9 ÜysrJsdafJ fïlensenlinq.nl Vie van den Bergen 461 woensdag 1 oktober 2014 - Simon Victor - Riet van den Bergen - Boeijkens "Now I'm the king of the swingers.." (Richard en Robert Sherman, I wanna be like you). Tot ons verdriet is overleden onze vriend en drummer Piet van Meerbeek Wij wensen de familie sterkte toe. Fanfare m.s. De Averij Marian Neve - de Cock Lieve Marian Marian Neve - de Cock Marian Neve - de Cock Marian Neve - de Cock Louisa Apolonia Wies van Damme WÊMMMm Jan van de Wijngaart kijk ook op Ik heb het leven liefgehad, U allen even zeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, Helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, Dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is-maar kort, dus wens ik net als Jos: Geniet! Verdrietig, maar ook met diep respect voor de wijze waarop zij haar ziekte wist te dragen, geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante weduwe van Jos Neve sinds 27-08-2013 Sint Jansteen, 08 juli 1954 Hulst, 29 september 2014 Jo en Riet de Cock - van Dorst Lia en Henk van Damme - de Cock Anjes en Paul Steijaert - de Cock Diana en Joop Millenaar - de Cock Ineke en Peter Warrens - de Cock José Schelfhout - Neve Lou Borm - Neve Tilly en George Bun - Neve Emmy en Ben Strooband - Neve Edward en Anneke Neve - van Roosmalen Wim en Fia Neve - d'Hooghe Neven en nichten Correspondentieadres 4561 HL Hulst, Tivoliweg 36. U kunt afscheid nemen van Marian op vrijdag 03 oktober van 19.00 tot 20.00 uur in familie kamer 2 van DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst. De uitvaart zal plaatsvinden op zaterdag 04 oktober 2014 om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sint Jansteen. Hierna zal Marian in besloten kring worden gecremeerd. Enkel schriftelijk condoleren. Marian ziet liever in plaats van bloemen een donatie aan Stichting Mascura. Veel dankbaarheid, respect en waardering gaat uit naar alle medewerkers van afdeling De Meander, die Marian liefdevol hebben verzorgd en naar Rene de Bakker en Kees van Geloof. Rust zacht. Thea en Paul, Marleen en Frans, Els en Paul, Marieke en Fredt, Sheila en Rudy, Maria en Jo, Elly en Willy 29 september 2014 Een paar maanden geleden kregen wij het verschrik kelijke nieuws te horen dat Marian ongeneeslijk ziek was. Gedurende die tijd hebben we langzaam maar zeker afscheid moeten nemen. Marian heeft meer dan 44 jaar bij Curamus gewerkt en we hebben haar gekend als een sociale, vrolijke, warme en gastvrije collega met aandacht voor iedereen. Lieve Marian, wat zullen we je missen! Namens Raad van Toezicht, Raad van Bestuur, medewerkers, vrijwilligers en cliëntenraden van Stichting Curamus Een hele fijne collega is ons ontvallen Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve collega Marian was vanaf 2011 werkzaam als medewerker civiele dienst binnen ons team. Hoewel we wisten dat Marian ziek was, heeft het bericht van haar overlijden ons erg aangegrepen. We Verliezen met haar een fijne, meelevende collega binnen het team. Wij wensen de naaste familie veel sterkte met dit grote verlies. Team Civiele Dienst Stichting Curamus Bernadette, Beth, Conny, Gerard, Henri, Ingrid, Jaap, Jan, Kelly, Koen, Linda, Lizie, Marieke, Marij, Mia, Miel, Monique, Roger, Sophie, Suzanne, Willeke, Wim Iets meer dan een jaar na het verlies van haar echtgenoot Jos, overleed gisteren ook onze collega Marian was al sinds 1996 in dienst bij stichting Het Zeeuwse Landschap. Aan de zijde van haar echtgenoot Jos Neve, heeft zij veel betekend voor Bezoekerscentrum Saeftinghe, waar zij bijna dagelijks te vinden was. De medewerkers van Het Zeeuwse Landschap en het gidsenteam van Het Verdronken Land van Saeftinghe zullen haar zorgzaamheid en gastvrijheid erg missen. We wensen haar familie veel dragen van dit grote verlies. sterkte toe met het Directie, medewerkers en Raad van Toezicht van Stichting Het Zeeuwse Landschap en gidsenteam Saeftinghe Wilhelminadorp/ Emmadorp, 29 september 2014 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Donderdag 25 september 2014 is overleden in de leeftijd van 86 jaar Naar de wens van Wies heeft de begrafenis in stilte plaatsgevonden. Speciale dank gaat uit naar dr. Martijn Heijens en het verzorgend personeel van De Blaauwe Hoeve, afdeling somatiek 2 voor de goede zorgen. Zo sterk, Maar geen kracht meer. Zo'n wil, Maar geen macht meer. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten. Intens verdrietig zijn wij, nu wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van in de leeftijd van 76 jaar. M.T. van den Bergen - Boeijkens Linda en Marc Buijs - van den Bergen Rutger, Midas Gino en Jeanne van den Bergen - Teunissen Renée, Chris, Elena Hoogerheide, 28 spetember 2014 correspondentieadres: Uitvaartverzorging Monuta Zorge t.a.v. familie van den Bergen Putseweg 147 4631 CL Hoogerheide Pa is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Monuta Zorge, Putseweg 147 te Hoogerheide, waar u de gelegenheid krijgt om afscheid van hem te nemen op vrijdag 3 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 4 oktober om 13.00 uur in de Schelde aula van crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de dienst krijgt u de gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. In plaats van bloemen, graag een donatie voor de KWF kankerbestrijding. Collectebussen aanwezig in het crematorium. Geen bezoek aan huis Ook als U geen rouwkaart heeft ontvangen bent U welkom. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, ons pa, opa en overgroot-opa echtgenoot van Toos van de Wijngaart-van den Brüle Hij overleed in de leeftijd van 84 jaar. Toos Han en Marjan Jeroen, Stefan, Rene Adriaan en Carry Rob, Milou Monique Luciën en Charmayne, Aiden, May Ramon, Thiërry, Eline 29 september 2014 Correspondentieadres: Kleine Jonkvrouwstraat 15, 4515 EJ IJzendijke U kunt afscheid nemen van Jan in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op vrijdag 3 oktober van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 4 oktober om 10.00 uur in de aula van eerdergenoemd crematorium. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 78