Winterzon in Turkije Kerst in Praag fl m 32 Turkse Rivièra 8 daagse vliegreis - 5* luxe All inclusive - incl. 2 excursies Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen zonvakanties V- v i:' Kerst in Praag Beleef sfeervolle dagen in de Gouden Stad! Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel zaterdag 27 september 2014 8-daagse All Inclusive vliegreis vanaf slechts: €399,- p.p Luxe 5* hotel aan het strand Zon, zee en historisch Side spa met hammam, entertainment en activiteiten Verblijf o.b.v. All Inclusive incl. bezoek aan moskee en Manavgat-waterval incl. dagexcursie Antalya Geniet van een heerlijke winterzon vakantie aan de Turkse Rivièra, beroemd om zijn mooie stranden en helderblauwe zee. Ontdek ook de bergen, de groene omgeving van Kemer en de rijke geschiedenis. Het gebied was al bewoond in de_Romeinse tijd. Het oude Romeinse theater in het historische centrum van Side is hier een uniek bewijs van. Tijdens de halve dag Manavgat tour bezoekt u een Moskee, een van de meest indrukwekkende watervallen van Antalya en gaat u naar een textielfabriek. De Antalya shopping tour (dagexcursie) combineert shopping met sightseeing in een van Turkijes mooiste steden. U maakt kennis met lokale producten en de sfeervolle oude stad. Commodore Elite Suites Spa Direct aan het privéstrand (fijnzand) en bij een winkelcentrum. Het centrum van Side ligt op ca. 8 km. Het hotel beschikt over 2 restaurants, zwembad met zonneterras, spa met hammam, entertainment, activiteiten en ruime en moderne kamers. Inclusief: Retourvlucht met Arkefly Luchthavenbelastingen brandstofheffing Retourtransfer luchthaven-accommodatie 7 overnachtingen (o.b.v. All Inclusive) 7 x ontbijt, lunch dinerbuffet met showcooking Warme, koude en alcoholische dranken (10.00-24.00 in de bars) Koude en alcoholische dranken (23.00- 01.00 in Romance Nightclub) Spa met Hammam, entertainment en activiteiten Excursie naar Manavgat-watervalmoskee en textielfabriek (1/2 dag met bus en reisleiding) •Antalya Discovery Shopping tour (hele dag met bus en reisleiding) Voor aankomst tussen 2 januari en 28 februari 2015: Fruitmand fles wijn op de kamer en 15 min. massage p.p. Pure verwennerij met een luxe 5-sterren All Inclusive aan de Turkse Rivièra! Nu vanaf: €399,- p.p. Prijs is per persoon per arrangement o.b.v. 2 personen in een tweepersoonskamer en Economy vlucht. Exclusief 2,50 calamiteitenfonds en 20,- reserveringskosten per online boeking en verplichte toeslag oudejaarsdiner. Vertrek vanaf 1/112014 t/m 30/3 2015. De vanafprijs van 399,- p.p. is beperkt beschikbaar. Boek snel want op op! Meer informatie en boeken Voor meer informatie en om te boeken gaat u naar de webwinkel. U kunt ook bellen met Arke (0900-8847) of langsgaan bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. '50+ Wegener Winterzonpakker Turkije'. Op deze reis zijn de ANVR en SGR voor waarden van toepassing. 5 v •- - Vertrekdatum: 23 december va. €439,- p.p. cultuurvakanties Kerst is een speciale tijd in Praag! De kerst markten zijn het feestelijke hoofdingre diënt en bij uitstek geschikt om het echte kerstgevoel te beleven! Bij de fraai ver sierde kraampjes geniet u van gebakken kastanjes, knapperige maïskolven en warme wijn. Tijdens stadswandelingen bewondert u onder andere de Praagse burcht, de pittoreske straatjes van de wijk Mala Strana, het gezellige Oude Stadsplein en de Karelsbrug. Alles in een wonder schoon en sprookjesachtig kerstdecor! Bezoek de prachtige Gouden Stad Praag in de gezelligste tijd van het jaar! dag 1: Amsterdam - Praag Tijdens een rondrit hebben we een eerste kennismaking met de Tsjechische hoofdstad. In de namiddag is de stad prachtig verlicht door de betoverende kerstversiering. dag 2: Gouden Stad We maken een wandeling door het sfeer volle historische centrum en zien de mooiste plekjes, zoals de wereldberoemde astrono mische klok, de Kruittoren en de Karelsbrug met de barokke heiligenbeelden. In de voor malige joodse wijk bekijken we de begraaf plaats en meerdere synagogen. Overal in de stad hangt een feestelijke sfeer door de lichtjes, kerstmarkten en fraai versierde kerstbomen. dag 3: Praagse burcht In de indrukwekkende Praagse burcht bezich tigen we onder andere de St.Vituskathedraal. Hier zien we prachtige gebrandschilderde ramen van onder meer Mucha. Ook lopen we door het Gouden Straatje, waar Kafka woonde en werkte. Na een wandeling door de pittoreske straatjes van de wijk Mala Strana, waar we onder meer de barokke St.Nico- laaskerk en renaissancehuizen zien, kunt u zelf de stad verder verkennen. dag 4: Jugendstil Tijdens een stadswandeling door het his torische centrum bewonderen we prachtige jugendstilvoorbeelden, zoals het Represen tatiehuis. Veel kunstenaars, onder wie de beroemde Mucha, hebben hieraan bij gedragen. Onze wandeling eindigt bij het Muchamuseum, waar u het kleurrijke werk van de jugendstilmeester kunt bewonderen. dag 5: Vrije ochtend en terugvlucht De ochtend is ter vrije besteding. Gaat u op zoek naar het beroemde Tsjechische kristal, of wandelt u nog een keer door de straatjes van het historische centrum? (Wijzigingen in het programma zijn voorbehouden.) Inclusief lijnvlucht Amsterdam - Praag en vice versa met KLM luchthavenbelastingen en heffingen transfer luchthaven - hotel en vice versa overnachting in middenklassehotel in 2-pk met bad of douche en toilet 4x ontbijt, lx lunch en 4x diner kerstdiners op 25 en 26 december excursies audiosysteem begeleiding door de beste SRC-reisleider, op dag 3 bijgestaan door een Duits- of Engelssprekende gids. Voor meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel, bel met SRC Reizen op 050 - 3 123 123 of mail naar info@srcreizen.nl o.v.v. lezersreis Praag

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 100