(H (Tlensenljnq.nl Familieberichten JACOBUS DE VISSER Jacobus de Visser Na een kort en heftig ziekbed hebben wij met verslagenheid kennis genomen van het overlijden op 42-jarige leeftijd van Sesi Lucia Sesi werkte sinds 2010 bij WVO Zorg en vanaf het begin was zij een zeer betrokken en gewaardeerde medewerker. Haar gezin en haar werk kwamen op de eerste plaats en wij kenden haar als een bescheiden en prettige collega. Onze gedachten gaan uit naar haar kinderen en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte in deze moeilijke periode. Mede namens cliënten en medewerkers van WVO Zorg J. de Graaf, directeur/bestuurder Secelly Lucia Verdrietig zijn wij door het overlijden van de mama van Godsainy en Zjuzjevio Sesi Lucia Wij wensen Renselly, Godsainy, Zjuzjevio, onze collega Shasha en verdere familieleden veel sterkte en liefde toe. We hopen er voor jullie te kunnen zijn. Team en kinderen BSO Windorgel en BSO Golfbreker Namens medewerkers Kinderopvang Walcheren, Edwin van Alphen, directeur Geheel onverwacht is overleden onze moeder, oma en overgrootmoeder Johanna Frederika de Vries - Gardenier sinds 29 januari 2012 weduwe van Cornelis Freerk de Vries in de leeftijd van 85 jaar. Oost-Souburg: Ella en Krijn van den Berge - de Vries Miranda en Emiel Fee, Mees, Melle Jamie Biggekerke: Jan en Ria de Vries Raimond en Aafke Mats Danny en Miranda Damon, Aimee Vlissingen: Adine en Han Breunesse - de Vries Ester Saar Sara, Wim Onze dank gaat uit naar alle hulpverleners die ma de laatste uren hebben bijgestaan. 25 september 2014 Correspondentieadres: Van der Veerlaan 7, 4386 EH Vlissingen De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden woensdag 1 oktober om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wilhelmina van Zijll - Olieman -Miep- kijk ook op zaterdag 27 september 2014 53 Leer ons alzo onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen. Psalm 9012 Tot onze diepe droefheid werd door de Heere onverwachts van ons weggenomen mijn innig geliefde zoon, onze lieve broer en zwager en onze lieve oom in de leeftijd van 64 jaar. Wij ervaren het overlijden van Ko als een groot gemis in onze familiekring. Ons gebed is dat de Heere Piëta, kinderen en kleinkinderen zal troosten. Oostkapelle: P. de Visser - Koppejan Middelburg: Nel Jacobse - de Visser Piet Jacobse Scheveningen: Matty van Moolenbroek - de Visser Ko van Moolenbroek (in herinnering) Gouda: Sanneke Vermeer-de Visser (in herinnering) Barend Vermeer Oostkapelle: Leintje Dekker - de Visser Wim Dekker Moerkapelle: Lies Zwemer - de Visser Rien Zwemer Houten: Jaap de Visser Ineke de Visser- Verhage Bergharen: Marlien Joosse - de Visser Kees Joosse Neven en nichten 22 september 2014 Torenstraat 22b 4356 BH Oostkapelle Aangeslagen delen wij u mede dat geheel onverwachts tijdens hun vakantie is overleden onze - joviale en opgewekte zwager en oom (echtgenoot van Piëta de Visser-Louwerse) op de leeftijd van 64 jaar. Voor de enorme inzet van Ko voor onze ouders en familie zijn wij hem zeer erkentelijk; we gaan hem erg missen. Onze gedachten en gebeden zijn bij onze zus, schoonzus en (klein)kinderen. Kloetinge: Janneke Huijser-Louwerse en Anton Huijser Mark en Monique David en Cindy Middelburg: Johanna Lukasse-Louwerse en Jaap Lukasse René en Martine Jelle en Nina Marije en kleinkinderen Middelburg, 22 september 2014 Diep geraakt zijn wij door het overlijden van Moeder van onze leerlinge Godsainy Wij wensen haar, haar zus en broertje en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. We zullen goed voor Godsainy zorgen Team en leerlingen van het Springtij Zoais 'n bloem haar kelkje sluit zoals 'n zilveren klokje luidt als het avond wordt, heel even. Zo gingen mam haar ogen toe haar lieve lichaam leek zo moe van 't leven. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze moeder, oma en overgrootmoeder V'oorburg 3 juli 1930 Middelburg 25 september 2014 Dart van Zijll Kon en Anja Jasperina Justin Davy en Donna Eddy en Marianne Martin en Marielle kayleigh, öhanaya Kemy Andrea en Edwin Dylan Mariska en Tristan Hof ter Veste 123 4333 HH Middelburg De crematieplechtigheid zal gehouden worden op maandag 29 september om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis.' Onze dank gaat uit naar Zorgstroom (Hof ter Veste) waar zij met een deken van zorg, liefde en warmte is bedekt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 53