'dk (J) (I1ensenlinq.nl Familieberichten Greta Otten-de Boer Greet HENDRIKA WILLEMINA SMIT WesterkerkGoes Het laatste beetje is nu op Voor mij die het aangaat is het niet erg Ik heb genoeg geleden Wel voor hen die ik achterlaat vaarwel en wees tevreden In de vroege ochtend van 28 september is voor ons toch nog onverwacht overleden mijn lieve man en maatje en onze dappere en zorgzame vader en schoonvader Hoedekenskerke, 26 juni 1935 Vlissingen, 28 september 2014 Chantal en Hick (in liefdevolle herinnering) Ko wordt in familiekring gecremeerd. Correspondentieadres: Vredehoflaan 566, 4382 CJ Vlissingen Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van het hospice van TerReede voorde uiterst betrokken en persoonlijke verzorging. Wij zijn hen daar erg dankbaar voor. In plaats van bloemen graag een donatie voor het hospice van Ter Reede. Als u geen kaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Erik #74 Ko Bal Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren. S. Dali Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat vredig is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, mijn zus, onze oma en overgrootoma sinds 16 december 1996 weduwe van Jacobus Adrianus Otten in de leeftijd van 90 jaar. Kinderen, kleinkinderen en zus Veere, Nieuw Sandenburgh, 29 september 2014 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 2 oktober om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hoe lieflijk, hoe goed is mij, HEER, het huis waar Gij uw naam en eer hebt laten wonen bij de mensen. Hoe brand ik van verlangen om te komen in uw heiligdom. Wat zou mijn hart nog liever wensen dan dat het juichend U ontmoet die leven zijt en leven doet. In een vast geloofsvertrouwen in haar Heiland is heengegaan onze geliefde weduwe van Johannes Thielen op de gezegende leeftijd van 98 jaar. 1 april 1916 29 september 2014 Oprichtster Stichting Johannes Thielen Oprichtster Stichting Hendrika Willemina Smit De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. vrijdag 3 oktober in de Westerkerk te Goes om 12.45 uur en zal worden geleid door dominee R. Kamermans. Aansluitend op de rouwdienst, omstreeks 14.00 uur, zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats t&Kloetinge. Uit aller naam: Mirjam Lukasse - Verschuure, executeur testamentair Het heeft de Heere behaagd uit ons midden weg te nemen mijn geliefde en zorgzame moeder, onze zuster, schoon zuster en tante Machelina Adriana de Lange-de Jonge Gien sinds 2003 weduwe van Jacob de Lange Tholen, 14 april 1934 Goes, 29 september 2014 Geersdijk: Leo de Lange St. Annaland: G. Baaij-de Jonge Tholen: A. de Lange Goes: L.M. Brand-de Jonge Neven en nichten Onze dank gaat uit naar dokter V.d. Veen, alle medewerkers van 'Allévo' en het personeel van 'Ter Weel' voor de liefdevolle verzorging. Geersdijkseweg 9,4494 NJ Geersdijk De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal D.V. worden gehouden op vrijdag 3 oktober om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldelooze- pad 20 te Goes. Voorafgaand is er van 13.30 tot 13.50 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wissenkerke. Na de begrafenis is er in rouwcentrum 'De Bevelanden' gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Geen bloemen. IN PLAATS VAN KAARTEN Zoveel warme belangstelling, bezoekjes, woorden, kaarten, brieven en bloemen van lieve familie, vrienden en bekenden om ons heen. Zij hebben ons steun en troost gegeven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Reinier Hartman Wij willen dan ook iedereen bedanken, het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren hoeveel hij ook voor u heeft betekend! Tanny Hartman, kinderen en kleinkinderen Middelburg, september2014 Jo Ridderhof - Rijkse Familieberichten kijk ook op woensdag 1 oktober 2014 47 Jacobus Bal Ko Gré Bal-Doene Paola en Bert Pirovano Gidia Bal en Jan Vansteenkiste Te jong en volop in het leven, Mocht jij je dromen niet meer beleven. Je sportiviteit, passie en de glimlach op je gezicht, Blijven voor altijd in ons geheugen gegrift. Wij wensen zijn familie en in het bijzonder Irina, Quinn, Frans en Diana heel veel kracht en sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Peter Sjoke, Jaap Jeannette, Peter llonka, Johan Petra Johnny Soraya, Marinka Lucas, Boy Merle Gino Falisha, Davey, Brain Met verdriet moesten wij afscheid nemen van onze broer, zwager en oom Familie Bal Neven en nichten 28 september 2014 Psalm 84 (berijmd) :<r:«r> o k a r< s •>'- Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u cf%e advertentie als zodanig beschouwen. Wij willen allen bedanken voor het hartverwarmend meeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Hansweert: C. Ridderhof Kinderen en kleinkinderen Je 6Cijft aftijd in ons hart Vergeten doen we je niet UITVAART VERZORGING Peter Butler Voor een peróoonlifke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl E-maH I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088 -013 9999 Internet I www.famiIieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 47