R Dreamgirls bij de PZC Ladiesnight! FZC wvo zorg m Actiecode: Een productie van Albert Verlinde Entertainment met Berget Lewis en Pearl Jozefzoon ABONNEE VOORDEEL Ik help mijn moeder regelmatig bij het huishouden. Maar met een gezin en een drukke baan, kom ik vaak tijd te kort. Schoonmaken? Boodschappen doen? De was? Particuliere hulp biedt uitkomst. Samen krijg je meer voor elkaar, ook in huis. www.wvozorg.nl 0118 - 448 301 Samen voelt beter DE ZEEUWSE ALLIANTIE OPENBARE verkoop BIJ INSCHRIJVING actiePZC Speciaal voor abonnees organiseert PZC in samenwerking met ZeelandTheaters de Ladiesnight. Kom op woensdag 26 november samen met je vriendinnen naar de voorstelling Dreamgirls in het ScheldetheaterTerneuzen. Een voordelige avond uit pzc.nl/abonneevoordeel zaterdag 27 september 2014 NOTARISSEN TE GOES EN MIDDELBURG 'De Zeeuwse Alliantie', Notarissen te Middelburg, is voornemens om op verzoek van de Gemeente Veere bij openbare inschrijving te verkopen het navolgende registergoed: het voormalig schoolgebouw met tuin, erf en verder aan- en toebehoren, plaatselijk bekend Sandenburghlaan 1 te 4351 RM Veere kadastraal bekend gemeente Veere, sectie E, nummers 773 gedeeltelijk en nummer 1156 gedeeltelijk, samen groot ongeveer 17.84 are. a. Overeenkomstig het bestemmingsplan "Stad Veere" is de huidige bestemming van het registergoed: "Maatschappelijk", in overleg met en goedkeuring door het college van B w van de gemeente veere is deze bestemming om te zetten in een andere bestemming. De kosten betreffende de wijzigings procedure komen voor rekening van de koper. b. Op 11 februari 2014 heeft een asbestinventarisatie plaatsgevonden. De resultaten daarvan zijn op genomen in het informatiebulletin. c. Er is geen verkennend bodemonderzoek uitgevoerd. Op basis van uitgevoerd historisch onderzoek zoals vastgelegd in de bodemkwaliteitskaart blijkt dat de bodem in de omgeving niet verdacht is. Deze informatie is in te zien op www.zeeuwsbodemvenster.nl Voorwaarden 1. Op de inschrijving zijn van toepassing de "Voorwaarden verkoop gemeentelijke register- goederen in het openbaar anders dan bij veiling" van de gemeente Veere, zoals vastgesteld door de Gemeenteraad van de gemeente veere op 16 december 2010, alsmede de aanvullingen daarop, zoals hierna vermeld: in aanvulling op genoemde voorwaarden zullen, indien de prijs waarvoor gegund zal worden niet wordt gehaald, de 2 hoogste inschrijvers het recht hebben om deel te nemen aan een onmiddellijk na de opening van de biljetten te houden onderlinge opbieding; indien de bodemprijs waarvoor wordt gegund niet wordt gehaald, kan de gemeente gebruik maken van het "recht van beraad". De prijs waarvoor het registergoed zal worden gegund, is gedeponeerd bij genoemde notaris; Bezichtiging: vrijdag 3 oktober van 13:00 -16:00 uur en woensdag 29 oktober van 13:00 -16:00 uur Gegadigden dienen zich te kunnen legitimeren en indien gevraagd een verklaring van hun bankrelatie te overleggen waaruit hun financi?le gegoedheid blijkt. inschrijven is mogelijk vanaf 29 september 2014. De inschrijfbiljetten dienen ondertekend op uiterlijk 5 november om 14.00 uur ten kantore van genoemde notaris te zijn ingeleverd, op welk tijdstip de biljetten geopend zullen worden, waarbij de inschrijvers aanwezig kunnen zijn. inschrijfbiljetten en een door de Gemeente Veere samengesteld informatiebulletin zijn verkrijg baar ten kantore van genoemde notaris, Wagenaarstraat 1 te Middelburg, Ad Lampert: 0118-659612 of lampert@dezeeuwsealliantie.nl en bij de Gemeente Veere, Traverse 1 te Domburg, (centrale publieksbalie) de heer Han Reijnhoudt, 0118-555318 ofJM.Reijnhoudt@veere.nl. Deze gegevens zijn ook digitaal in te zien op www.veilingbiljet.nl en op www.veere.nl/vastgoed. Bestel uw kaarten met actiecode De PZC ontvangt jou en je vriendinnen graag op woensdagavond 26 november op de rode loper van het Scheldetheater Terneuzen. Hier voorzien we jullie van een ali-in verwenavond Na de voorstelling vind je in het theater diverse stands van de leukste ondernemers, winkels, eten drinken en cosmeticabedrijven uit de regio. Dit alles voor de prijs van €39,50. Het speciale PZC Ladiesnight-arrangement is inclusief hapjes, drankjes en de entree tot de voostelling Dreamgirls. Je ontvangt deze avond ook een verwengoodiebag. Dreamgirls musical Na het succes van Flashdance brengt Albert Verlinde Entertainment in samenwerking met Zeelandtheaters opnieuw een grootschalige musical: Dreamgirls. Gebaseerd op het leven van The Supremes en Diana Ross vertelt Dreamgirls het verhaal van The Dreamettes, drie zangeressen (Effie, Deena en Lorrell) die naam willen maken in de muziekwereld. Wanneer Effie haar plaats als leadzangeres moet afstaan aan de meer commerciële Deena ontstaat er onenigheid. Maar de bom barst pas echt als manager Curtis uiteindelijk besluit Effie uit de groep te zetten. Samen met je vriendinnen naar de PZC Ladiesnight op 26 november? Koop je kaarten via de webshop van www.zeelandtheaters.nl. Vul bij het winkelmandje de speciale actiecode actiePZC in.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 50