden in de Vrije Evangelische Gemeente, Kaaistraat 18 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Molen laan 1 a gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel te Krabbendijke, afdeling B, voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. mm DANKBETUIGING Voor uw medeleven en belangstelling welke wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Ferdi Baart echtgenoot van Lizette De Cock betuigen wij onze oprechte dank. Namens: Lizette Brenda en Paul Brian Ramanda Hulst, oktober 2014 y /pp Ui tvaartzorg WÊÊÊÊÊÊ Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding kijk ook op www.pzc.nl vrijdag 3 oktober 2014 39 Na kortstondige ziekte is overleden mijn broer en onze oom Wij wensen Irene, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Lena Dieleman-Karelse neven en nichten Kamperland, 1 oktober 2014 jS in fo@vanderhooftu it vaartzorg, n I N W: www.vandcrhooftuitvaat1zorg.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 83