mensenlinq.nl John en Thusia de Coninck 16 augustus 1937 Westkapelle: Janneke Maljaars De Here is mijn herder Mij ontbreekt niets meer Verdrietig om de grote leegte die zij bij ons achter laat, maar ook dankbaar dat zij voor verder lijden gespaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwacht overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Janneke Dekker - Maljaars Sinds 12 november 2008 weduwe van Abraham Dekker 23 september 2014 Jos Dekker Betty Dekker - Roelse Sebastiaan en Linda Dennis en Lianne, Mats Robbie Middelburg: Nelly Roskam - Dekker Jan Roskam Grijpskerke: Peter Dekker Willy Provoost Romy Thessa Noordstraat 6, 4364 AW Grijpskerke Onze moeder, oma en overgrootmoeder is thuis opgebaard. Er is gelegenheid tot afscheidnemen voor aanvang van de dienst van 10.15 tot 10.45 uur irt de kerk. De afscheidsdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden op dinsdag 30 september om 11.00 uur in de Opstandingskerk, Jacob Catsstraat 7 te Grijpskerke. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Grijpskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Op 15 september 2014 overleden in de Filipijnen Jan van Akkeren Geboren 4 mei 1942 te Oostkapelle Rust zacht Namens de familie Het liefste van het liefste dat vond jij bij Martin Samen liefhebben, genieten, lachen, huilen en samen plannen maken, een fijne toekomst.SAMEN.... Het is voor jou en ons een groot gemis dat het samenzijn met Martin na 1 jaar al uit jouw en Ons leven is. Het maakt ons stil en verdrietig afscheid te moeten nemen van Martin Dings overleden 25 september te Den Haag Partner van onze dochter, (schoon)zus en tante Heieen Nouse Goes: M.J. Nouse-Hoogstrate 1. Nouse (in herinnering) Kees en Addy Nouse Hans en Netty Nouse Kees en Willie Visser Piet en Jeanette Nouse Rien Nouse (in herinnering) Jan en Corrie Nouse Kees en Irma Kleppe Marja Nouse Albert en Margot Nouse Neven en nichten Goes; 25 september 2014 Cornelia Adriana de Leeuw-Wiskerke - Corrie - Op een mooie leeftijd, maar voor ons natuurlijk veel te vroeg, is rustig overleden, mijn lieve en zorgzame man, al bijna 57 jaar de liefde van mijn leven en rots in de branding, onze lieve en meelevende vader en schoonvader, Johannes Geschiere Grijpskerke, 15 februari 1931 Middelburg, 25 september 2014 Middelburg: Janny Geschiere-Riemens Middelburg: Henk Geschiere Jantien van de Kraats Middelburg: John Geschiere (in liefdevolle herinnering) Hoofddorp: Peter Geschiere Met veel plezier was hij enige jaren boer op Poppendamme. Hierna was hij vele jaren autorijschoolhouder in Middel burg. Samen met familie en goede vrienden zullen we, in besloten kring, afscheid van hem nemen en hem begraven in Middelburg. Rotterdamsekaai 67 4331 GN Middelburg Johan Geschiere Tot ons verdriet is uit onze familiekring weggenomen onze geliefde zwager/oom Johan Geschiere Wij wensen Janny, Henk Jantien en Peter veel kracht en sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Familie Riemens 25 september 2014 Johan Geschiere 52 zaterdag 27 september 2014 kijk ook op Wij bedanken iedereen die belangstelling heeft gehad en voor de reacties bij ons huwelijk op 18 september jl. Schengestraat 6,4461 EZ Goes Na een kortstondige ziekte is uit ons midden weggenomen onze schoonzus en tante weduwe van Abraham Dekker T. Dekker-de Kam C. Dekker-de Koeijer W. Dekker-Maljaars A. Dekker-Siereveld N. Dekker-de Groot P. Dekker J. Dekker-Moens W. Dekker J. Huisken-Dekker H. Huisken neven en nichten Grijpskerke, 26-09-2014 Wij vindén geen woorden om het te zeggen hoe wij je zullen missen, allemaal. Het diepste gevoel is moeilijk uit te leggen. Het hart spreekt een eigen taal. Geen afscheidsgroet. Geen laatste omhelzing. Plotseling was zij er niet meer. Mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma In de leeftijd van 82 jaar. Goes: Wouter de Leeuw 's-Heer Hendrikskinderen: René en Thérèse de Leeuw-Vereecken Denise en Nathan Sander Goes: Evelyne en André Lindenbergh-de Leeuw Eva en Maarten Niek Sam Cesar In dierbare herinnering: Jolanda de Leeuw f 4-1-1984 25 september 2014 Louise de Colignylaan 5e, 4461 SK Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 29 september van 18.30 tot 19.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Wij nodigen u uit voor de afscheidsbijeenkomst op dinsdag 30 september om 11.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de condoleanceruimte van het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn geliefde broer, zwager en onze oom echtgenoot van Janny Geschiere-Riemens Wij wensen Janny en de kinderen veel sterkte toe. Middelburg: Matty Lorier-Geschiere Serooskerke: Bram Gideonse In dierbare herinnering: Jan Geschiere Klazien Geschiere-Stavast Piet Geschiere Jo Geschiere-Bakker Simon Geschiere Cathrien Geschiere-de Buck Adrie Geschiere Dien Geschiere-de Vrieze Ko Geschiere Nel Geschiere-Bosselaar David Lorier Jo Gideose-Geschiere Neven en nichten Middelburg, 25 september 2014 Tot ons verdriet is overleden onze goede vriend Wij wensen Janny, kinderen en familie veel sterkte. Kees en Bep Louws

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 52