dethon International Accountmanager H00FDSTRANDWACHTEN (m/v) OPLEIDINGSCOÖRDINATOR (m/v) Orioniswi Voorman Montageafdeling Medewerker Maatschappelijke Ontwikkeling VELDE COMMERCIEEL VEE RE Kom "de VEERSE BONBON" proeven. Bestelt u koffie bij: Dan krijgt u "de Parel van Zeeland" Zondag vanaf 15 uur in Veere, tot dan 21 Geboren Sales Pionier met een neus voor handel Arbeidsvoorwaarden Vee re geeft je de ruimte! www.veere.nl Ben je op zoek naar een uitdagende en afwisselende baan op de mooiste werkplek die je je kunt voorstellen? Dan zijn wij op zoek naar jou! De Stichting Strandexploitatie Veere (SSV) zoekt enthousiaste en een even enthousiaste Ga voor meer informatie over deze functies naar www.strandexploitatieveere.com Acquisitie n.a. v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Orionis Walcheren is op zoek naar een plaatsvervangend lid voor de Commissie Bezwaarschriften (m/v) Suster Anna, de Peperboom, de Jachtclub, het Waepen van Veere, de Campveerse Toren, d' Ouwe Werf of bij In den Struyskelder. (Voor de kinderen een chocofontijn bij de chocolate lovers.) r- zaterdag 27 september 2014 Groen Industrie Integratie Dethon is het arbeidsintegratiebedrijf van Zeeuws -Vlaanderen en heeft 1100 gemotiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het begeleiden van mensen naar werk en het bieden van werk aan mensen met een handicap en/of afstand tot de arbeidsmarkt. Dethon kent zes bedrijfsunits: Dethon Industrie te Hulst, Oostburg en Terneuzen, Dethon Groen, Dethon Integratie en Dethon Nieuwe Diensten. Dethon beschikt binnen die units over verschillende leerwerk mogelijkheden voor het uitvoeren van reïntegratietrajecten. Dethon Hulst, afdeling Montage is op zoek naar een Functie-inhoud Je werkt nauw samen met de afdelingschef en voorlieden aan de voortgang van opdrachten van klanten. Je zorgt voor de juiste inzet van medewerkers, aan- en afvoer van materiaal en product in samenspraak met de afdelingschef. Je controleert het uitgevoerde werk op basis van kwaliteit en kwantiteit. Als het nodig is, kun je kleine reparatie en on derhoudswerkzaamheden verrichten aan gereedschap e.d. Je signaleert dreigende productiestagnaties, technische- en personeelsproblemen en meldt deze aan de afdelingschef. Je ziet mede toe op het naleven van veiligheidsinstructies en op orde, netheid en rust. Je springt bij daar waar nodig om de productievoortgang te handhaven. Je vervangt de afdelings- chef bij afwezigheid. Functie-eisen Je beschikt over een opleidingsniveau op LBO-C niveau, aangevuld met twee jaar ervaring. Eenvoudige reparaties kun je uitvoeren en je kent de veiligheidsvoorschriften. Je bent bekend met of hebt affiniteit met de doelgroep van Dethon. Salaris Inschaling conform CAO Wsw, afhankelijk van leeftijd en ervaring. De vacature is in eerste instantie voor een halfjaar. Na deze periode wordt bekeken of er sprake is van verlenging. Informatie Nadere informatie kunt u inwinnen bij Arnold du Puy, bedrijfsmanager, telnr: 06-51441503. Of bij Sandy Donker, personeelsadviseur telnr: 06-41660299. Sollicitatie Als je interesse hebt in deze functie, stuur dan voor 10 oktober 2014 je brief met curriculum vitae en motivatie o.v.v. vacaturenummer 29 aan Dethon, t.a.v. J. Bouterse, hoofd PO&I, postbus 163, 4530 AD Terneuzen of via e-mail: solliciteren@dethon.nl. Acquisitie n.a.v. deze vacature is ongewenst. Onion Specialties International BV (Kruiningen), is een Nederlandse producent van krokant gebakken uitjes met een mondiale ambitie. Ze is wereld wijd actief en richt zich voornamelijk op industriële bakkerijen, retail en foodservices. Het merendeel van de productie is voor de export markt. De productielocatie in Kruiningen is voorzien van state of the art productielijnen. Hiermee staat de organisatie garant voor een uitstekende kwaliteit van krokante uitjes en een goede concurrentiepositie. Wij zijn op zoek naar: Medeverantwoordelijk voor het verder ontwikkelen en uitbouwen van de internationale salesactiviteiten van Onion Specialties, voornamelijk gericht op Duitsland, Frankrijk, Spanje en de Verenigde Staten. Hét ontdekken en verder ontginnen van nieuwe markten is je tweede natuur. Door gedegen kennis van de markt, jouw ervaring als resultaatgerichte salesprofessional en jouw ondernemersgeest weet je de weg te vinden naar de juiste partijen in de markt. Hierbij moet je denken aan bakkerijen, foodservices (cash&carry) en de sauzenindustrie. Gestructureerd draag je zorg voor een professionele marktbewerking ongeacht taal, land of cultuur. Je rapporteert direct aan de directeur. Wat breng je mee? Hbo werk-en denkniveau; commercieel gedreven Internationale handelservaring is een pre Ondernemend, energiek en pragmatisch Resultaatgericht, accuraat, tactvol en ambitieus Vaardig in Engels, bij voorkeur ook in Duits of Spaans Waarom Onion Specialties? Autonome functie op een internationaal speelveld (30-40% reizen) Uitdagende mondiale markt met groeipotentie Klein team, directe lijnen, no-nonsense mentaliteit, hightech productie Ruimte voor ondernemersgeest en persoonlijke groei Ben jij de Sales Pionier met de juiste kennis en ervaring? Ga dan snel naar www.velde.nl (Referentienummer ON10141). Voor meer informatie neem je contact op met Umut Erdogan of Aonegien Boogaert 088 607 0100. Persoonlijkheid telt. Werving, selectie en development voor sales-, marketing- en inkoopfuncties NL I BE I OE I FR I UK GEMEENTE Vcere stelt de klant centraal, wekt vertrouwen door duidelijkheid, levert kwaliteit door professioneel, betrouwbaar en slagvaardig te werken én staat dichtbij de mensen. Niet alleen de kwaliteit van producten en diensten is belangrijk, maar ook de manier waarop wij dat realiseren. Jij maakt het verschil! Voor de afdeling Maatschappelijke Ontwikkeling zoeken wij een (m/v): (0,6-0,8 fte) Functieomschrijving In deze functie ondersteun je de beleidsmedewerkers van de afdeling Maatschappelijke Ontwikkeling (MO). Je houdt je bezig met ouderenbeleid, speelruimtebeleid. Stichting Welzijn Vcere en vrijwilligersbeleid en mantelzorgbeleid. Dit doe je samen met je collega's uit het team Leren en Leven. Functie-eisen Voor deze beleidsondersteunende functie zoeken wij een startende HBO-er. Je hebt de ambitie om (op termijn) door te groeien naar volwaardig beleidsmedewerker. Je vindt het leuk om aan meerdere dossiers tegelijk te werken. Je kunt goed organiseren en communicatief ben je een ster. Aanstelling voor deze functie vindt plaats afhankelijk van opleiding en ervaring in dc aanloop- of functieschaal (max. 3.103 bruto per maand). Andere aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden zijn o.a. goede ontwikkelingsfaciliteiten, koop of verkoop vakantie-uren, betaald ouderschapsverlof, bedrijfsfitness, een regeling woon-werkverkeer'en een fietsplan. C'ontactinfo Meer informatie nodig? Bel met het afdelingshoofd Maatschappelijke Ontwikkeling Tiny Schaap, telefoon (555)402 of met personeelsadviseur Ingrid Wildschut, telefoon (555)390. Je reactie verwachten wc uiterlijk op dinsdag 7 oktober 2014 op personeelsadm«Jiistratie(«>eere.nl. bïïc MvuftctitiasMMa «tt ffls* STICHTING STRANDEXPLCHTATIE VEERE Walcheren jV»> Orionis Walcheren richt zich op (arbeids)participatie binnen Walcheren voor de Wet werk en bijstand en de Wet sociale werkvoorziening (na 1 januari 2015 de Participatiewet) en aanverwante wet- en regelgeving en schulddienstverlening. Het ambitieniveau van de organisatie is hoog. De kernwaarden van Orionis Walcheren die hoog in het vaandel staan zijn: maatschappelijke betrokkenheid, samenwerken, innovatie en het leggen van verbindingen. Voor meer informatie over de vacature kunt u onze website www.orioniswalcheren.nl raadplegen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 21