Banyancentre 'Grip op je gezondheid' 'Detox, Yoga Wellness' 1 choose to be happy because it's good for my health" "Banyan Centre inspireert en stimuleert" 'Ontdek de genezer in jezelf 'Liefde, geluk en mindfulness7 Vijfdaagse retraite Driedaagse retraite CHANGE day 5 oktober 99,- Genieten in een luxe omgeving S©minOr 31 oktober €59,- for health happiness V 1 Heb je een uitdaging op het gebied van gezondheid of ben je aan het herstellen na een zware periode? Heb je last van stress? Ben je klaar voor een leefstijl die je gezondheid optimaal ondersteunt? Doe dan mee met het Banyan programma 'Grip op je gezondheid'! Laat vermoeidheid achter je en kom terug in je natuurlijke staat van balans, gezondheid en geluk. 10 t/m 14 oktober €1.175,- www.banyancentre.nl/gripopgezondheid De combinatie van drie dagen sapvasten, yoga, meditatie, workshops, wellness, massage en het sfeervolle luxe hotel in de prachtige omgeving, maken dit tot een heerlijk weekend. Richt je aandacht even helemaal op jezelf en geef je lichaam en geest letterlijk en figuurlijk rust. Alle aspecten van detoxen en yoga komen aan bod: voeding, leefstijl, bewustwording, rust en beweging. 24 t/m 26 oktober 450,- www.banyancentre.nl/detoxyoga De kosten voor de gezondheidszorg zijn torenhoog. In 2013 gaven we 94,2 miljard euro uit aan gezondheidszorg. Waarom zijn we met z'n allen dan niet kerngezond? Kom naar deze dag met 4 inspirerende visies op ons zelfgenezend vermogen met o.a. Dr. Henk Fransen en Dr. Ivo van Orshoven. Tijd voor CHANGE! Wil jij ook weten hoe je meer liefde, gezondheid en geluk kunt ervaren? Kom dan naar deze workshop met Tibetaans boeddhistisch leraar Tulku Lobsang. Hij opent je hart en hoofd en geeft je een dieper begrip van liefde in al haar vormen. Met humor en wijsheid deelt hij zijn inzichten en geeft hij praktische tips om krachtig en ontspannen in je leven te staan. lezingen workshops retraites reizen a CHANGE www.banyancentre.nl/changeday www.banyancentre.nl/tulkulobsang Boek een van deze workshops en ontvang gratis sauna-entree. Voor meer informatie en reserveringen www.banyancentre.nl Bloemenksweg 38, 7383 RN Voorst www.banyancentre.nl WELLNESS ft HpTEl THERMEN onderdeel van BUSSLOO

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 24