Wintersport Tirol Koninklijke opening voor markthal ■■MR' v Kijkers 'Opsporing Verzocht' menen afperser John en Linda de Mol te herkennen van compositietekening. Lekker fietsen in de polder Buiten 1688 '555530 - im. Autovakantie Oostenrijk Klantbeoordeling 8,3 door Lilian Dominicus HILVERSUM - De man die in ver band wordt gebracht met de afper sing van John en Linda de Mol, is 70 jaar, heeft kort, dun grijzend haar, is normaal van postuur en draagt een bril. Een keurige mijn heer eigenlijk, zo op het eerste ge zicht. In het tv-programma Opsporing Verzocht werd gisteravond een compositietekening van hem vrij gegeven. De tips over de afpersing en bedreiging van mediamagnaat John de Mol en diens zus Linda, tv-presentatrice en actrice, stroom den direct na de uitzending bij de politie binnen. Een half uur nadat op televisie aandacht was besteed aan de zaak, hadden zich al ruim dertig tipgevers gemeld, met on der meer namen van de man op de getoonde compositietekening. Die is samengesteld op basis van beschrijvingen die het personeel van bakkerij Wassenaar in Blari- cum heeft gegeven. Daar bestelde hij op 15 september omstreeks half drie een taart, die drie dagen later op het woonadres van John de Mol moest worden afgeleverd. Erop een dreigbrief. Het is niet de eerste die de familie krijgt. Al ruim een jaar worden ze bestookt met brieven op het thuisadres van zowel John als Linda, waarin ge vraagd wordt om een groot geldbe drag. Als dat bedrag er niet komt, worden Linda, haar kinderen en hun naasten 'iets aangedaan'. „De familie moet daarop reageren door middel van advertenties in de krant", zegt politiewoordvoer der Bernhard Jens. Het enige spoor dat de politie tot voor de taartbestelling had, was het DNA dat aangetroffen was op een van de brieven. „Maar we hebben geen match kunnen vinden in on ze DNA-databank." En dan zijn er op 18 september in eens vier brieven: die in de taart doos en drie andere. Die laatste zijn gevonden op drie verschillen de locaties in Zeist en Huizen, on der een rode baksteen. Of ze daar zijn neergelegd door de man die de taart bestelde of een andere per soon, is niet bekend. Mogelijk wat regen 210 ROTTERDAM - De inmiddels inter nationaal bewierookte versmarkt hal in Rotterdam wordt vanmid dag door koningin Maxima ge opend. De hal is geïnspireerd op versmarkten zoals in Barcelona en Stockholm. Het unieke aan deze hal is de com binatie van het marktleven en het wonen daarboven. De woningen zijn gesitueerd in een boog boven de hal. Het nieuwe icoon van Rot terdam moet jaarlijks tussen de 4,5 en 7 miljoen bezoekers trek ken. De gemeente redde het plan des tijds met allerlei kunstgrepen om dat de crisis net een krater in de bouwwereld had geslagen. De bouw van de hal kostte 175 mil joen euro. De duurste woning bracht 1,7 miljoen euro op. Politie vindt naakt gekneveld meisje De politie in Keulen heeft in een zoektocht naar een 52-jari- ge man met zelfmoordneigin gen maandag in diens pick-up truck een 17-jarig meisje gevon den. Ze was naakt en vastge bonden. De tiener was zater dag als vermist opgegeven. De man, chef van een tuinbedrijf, is spoorloos. Het meisje is de dochter van een werknemer. Consumentenbond laakt cadeaubon De Consumentenbond vindt dat een cadeaubon vaak zo veel beperkingen heeft, dat consu menten ze niet goed kunnen verzilveren. Zo blijkt de geldig heidsduur van een bon vaak een bron van verwarring te zijn. Kras.nl/51974 of bel 0900-9697iscPm WOENSDAG 1 oktober 2014 De 102 huurwoningen zijn inmiddels allemaal toegewezen. Van de 126 koopap partementen is zestig procent verkocht. Van de bijna honderd kramen is 85 procent verhuurd. De markthal is zeven dagen per week open. DESTELLING UW MENING 446 reacties Ajax niet tevreden met punt in Nicosia Sport 5/6/8 dagen al v.a. Veel tips over afpersing De Mol I Een compositietekening van de man die Linda en John de Mol zou hebben afgeperst. KEULEN DEN HAAG O pagina 7: Verzilveren cadeau bon vaak lastig karwei Kom heerlijk skiën in skigebied Olympia SkiWorld Innsbruck! Maak daarnaast mooie wandelingen door het winterse berglandschap. Hotel Krone in het centrum van Oberperfuss, nabij Innsbruck Inclusief ontbijtbuffet, 3-gangendiner en parkeren Prijzen p.p. o.b.v. 2 personen excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds Editie: Walcheren 256e jaargang nr. 231 Los nummer 1,95 Abonneeprijs 1,07 Cadeaubon is altijd leuk Reageer op pzc.nl Roken is asociaal EENS ONEENS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 1