Colofon r fnensenlinq.nl Familieberichten amiliebenchten De Uitvaart Informatie Hulplijn De Uitvaart Informatie Hulplijn is op de volgende manieren te bereiken: t. 0800 - 4444 000 Uitvaart Informatie Hulplijn kijk ook op x Janneke Elisabeth Jansen van Rosendaal Jannie "Oma Molen" Wij zijn bedroefd door het overlijden van Anneke Abbing-Plinsinga echtgenote van onze collega Dimitri Abbing Wij wensen Dimitri en Mees, familie en vrienden veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de medewerkers en studenten van het Onderwijscluster Horeca, Toerisme en Voeding van Scalda Jean de Houck Directeur Met droefheid hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze oud-collega Hans Arends Wij zullen ons Hans blijven herinneren als een opgewekte en positieve politieman. Wij wensen zijn vrouw, (klein)kinderen en andere familie leden alle kracht toe bij het dragen van dit verlies. Namens de collega's van de politie Zeeland-West-Brabant J.A.J.T. Vissers, politiechef Middelburg, 23 september 2014 I T I E Veel heb je ons gegeven veel heb je voor ons betekend plotseling uit ons leven gedreven blijf je in onze harten leven Geheel onverwacht is op 88-jarige leeftijd overleden onze zorgzame vader en opa Josephus Maas sinds 18-10-2013 weduwnaar van Maria Maas-Asselman Hengstdijk, 26-1-1926 t Kloosterzande, 24-9-2014 KloosterzandeJoop Maas Bennie Maas t Vogelwaarde Mare Maas en Diane Grinwis Kloosterzande Magda en Ludo de Klerk-Maas en kleinkinderen correspondentieadres: Groenendijk 99a 4587 CT Kloosterzande De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 29 september om 10.30 uur in de H. Martinuskerk te Kloosterzande, waarna de begrafenis volgt op de RK begraafplaats aldaar. Zondag 28 september is er van 16.00 - 16.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'de Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Alleen schriftelijke condoleance. Piet de Waal P HANNEKE DOMMISSE-VERBURG Telefonisch; U kunt ons gratis bellen: 0800 - 44 44 000. 24 uur per dag, 7 dagen per week. Per email: U kunt uw vraag mailen: info@uitvaartinformatiehulplijn.nl Binnen enkele dagen wordt uw vraag beantwoord. Via de website: Kijk op: www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Voor folders, vragen en andere informatie. Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week www.pzc.nl vrijdag 26 september 2014 43 Herinner mij, Maar niet mijn sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Bedroefd stellen wij u in kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan 11 juli 1931 t 24 september 2014 Baan Batelaan sr. Carla van Sonsbeek Mariëlle en Gunnar en O1 Baan jr. en Iris Bene en Jaimy Bir Anita en Marcel Voerman - Batelaan Nathasja Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van de "Egelantier" te Oostkapelle, voor de buitengewoon liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Dorpsdijk 37, 4354 AB, Vrouwenpolder De samenkomst' zal zijn op maandag 29 september om 1 1.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de torentijdweg) te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Kom zoals je bent, Jannie hield van vrolijke kleuren Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen In liefdevolle herinnering 26 september 2013 26 september 2014 Sas van Gent "9H Na het overlijden van mijn mooie, lieve vrouw en onze allerliefste mama, dochter, schoondochter, zus en tante willen wij u hartelijk dank zeggen voor al het medeleven dat zij, en ook wij, in de afgelopen jaren van haar ziek-zijn en nu bij haar overlijden van u hebben mogen ontvangen. Bovenal dank voor uw gebeden, daardoor hebben Hanneke en wij ons steeds gedragen gevoeld. Remco, Jannes, Luuken Siem Dommisse Paulien Verburg-Dekker Esther, Remco, Niels, lenke en Oukje van Houwelingen-Verburg Iwan, Joekie en Jesper Verburg-Oomens Henk en Janny Dommisse-van de Plasse Carola, Michel, Daniqueen Britt Zijlmans-Dommisse Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 75