komen slechte te start maar net te boven Tjoba maakt zich op voor toppers tG weinig 3f SDO'63 trekt goede lijn door SPORT 13- 1 K'" I ..^SÉÊm selde vervolgens wat in de ploeg en men kwam meteen beter in de wedstrijd. Het werd nog 1-2 voor het einde van de eerste periode. Daarna werd de focus op de verde diging gelegd, met het gevolg dat er weinig kansen meer weggege ven werden. De Schelde scoorde ook niet makkelijk, waardoor het halverwege slechts 2-2 stond. In de derde periode werd het ook nog 3-2. Omdat de thuisploeg geen groter gat kon slaan, bleef het tot het einde spannend. De Warande 4-De Bruinvis 3-9: De Bruinvis had een lastige start. De Sasse waterpoloërs kwamen moeizaam op gang. Daardoor was het na de eerste periode nog maar 1-2. Maar daarna werd het spel be ter en liep De Bruinvis uit. KCR-Tjoba 15-21: Alleszeggend was de tactische wissel waartoe KCR zich al na een kwartier gedwongen zag. Tjoba leidde toen al comfortabel met 2-7 en was heer en meester. Dat na rust (7-13) de boog wat minder gespan nen was, begreep coach Van den Broeke wel. In twee time-outs had hij vooral aandacht voor de verdediging, met het oog op de duels met de titelconcurrenten Tempo (4 oktober) en TOP (11 ok tober). TOP-De Meervogels 19-10: Bin nen vier minuten trok TOP de re gie naar zich toe. Van 3-0 tot 6-4 duldden de Arnemuidse korfbal lers het weerwerk van De Meervo-, gels, maar voor rust was het ver schil al opgelopen naar zes pun ten: 10-4. Volgens coach Arco Goedkoop had de uitslag groter kunnen uit pakken als vooral het eerste aan-' valsvak zorgvuldiger was ge weest. Swift-Albatros 16-18: Dat Alba tros de eerste punten van het sei zoen tegen Swift zou pakken, zag men in de eerste 45 minuten niet aankomen. Tot dat keerpunt heer sten de Middelburgers, maar ze deelden de genadeklap niet uit. Doordat de ploeg nog slechts twee keer scoorde, rook Albatros, bloed en ging het team uit Zwijndrecht er met de buit van door. „Super zuur en een dure les", zei coach Dennis Plantinga. h thuisploeg aansluiting. Vijf minu ten na de hervatting werd de mar ge opnieuw twee treffers door Ca- rolien Zwart. Uit een strafbal kwam Souburgh op 2-3. Kort daar na besliste Pauline de Croocq de wedstrijd. Mannen. Vierde klasse. Rapi- de-Zundert 6-1 (4-0): Via vlotte combinaties sneed Rapide door het verdedigingsblok van Zundert heen. Een felle start werd al snel bekroond met een treffer vanYas- sin Hadouchi. Na een kwartier maakte Maxime Post de 2-0. Een inzet van Egbert de Bakker tegen de lat werd in de rebound door Quinten Missiaen omgezet in de 3-0 en kort voor de rust zorgde Maxime Post na voorbereidend werk van Egbert de Bakker en Wouter de Kerf voor 4-0. Na de rust liet Rapide zich bij één van de spaarzame uitvallen van Zundert verrassen. Maxime Post tekende met zijn derde treffer voor de 5-1 en na een individuele actie legde Pieter Voorbrood met de backhand van de cirkelrand de eindstand vast. Zevenbergen-Olympia 1-3 (1-1): In het begin stond de organisatie niet goed bij Olympia en moest die ploeg al snel een tegentreffer incasseren. Daarna nam het de re gie in handen en domineerde in de rest van het duel. Dat leverde voor de rust de gelijkmaker op. Een inzet van Evert Vermeeren werd door een verdediger van Zevenbergen in eigen doel ge werkt In de tweede helft nam Olympia afstand, al werden twee zeker ogende treffers door de eenzijdige arbitrage verijdeld. Toch moest Ze venbergen eraan geloven. Olivier Dalmeijer zorgde voor de 1-2 en Sander Vermeeren bepaalde de eindstand op 1-3. Vosmeer-SDO'631-3 (0-0): In de eerste helft ging de wedstrijd nog redelijk gelijkop, maar na de her vatting was SDO'63 sterker. Ricky de Klerck zette de thuisclub in de vijftigste minuut op voorsprong. Kevin Schot herstelde het even wicht al snel, waarna de bezoekers naar 1-3 wegliepen door treffers van Collin Dieleman en Schot. Groede-NVS 0-0: In de eerste helft was NVS de bovenliggende partij, na de rust was Groede ster ker. In het laatste kwartier voerde Groede de druk op en was Wesley Steijaert dicht bij een treffer. NVS gaf echter geen krimp. Hoofdplaat-Vivoo 5-4 (2-2): Vi- voo was lange tijd de gelijke van Hoofdplaat, maar verloor uiteinde lijk omdat het de laatste fase van de wedstrijd met tien man verder moest. Wouter Ghijs opende na en kwartier de score, waarna het door Dimtri Ceuppens 1-1 werd. De ruststand was 2-2 door doel punten van eerst Sonny Egger- mont (Hoofdplaat) en daarna Bas van der Heijden. Roy Gillissen be zorgde de bezoekers in de tweede helft een 2-3-voorsprong, maar na een rode kaart aan Vivoo-kant kan telde de wedstrijd. Wouter Ghijs, Mark Boeckhout en Loek Tho- maes dreven de score op naar 5-3, voordat Dimitri Ceuppens voor de 5-4-eindstand zorgde. Terhole-Graauw 5-1 (3-1): Terhole beleefde een middag om lang te heugen. Op eigen veld werd streek genoot met 5-1 verslagen. Nadat Sietse de Waal en Sebastian de Rijcke voor 2-0 hadden gezorgd en Björn Vermeerssen tegen had gescoord, bepaalde Onno Hoek de ruststand op 3-1. In de tweede helft werd het door een eigen doel punt 4-1, waarna Sander Freijzer de vijfde Terhole-goal maakte. Hulsterloo-BW63 0-2 (0-1): BW'63 kwam verdiend op 0-1 door Rachid Achabar. Na rust drong Hulsterloo meer aan, maar de bezoekers hielden makkelijk stand. In de negentigste minuut werd het 0-2 door Volkan Ünüvar. Sluis-Rimboe 3-2 (2-0): Sluis leek de wedstrijd voor de rust al in een beslissende plooi te leggen, maar verkeek zich daarna op de veer kracht van de tegenstander. Van 2-0 halverwege het duel werd het 2-2 en daarna 3-2. Veron Schram en Ronnie Tresonie scoorden voor de rust voor Sluis, waarna Abdelg-' hafour Abdouni en Akin Larouchi de stand weer in evenwicht brach ten. Vijf minuten voor tijd werd Tresonie de matchwinnaar. MAANDAG 29 SEPTEMBER 2014 V r *!s «*- - «39b- Wl -«T **•53! Verdediger Ivar Jansen van Roosendaal (witte cap) probeert een speler van Spio de bal te ontfutselen, foto Peter Nicolai Scores De Schelde: Cees van Houwe- lingen, Cas van Vorstenbosch en Niek Kampman 1. Scores De Bruinvis: Jan Willem Ra- mondt 3, Jeroen Kamp en Jonas de Maet 2, Angelo de Meijer en Gertjan Ramondt 1. door JaapJan Ritsema VLISSINGEN - Tjoba-coach Jouri van den Broeke haast zich te zeggen dat kampioen worden op het veld geen doelstelling is. Feit is dat de Bevelandse korfbalploeg na vijf wedstrijden ongeslagen lijstaan voerder is van overgangsklasse C. Met de vierde overwinning op zak is TOP Arnemuiden een serieuze concurrent. Swift verloor in dezelf de poule van hekkensluiter Alba tros. door Eddy van der Hooft TERNEUZEN - Na vier speeldagen is SDO'63 in de vijfde klasse van het zondagvoetbal alleen aan de lei ding gekomen. De ploeg uit Lams- waarde bleef ook in de uitwed strijd tegen Vosmeer zonder pun tenverlies: 1-3. NVS moest na drie zeges op rij genoegen nemen met een 0-0-gelijkspel tegen Groede.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 73