Adagio Colotorv fTTensenlinq.nl Familieberichten ff) fTlensenlinq.nl 1 amilieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Ronny van Vlieberghe Het medeleven dat u betoond hebt na het overlijden van onze lieve moeder, oma en omaatje Mattie van Leeuwen-Koekkoek hebben wij zeer gewaardeerd. Wij betuigen u onze oprechte dank voor uw bezoek, schrijven, bloemen of aanwezigheid bij de crematie plechtigheid. Annie en Piet -in herinnering- Matty en Jacky Klein- en achterkleinkinderen September 2014 Zoveel belangstelling en medeleven in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Corrie de Winter-Boonman Het is voor ons allen een grote steun en troost geweest. Onze hartelijke dank daarvoor. Rinus de Winter Kinderen en kleinkinderen Nisse, september 2014 Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Cornelia Oppeneer-de Putter Wij hebben dit zeer gewaardeerd en zijn u daarvoor oprecht dankbaar. Familie Blaauwkamer-Oppeneer Familie Oppeneer-de Haan Kruiningen, september 2014 Het gemis voor ons zal blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Alida Jansje Johanna Blom - Aly- heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, september 2014 MAREA UITVAART Voor uw belangstelling tijdens de ziekte en de blijken van deelneming na het overlijden van Willem Jan Hadde Noordermeer betuigen wij u onze hartelijke dank. Uit aller naam: H.J.W. Noordermeer Zoveel belangstelling Zoveel kaarten Zoveel woorden Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven van u allen betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze fijne vader en trotse opa Engel Sinke willen wij u hartelijk dankzeggen. Het heeft ons erg goed gedaan. Addy Sinke-Pikaar Kinderen en kleinkinderen Goes, september 2014 September 2014 Jaap Lanse Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande kijk ook op zaterdag 27 september2014 I 55 Nog altijd niet beseffend wat ons is overkomen na het zo onverwacht overlijden van onze lieve zoon, broer en schoonbroer zijn wij heel dankbaar voor de kaarten, telefoontjes en bezoeken. Het is voor ons een grote troost en steun. Vogelwaarde: pa en ma van Vlieberghe van Goethem Hengstdijk: Erick en Lydia van Vlieberghe van Geertrui Kruiningen: Koos en Lilian van Gastel van Vlieberghe en kinderen. Vogelwaarde 27-09-2014 olt "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uitvaart.nl uitvaartzorg in Zeeland de Groot-de Kam Verstraten Middelburg Tholen 0118-612868 0166-606041 Bereken uw uitvaart op www.adagiouitvaartzorg.nl Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor het medeleven na het overlijden van onze oom Neven en Nichten Oostburg, september 2014 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Naam Plaats Zoeken volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 133