I I Familieberichten (J) menseniinq.nl Brenda Polderdijk Herman van den Eijkel In plaats van kaarten. 11 weken na onze vader en opa is nu onze moeder, schoonmoeder en lieve oma overleden Jenny Haverkort-Minna^rd 18-1-1948 Yerseke 27-9-2014 Diap en Joost Mark en Micha Lian Stéphanie 92 en Colin Daniëlle en Jan-Kees Onze dank gaat uit naar huisartsenpraktijk Yerseke met in het bijzonder dokter van der Kooij, Buurtzorg voor hun liefdevolle verzorging, Janneke van Allévo, Lies Weststrate voor haar vele goede zorgen, zowel voor onze (o)ma als (o)pa. De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Correspondentieadres: Moerplein 103 4401 HZ Yerseke Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Jenny Haverkort-Minnaard Wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens de familie Minnaard Bedroefd geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in Ter Valcke te Goes, zacht en kalm is overleden onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma en overoma Isabella Cornelia de Bei-Padmos sinds 20 oktober 1998 weduwe van Johannes de Bel in de leeftijd van 88 jaar. Rinus de Bel Jannie de Bel-Slabbekoorn Jos en Tamara, Joyce Marijn en Jolanda, Meivin, Levi Goes, 2 oktober 2014 Correspondentieadres: Steeweg27 4401 AN Yerseke De afscheidsdienst, waarin zal voorgaan Ds. C. Baggerman wordt dinsdag 7 oktober 2014 om 10:30 uur gehouden in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in De Haven gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. olt Veilig in Jezusarmen Na een kort ziek zijn is onverwachts overleden mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Jannetje Johanna de Koeijer-Murre eerder gehuwd geweest met P. Duinkerke in de leeftijd van 86 jaar. Krabbendijke: C.P. de Koeijer Yerseke: Tonnie Duinkerke Sannie Duinkerke-Brik Connie en Leen, Robbin Elise en Wim, Antoin, Lisanne Christa en Klaas, Suzan, Lotte, Lisa Terneuzen: Joke Dijkwel-Duinkerke Alex Dij kwel Jeannette en Hugo, Damian, Dominique Monique en Gerald, Amy-Jolie, Gianluca Krabbendijke, 2 oktober 2014 Correspondentieadres: C.P. de Koeijer Willem Kosterlaan 1 Unit 1kamer 14 4413 CP Krabbendijke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. B. Kooistra, wordt dinsdag 7 oktober om 14.00 uur gehouden in de Vrije Evangelische Gemeente, Kaaistraat 18 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Molen laan la gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel te Krabbendijke, afdeling B, voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig delen wij li mee dat is overleden onze schoonzus en tante J.J. de Koeijer-Murre Janny Echtgenote van C.P. de Koeijer Yerseke: J. de Koeijer K. de Koeijer-Wisse Biezelinge: L.J. de Koeijer-Nieuwdorp Neven en nichten Krabbendijke, 2 oktober 2014 eb 3 O J www.pzc.nl vrijdag 3 oktober 2014 kijk ook op "leder die ons kent, weet hoe we hem zullen missen Omringd door iedereen die hij liefhad, is overleden op woensdag 1 oktober 2014 Jo Houtekamer In de leeftijd van 72 jaar Lenie Houtekamer-Witte Gildo Saskia Gino Laurine Rowan Pepijn MayaII en Sienna Peter Nina Christian Vivian Eva Jens Demi Jon Tineke Jimi Cynthia Pascal Ma non Chanel Ruben Daisy Marlon Brenda Claudia Michel Kelly We komen samen op maandag 6 oktober om 13.30 uur in Ons Dorpshuis, Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in Ons Dorpshuis gelegenheid om te condoleren. Correspondentieadres: Lange Viele 27 4416 CE Kruiningen Geen bezoek aan huis. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Onverwachts is overleden onze geliefde zwager en oom Jo Houtekamer in de leeftijd van 72 jaar. We wensen Lenie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Goes: Louwrien Houtekamer-Wisse Krabbendijke: Jannie Houtekamer-Lamper Neven en nichten 1 oktober 2014 Vandaag werden we overvallen door het bericht dat onze oom Jo Houtekamer plotseling is overleden. We zullen onze kleurrijke oom met zijn bijzondere inzichten, sterke verhalen en humor erg missen. We wensen tante Lenie en de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Gilbert en Elly Peteren Sophie NelieenOnno en kinderen Goes, 1 oktober 2014 Onze vrolijke, lieve buurman Jo Houtekamer is niet meer. De buurtjes uit de Langeviele Onze ijsmeester is niet meer. Het bestuur van IJsclub de Schelde heeft geschokt en bedroefd kennisgenomen van het overlijden van ons bestuurslid Jo Houtekamer Jo was een betrokken, markant en enthousiast bestuurslid. Hij was elke winter een van de stuwende krachten van onze vereniging. We zullen zijn bijdrage, inbreng en vriendschap missen. We wensen Lenie en verdere familie heel veel sterkte toe de komende tijd. Bestuur van IJsclub de Schelde, Kruiningen Toch nog onverwachts is overleden mijn liefdevolle vrouw en mijn moeder 12 augustus 1963 1 oktober 2014 We zijn erg verdrietig maar we zijn blij dat ze na een lang gevecht nu rust heeft gevonden fAarco Meedendorp Ramon van Loon Correspondentieadres: Daniëlsland 27, 4337 BV Middelburg Woensdag 8 oktober om 13.00 uur is de afscheidsdienst in het crematorium van Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Aansluitend kunt u de familie condoleren in de koff iekamer aldaar. Wij zorgen zelf voor bloemen Na een moedig gevoerde strijd overleed mijn lieve, zorgzame man, pa - ons grote voorbeeld en onze lieve schoonvader Rotterdam, 27 februari 1933 Goes, 1 oktober 2014 An Ron en Monique Nick Edwin en Annick Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'De Bevelander)' T.a.v.: Familie van den Eijkel Postbus 12, 4430 AA 's-Gravenpolder Herman is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid te nemen na het maken van een afspraak via tel. nr. (0113) 3114 44. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodi gen, wordt gehouden op maandag 6 oktober om 14.00 uur in de aula van bovengenoemd rouw centrum. Aansluitend is er in de koffiekamer van het rouw centrum gelegenheid om elkaar te ontmoeten en te condoleren. De crematieplechtigheid zal op een later tijdstip in besloten familiekring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar dokter Posthumus en naar de medewerkers van Buurtzorg Coes-Oost voor de goede verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 42