<3EG> KORTINGEN oplopend tot HONDERDEN EURO'S! fc 5% op vliegreizen en 10% op alle overige reizen 10% Frencken college www.dejongintra.nl Accountmanager Mytylschool BELJON - - WESTERTERP -10% international sales manager De Mytylschool Roosendaal is op zoek naar: 2 Onderwijsassistenten (fulltime); 1 Buschauffeur (2 dagen); 1 Busbegeleider (2 dagen); Invalkrachten (leraren en onderwijsassistenten) Interesse? Bekijk dan onze vacatures en reageer viawww.mytylschoolroosendaal. nl www.beljon.westerterp.nl J. Knieriem b.v. die zich wil specialiseren in de wereld van verkeerssignalisatie NAAMPLAAT -10% Boeken t/m 29 september en geldig op reizen met vertrek in oktober en november 2014 >lgende keer weer!' Bus Auto Vlieg Verre Steden reizen reizen reizen reizen reizen Bel 0180 - 457 803 of ga naar Het Mgr. Frencken College, school voor VWO en HAVO te Oosterhout, zoekt per 1 januari 2015 een Lid van de Raad van Toezicht met een juridische achtergrond en ervaring in de (semi) publieke sector. Voor meer informatie zie: www.frenckencollege/vacatures U bent verantwoordelijk voor de realisatie van verkoopdoelstellingen, het opstellen van accountplannen, beheren en uitbouwen van bestaande en acquireren van nieuwe klanten binnen groothandels, installateurs en OEM'ers. U draagt bij aan het op structurele en professionele wijze ontginnen van afzetmarkten. U werkt samen met twee collega-salesmanagers en de binnendienst. U rapporteert aan de algemeen directeur. U bent een pionier, proactief, klantgericht, zelfstandig, ondernemend en bereid tot veelvuldig reizen. U heeft een hbo werk- en denkniveau en relevante, internationale saleservaring. Om te solliciteren scant u de QR-code of reageert u via onze website met behulp van het referentienummer R1315. Voor meer informatie neemt u contact op met: kantoor Amsterdam, dhr. J.C.A. Eilering, 06 - 22 21 1310. Het functieprofiel en de tijdsplanning vindt u op onze website. SUMMUM.NU Amsterdam Eindhoven Groningen Heerenveen Hengelo Utrecht Zwolle - bewegwijzering vërksèrsoosdenv J. Knieriem BV maakt samen met bovenstaande bedrijven onderdeel uit van de H3-Groep. Deze organisatie met circa 50 medewerkers ontwikkelt en produceert alle soorten bewegwijzering, kentekenplaten, voertuigmarkeringen en spuitgietartikelen. Tevens ontwerpt en bouwt zij machines voor de branche van kentekenplaten. De groep is een toonaangevende partij binnen de sector van verkeers signalisatie. Zowel in Nederland als ver daarbuiten. Eerder dit jaar was het bedrijf landelijk in het nieuws, doordat het een bijzonder grote order wist af te sluiten voor 20 miljoen kentekenplaten aan de Filipijnen. JKG wil zich steeds meer profileren als dé specialist in kentekenplaten en machines. Om dit te onderstrepen breidt men voor de Nederlandse markt de organisatie uit met een ambitieuze: De functie Je krijgt de verantwoordelijkheid over een groot en zeer divers klantenbestand. Sommige klanten nemen het totale pakket af. Bij deze relaties is het belangrijk dat je maximale klanttevredenheid realiseert. Toch zijn er veel klanten die niet bekend zijn met het totale productaanbod van de groep. Hier liggen voor jou dus kansen om meer omzet te genereren met additionele producten. Naast het opvolgen van je sa lesactiviteiten, zoals offertes uitwerken en opmaken, ondersteun je de directie bij het binnenhalen van buitenlandse aanbestedingen. De verhouding tussen je binnen- en buitendienstactiviteiten is ongeveer 50/50. Je rapporteert rechtstreeks aan de directie. Jouw profiel Je functioneert op hbo-niveau en bent aantoonbaar succesvol geweest in een vergelijkbare salesfunctie. Jouw verkoopervaring heb je bij voorkeur opgedaan binnen de maakindustrie. Je bent een commercieel gedreven relatiebouwer die uitstekend in staat is om in te spelen op de behoeften van de klant. Je hebt voldoende techni sche affiniteit met de machines en producten, zodat je al snel beschikt over de benodigde expertise aangaande het productassortiment. Denk bijvoorbeeld aan het adviseren over en het afstellen van machines.Tevens beheers je naast de Nederlandse ook de Engelse taal in woord en geschrift. Verder kent MS Office weinig geheimen meer voor je en ben je in bezit van een geldig rijbewijs B.Ten slotte beschik je over een positieve en professionele werkhouding, waar mee je niet alleen klanten maar ook collega's voor jou weet te winnen. Het aanbod Dit is een nieuwe functie binnen een succesvol bedrijf in een nichemarkt. Naast een gedegen inwerktraject, krijg je ook een grote mate van vrijheid om de functie zelf verder vorm te geven. Uiteraard zijn de arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de zwaarte van de functie. organisatie bouwers Solliciteren Ispida verzorgt de werving en selectieprocedure voor deze functie. Dus wil jij graag aan de slag hij l Knieriem BV als accountmanager? Stuur dan je brief met cv naar vacature@ispida.nl t.a.v. de heer Nicolaï Schiettekatte. Voor meer informatie over de vacature kun je contact met hem opnemen via 06 -143 60 011 afkijk voor meer informatie over de organisatie op www.jkg.eu. zaterdag 27 september 2014 recruitment interim development O Van de Lande BV Van de Lande BV. te Raamsdonksveer, is al ruim 50 jaar een vooraanstaand en innovatief producent van kunststof fittingen en appendages voor drukleidingsystemen. Van de Lande levert in ruim 50 landen aan bedrijven die actief zijn in de land- en (glas)tuinbouw, de industrie en de waterbehandeling. Van de Lande beschikt over 80 hypermoderne spuitgietmachines en de 90 betrokken i - medewerkers-werken continu aan optimalisering van klanttevredenheid. Van de Lande onderscheidt zich door levering uit voorraad, een hoge productkwaliteit en een uitstekende service..Zie ook: www.vdl-fittings.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 23