Oysrtedsri CU (llensenlinq.nl Familieberichten (Tlensenlinq.nl i Anthonie Bruel Anton Bets Steenbakker weduwe van Wim van Dijk Anna van der Toorn - Sinke sinds 9 juni 1992 weduwe van Teunis van der Toorn Helena Anna Schillemans - van den Dries Dick Zwitser Mattie van Leeuwen-Koekkoek kijk ook op H' maandag 29 september 2014 3 Langzaam ben je van ons weggegleden, elke dag een beetje meer. Telkens werd je weer iets ontnomen, dat deed jou en ons zo zeer. Het is een gemis, een stille pijn, dat je niet meer bij ons zult zijn. zo gewoon zo bijzonder gewoon bijzonder Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u verdrietig mee dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame, zeer betrokken vader, opa en over-opa sinds 1991 weduwnaar van Cornelia Stroo in de leeftijd van ruim 93 jaar. Westdorpe: Axel: Jim en Marian Riaen Nout Antoine en Corina Angeliqueen Jos Aron Kapelle: Corrie en Henk Miriam en Koen Sibren Esther en Michiel Hoedekenskerke: Hanny en Chris Christiaan Carolien en Huseyn Esra Baarland: Jan en Anja Marina Elisa Fleur Paulien en Jos Tineke en Gerrit Jozefien en Bailor Mariam Sabine Diewertje en Kwong Johan Jeannette en Maarten Hoedekenskerke: Goes: Goes: Ossendrecht: Onze dank gaat uit naar de medewerkers van het Gasthuis voorde liefdevolle verzorging en tevens speciale dank aan dr. Van der Stoep. Goes, 27 september 2014 Zorgcentrum Gasthuis Correspondentieadres: Stationsstraat 15,4421 AK Kapelle U kunt afscheid nemen van onze pa op dinsdag 30 september van 19.00 tot 19.30 uur in kamer 416 van Zorgcentrum 'Gasthuis', Kievitlaan 64 te Goes. De uitvaartbijeenkomst, waarbij u welkom bent, wordt gehouden op donderdag 2 oktober om 13.00 uur in de aula van voornoemd zorgcentrum. Aansluitend vindt de begrafenis plaats, omstreeks 14.00 uur, op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na afloop is er in voornoemde aula gelegenheid elkaar persoonlijk te ontmoeten. Wij zijn verdrietig vanwege het overlijden van onze lieve buurvrouw Janneke De buren: Fam. I. de Bree J. Cevaal Fam. T. Bieling Fam. A. van der Schuyt Fam. A. Louws Fam. D. Dingemanse J. Davidse Fam. J. Reule Fam. K. van Keulen Fam. C. Louws Fam. M. Wisse Grijpskerke, 25 september 2014 Hij was voor ons een kameraad en echtgenoot, een vriend en vader een speelmakker en opa, maar bovenal een goed en liefdevol mens. Herinner hem hoe hij was, toen hij alles nog kon. Dankbaar voor alles wat hij in zijn liefdevolle en toegewijde leven voor ons betekende, geven wij u kennis dat na een lang durige ziekte is overleden mijn lieve man, vader, schoonvader en trotse opa Arnoud Deurloo Echtgenoot van Nellie Deurloo-Buize Bonthain (Ned. Indië), 16 mei 1939 t Temeuzen, 25 september 2014 Terneuzen: Nellie Deurloo-Buize Rosmalen: Oscar en Bernardien Samuel Lize Pieter de Hooghstraat 35 4532 HJ Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar dr. A. Breukelman, dr, J. Bosman en het team van Buurtzorg voor alle inzet en hun goede zorgen. Met droefheid delen wij u mede dat in de leeftijd van 87 jaar is overleden onze zus, schoonzus en tante Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. 28 september 2014 Familie Steenbakker Tot ons verdriet is overleden onze goede vriend Johan Geschiere Wij wensen Janny, kinderen en familie veel sterkte. Willem en Sien Minderhoud Heden is overleden onze schoonzus en tante C J. de Pree-Mol weduwe van A. de Pree Frans en Truus de Pree Cathrien Leo en Astrid Bedroefd geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in Ter Valcke te Goes, zacht en kalm is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Geboren 18-2-1920 Overleden 26-9-2014 Familie Sinke Familie van der Toorn Mr. D. Camli (ex. test.) Correspondentieadres: Fam. C. Sinke Molenlaan 31 4401 CB Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door de heer M. Heijboer, wordt woensdag 1 oktober om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegen heid tot condoleren. Na een strijd, moeizaam gestreden, ging je heen, niet onverwacht. Niemand wist hoeveel je hebt geleden, onuitputtelijk was je kracht, maar ook hieraan kwam een einde. Het deed je zeer ons te laten staan, maar hiermee hebben we vrede omdat je nu kunt rusten gaan. In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat vredig van ons is heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Lena echtgenote van Johannes Marinus Schillemans 26-3-2006 Oost-Souburg, 28-9-2014 familie van den Dries familie Schillemans 's-Heer Arendskerke, 28-5-1924 Uit aller naam: Correspondentieadres: fam. Werri-van den Dries Beeldhoeveweg 8 4453 TD 's-Heerenhoek De afscheidsdienst, voorafgaande aan de crematie zal op zaterdag 4 oktober om 11.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangstkamer van het crematorium. Wij zijn bedroefd dat het doek te vroeg gevallen is voor Dick, onze geliefde zwager. Te kort was hij deel van onze familie. Wij hadden Ria en de kinderen zo graag nog een mooie tijd met Dick gegund. Middelburg: Greet en Wim Verhage-Geerse Gouda: Jos en Ineke Geerse-Mondeel Goes: Tineke en Anne Bijlsma-Geerse Zeewolde: Leen Geerse (in liefdevolle herinnering) Betty Geerse-Jasperse Neven en nichten Middelburg, 26 september 2014 Het medeleven dat u betoond hebt na het overlijden van onze lieve moeder, oma en omaatje hebben wij zeer gewaardeerd. Wij betuigen u onze oprechte dank voor uw bezoek, schrijven, bloemen of aanwezigheid bij de begrafenis. Annie en Piet -in herinnering- Matty en Jacky Klein- en achterkleinkinderen September 2014 Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op Twitter like ons op Facebook

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 31