*3 Oo Ontdek de authentieke Algarve Natuur en cultuur in Limburg DUTCH &MORE I mernm vanaf Zoveel te zien tussen Gulp en Geul Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Exclusieve .Gratis upgrade lezersreis zeezichtkamer! Vlieg vanaf Amsterdam, 4-15 dagen vanaf Rotterdam of Eindhoven Inclusief huurauto Luxe 5-sterren hotel Inclusief ontbijt Klantbeoordeling 8,5! Boek vóór 13 oktober op Kras.nl/LR21477 Adviesprijs €149,-p.p. LEZERSPRIJS 99,- p.p.* www.pzc.nl vrijdag 3 oktober 2014 PZC Olhao, de meest authentieke stad van de Algarve en de gastronomische hoofdstad van Portugal. Hier verblijft u in een luxe 5-sterren hotel met vele faciliteiten en kunt u de kust en het mooie achterland verkennen met uw huurauto. Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR21477 Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 13 oktober 2014. Ga naar Kras.nl/LR21477 of bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR21477 Geniet al wandelend of fietsend van het prachtige uitzicht, de heuvels en de bossen van het Limburgse Heuvelland. Bezoek de mergelgrotten in Valkenburg of maak een tripje naar het nabijgelegen Aken of Maastricht. De prijs is per persoon, gebaseerd op 2 personen per tweeper soonskamer en op basis van beschikbaarheid. Exclusief 9,95 reserveringskosten en toeristenbelasting. Geldig tot en met 31 maart 2015. De eenpersoonstoeslag bedraagt €35,- per nacht. Bij verblijf op vrijdag en zaterdag geldt een toeslag van €15,- per persoon, per arrangement. We kennen Limburgals dé carnavalsprovin cie, om haar (bourgondische) gastvrijheid en de lekkerste stukken Limburgse vlaai. Maar Limburg heeft meer te bieden! Houdt u van natuur en cultuur? Dan bent u in de meestzuidelijke provincie van ons land aan het juiste adres voor een onbezorgd week endje weg. Actief genieten? Wandel of fiets over groene hellingen, langs stromende beekjes en geniet van de variatie aan land schapselementen. In het zuidelijkste punt je van Zuid-Limburg ligt Valkenburg. In dit pittoreske plaatsje kunt u een kijkje nemen 'onder de grond' tijdens een bezoek aan de Gemeentegrot of de Fluweelengrot, re laxen in wellnesscentrum Thermae 2000, maar ook op onderzoek uit in de Kasteelru- ine. Ook leuk: met de kabelbaan naar de Wilhelminatoren en rodelend de berg af. Tip: in de wintertijd kunt u in de eerder ge noemde grotten genieten van een heuse kerstmarkt en de grootste ondergrondse kerststal, gemaakt van zand! Tijd over? Rijd dan naar Maastricht voor een uitgebreide shopsessie. Saillant Hotel Gulpenerland**** Dit bijzondere hotel is gevestigd in Gulpen, in een monumentaal pand waar in het de sign heden en verleden zijn samengebracht en waar luxe en ambiance centraal staan. Hier kunt u ontspannen na een gezellige dag in de omgeving en geniet u van uw schitterende hotelkamer, culinaire hoog standjes in restaurant Miró, en van de rust in de intieme wellnessruimte. Natuur en cultuur tussen Gulp en Geul Ontvangst met een glas bubbels 2 overnachtingen inclusief ontbijt lx een culinair vier gangendiner Gebruik wellnessfaciliteiten van het hotel Toeristisch informatiepakket Dagpas van Designer Outlet Roermond voor 10% extra fashionkorting, kop koffie en gratis parkeren Meer informatie en/of boeken: Ga naar de webwinkel waar u direct online uwreserveringkuntmaken.Vootvragenzijn wij telefonisch bereikbaar op 0174-725202 (ma-vrij van 09:00 - 17:00u) of per mail: reserveringen@dutchandmore.nl HOTELARRANGEMENTEN Dit luxe 5-sterren hotel ligt op slechts 100 m van de boulevard,, op 200 m van het centrum van Olhao en nabij de luchthaven. Het hotel beschikt over o.a. liften, gratis parkeergelegenheid, bars, restaurants, een binnen- en buitenzwembad, terras, zonneterras, ligbedden, parasols en een spacenter. Als lezer van deze krant krijgt u gratis een upgrade naar een kamer met zeezicht Inclusief: vliegreis Amsterdam/ Rotterdam of Eindhoven - Faro v.v. met transavia.com, 10 kg handbagage, verblijf in Hotel Real Marina Spa, ontbijtbuffet en een huurauto gedurende uw verblijf. Exclusief: zie onze website. Vertrek: 23 okt. 2014 t/m 27 mrt. 2015 Lezersprijs 4 dagen vanaf 399,- 8 dagen vanaf 529,- 12 dagen vanaf 689,- 15 dagen vanaf 799,- Ook 5,10 en 11 dagen mogelijk. sfeer Algarve Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 pers. excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 52