Joël Pascal Gerhard Friedrich Hlensenlinq.nl Familieberichten 0 fTlensenlinq.nl mm h'diumn'j Bedankt Dick Zwitser Cornelis Johannis Hart Kornelis Minderhoud Haarlem, 26 maart 1940 Middelburg, 26 september 2014 Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze liefdevolle, humoristische en intelligente Homo Ludens Tot aan het eind had hij de regie Ria Geerse Dick Zwitser jr. Marcel Zwitser Els de Smit Tom de Smit Joris Sanderse Wannes Sanderse Phine Lippe Shannon Fliers Joost Vette Gelegenheid tot condoleren op woensdag 1 oktober van 12.00 tot 13.30 uur in De Hoeksteen, Roozenburglaan 22 te Middelburg, alwaar de herdenking plaatsvindt van 13.30 tot 15.00 uur. Daarna brengen wij Dick, in besloten kring, lopend naar het crematorium. Dick is thuis, Vlissingsestraat 44,4331 KW, Middelburg. Daar is gelegendheid om afscheid te nemen op 28 en 29 september tussen 15.00 - 16.30 uur. (aanbellen op Beenhouwerssingel 81 Bedroefd geven wij u kennis dat door de HEERE, na een moedig gedragen ziekte, uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, oma en ouwe oma Christina Johanna de Pree-Mol Sinds 17 februari 2004 weduwe van Adriaan de Pree in de leeftijd van 79 jaar. Cathrien en Nico Mieras-de Pree Arjan en Trudy Sanne, Tessa, Carlo Marjan en Jaco Carin, Niels fan, Gerjan Christien en Mark Lauren, Carmen, Jasmijn, Rutger Gerard en Margo Hannah, Lucas Onze dank gaat uit naar de doktoren en het verzorgend personeel van ADRZ Goes, afd. Oncologie, RSTZorgverleners en de huisartsen van Huisartsenpraktijk 's-Gravenpoldervoorde goede begeleidingen liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. 25 september 2014 Ambachtsstraat 5,4431 BC 's-Gravenpolder Onze moeder en oma is thuis opgebaard waar D.V. maan dag 29 september van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid van haar te nemen. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, wordt gehouden D.V. dinsdag 30 september om 13.30 uur in de 'Elimkerk', Langewegól te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er in de 'Elimkerk' gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Trudy Houterman-Crucq 14 - 08 - 1956 1 13 08 - 2014 voor de hartelijkheid, liefde en de trouwe bezoeken tijdens de ziekte, bij het afscheid en na het heengaan van onze lieve man en vader In de dagen, na het overlijden zijn uw tranen uw woorden uw handdruk en uw glimlach een heel bijzondere steun voor ons. Het was overweldigend om te mogen ervaren dat zovelen met ons meeleefden. In het bijzonder dank aan Pastor H. Buijsse voor de geestelijk begeleiding en het leiden van de uitvaartdienst. Huisartsenpraktijk Renesse en verplegend personeel van het thuiszorgbureau AllerZorg voor de medische behandeling en de liefdevolle verzorging. En aan allen die ons hielpen het onmogelijke mogelijk te maken! Bedankt! Iris Friedrich met Kinderen en familie Burgh-Haamstede, september 2014 Zoveel belangstelling Zoveel kaarten Zoveel bloemen Zoveel lieve woorden Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven van u allen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa en opa Kees willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Sjaan Hart-Kenters kinderen en kleinkinderen Noordwelle, september 2014 Els van den Bovenkamp-de Roos Jaap Voor uw belangstelling tijdens de ziekte en de blijken van deelneming na het overlijden van Willem Jan Hadde Noordermeer betuigen wij u onze hartelijke dank. September 2014 Uit aller naam: H.J.W. Noordermeer Uw medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze vader en opa heeft ons bijzonder goed gedaan. Wij willen u hiervoor, langs deze weg, heel hartelijk bedanken. Het was fijn te ervaren dat Pa door zo velen werd gewaardeerd. Adrie en Ada, Jan en Trudie, Klein- en achterkleinkinderen Twitter Facebook 54 zaterdag 27 september 2014 kijk ook op Verdriet is de keerzijde van liefde Hartverwarmend was de grote Lelangstelling na ket plotseling overlijden van mijn lieve vrouw en onze zorgzame ma Het gemis zal altijd blijven, maar jullie steun en medeleven keeft ons goed gedaan. Piet Houterman Mar ja Jokan en Hananja Meliskerke, septemker 2014 Nadat wij veel te vroeg afscheid moesten nemen van mijn lieve vfouW en onze lieve moeder A" Amstelveen, 27 septemker 19Ó4 Middelburg, 22 juni 2014 kekken velen, op welke manier dan ook, met ons meegeleefd. Dit keeft ons goed gedaan. Omdat ket ons niet mogelijk is iedereen persoonlijk te bed anken, willen wij dit doen langs deze weg. Jasper Simon Middelburg, 27 septemker 2014 Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel Condoleanceregister plaatsen Online rouwbloemenwinkel Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Mensenlinq app voor Android Iphone Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 54