Ontdek de authentieke Algarve oschadeteam Exclusieve lezersreis Gratis upgrade zeezichtkamer! JaftOfveh dat otté coetid, Ofrzic/tt/oaa/u ié, Boek vóór 13 oktober op Kras.nl/LR21477 Stal uw caravan of camper eerst nog even bij ons.. Vlieg vanaf Amsterdam, Rotterdam of Eindhoven Inclusief huurauto Luxe 5-sterren hotel Inclusief ontbijt Klantbeoordeling 8,5! Olhao, de meest authentieke stad van de Algarve en de gastronomische hoofdstad van Portugal. Hier verblijft u in een luxe 5-sterren hotel met vele faciliteiten en kunt u de kust en het mooie achterland verkennen met uw huurauto. Dit luxe 5-sterren hotel ligt op slechts 100 m van de boulevard, op 200 m van het centrum van Olhao en nabij de luchthaven. Het hotel beschikt over o.a. liften, gratis parkeergelegenheid, bars, restaurants, een binnen- en buitenzwembad, terras, zonneterras, ligbedden, parasols en een spacenter. Als lezer van deze krant krijgt u gratis een upgrade naar een kamer met zeezicht Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR21477 Inclusief: vliegreis Amsterdam/ Rotterdam of Eindhoven - Faro v.v. met transavia.com, 10 kg handbagage, verblijf in Hotel Real Marina Spa, ontbijtbuffet en een huurauto gedurende uw verblijf. Exclusief: zie onze website. Vertrek: 23 okt. 2014 t/m 27 mrt. 2015 Lezersprijs 4 dagen vanaf 399,- 8 dagen vanaf 529,- 12 dagen vanaf 689,- 15 dagen vanaf 799,- Ook 5,10 en 11 dagen mogetijk. Bergen op Zoom - Borssele - Goes - Middelburg - Nieuwe-Tonge - Oostburg - Roosendaal - Steenbergen -Terneuzen -Vlissingen -Yerseke - IJzendijke - Zierikzee Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 13 oktober 2014. Ca naar Kras.nl/LR21477 of bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR21477 zaterdag 27 september 2014 Wist u dat u bij Autoschadeteam, naast het repareren van schades aan auto's en vrachtauto's, ook terecht kunt voor het herstellen van caravans en campers? Al tientallen jaren is een aantal van onze vestigingen ook gespecialiseerd in caravan- en camperherstel! Door deze jarenlange ervaring weten de mensen van Autoschadeteam als geen ander hoe zij een beschadiging onzichtbaar kunnen wegwerken. Zij zijn altijd op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en beschikken over de modernste apparatuur. Ook bij caravans en campers staat de techniek niet stil. Hier vinden, ook qua bouw, volop innovaties plaats. Dan is het goed om te weten dat er binnen Autoschadeteam een groot aantal mensen rondloopt die zich dagelijks bezighouden met het herstel aan caravans ën campers. Dus heeft u een grote of een kleine beschadiging? Rij eens langs bij één van de Autoschadeteam vestigingen: u zult aangenaam verrast zijn over onze scherpe aanbiedingen! Het fijne van Autoschadeteam is dat met 13 vestigingen in Zuidwest Nederland er altijd een vestiging bij u in de buurt is. Toch goed om te weten voordat u uw caravan/camper weer opbergt in de winterstalling! kijk op autoschadeteam.nl sfeer Algarve Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 pers. excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 14