PZC WOON BEUkS Corbijn renoveert woning vanuit niets amsterdam WOONBEURS 2014 2 3 DE VERBOUWING den gekocht. En eerlijk is eerlijk: het zijn ook vooral vrouwen die enthousiast wor den van de Woonbeurs. Vrouwen die toch hun man meenemen, kunnen het best in het weekeinde van 4 en 5 oktober gaan. Als uitbreiding op de Woonbeurs organiseert Sanoma dan de beurs Experienzzz, die he lemaal gericht is op de toekomst van beeld en geluid voor in de woonkamer. Wel zo handig: een toegangskaart voor de Woon beurs (19 euro) geeft ook direct toegang tot Experienzzz en andersom. GARDEN DISTRICT De tuin is steeds meer een verlengstuk van de woonkamer geworden en de inrichting van het terras krijgt dezelfde aandacht. Re den voor de organisatie van de Woonbeurs om het Garden District nieuw leven in te blazen. In Hall 11 is een speciaal paviljoen ingericht, waar je zowel klassieke vuurscha- len van VuurMerk tegenkomt als vrolijke designmeubels van het merk Lonc. XLUXE Nieuw dit jaar is het XLUX-district, waar van Roelfien Vos ambassadeur is en waar voor zij een paviljoen heeft ingericht. Als binnenhuisarchitect houdt zij zich bezig met het inrichten van woonhuizen waarbij geld geen grote rol speelt. Een mooie kans om je te vergapen aan de merken en de sfeer die horen bij een luxe woonstijl. Na jaren van crisis lijkt de woonbranche het ergste achter de rug te hebben. De Woon beurs in Amsterdam, dit jaar van 30 september tot en met 5 oktober, staat weer bol van nieuwtjes en primeurs. I 1 De vaste bezoeker weet in middels wat te verwachten valt van de Woonbeurs. Het evenement wordt geor ganiseerd door uitgeverij Sanoma, bekend van woon bladen als VT Wonen en Ei gen Huis en Interieur. De bladen van dat bedrijf zetten hun beste beentje voor door vijf inspiratiehuizen in te richten. Verder kunnen bezoekers op vier verschillende ad viespleinen met woonvragen terecht bij professionals (inschrijven via www.woon- beurs.nl) en presenteren merken en ont werpers nieuwe producten. Nu de diepste dalen van de crisis achter de rug zijn, is er ook weer veel nieuws te beleven. EXPERIENZZZ Uit onderzoek van online woonwebshop Levaleva.nl bleek al dat het uiteindelijk de vrouw is die bepaalt welke meubels wor- Op de Woonbeurs 2014 is speciale aandacht voor de luxe woonstijl. De Woonbeurs 2014 vindt plaats van dinsdag 30 september tot en met zon dag 5 oktober. Plaats van handeling is het beurs- en congrescentrum RAI in Amsterdam. De beurs is alle dagen geopend van 10.00 tot 18.00 uur. Op donderdag 2 en vrijdag 3 oktober is er avond opening, tot 21.00 uur. Wie toegangskaarten online bestelt, kan op de beurs via de 'fastlane' naar binnen. Een kaart kost 19 euro. Kinde ren tot 4 jaar hebben gratis toegang, kinderen van 4 tot en met 12 jaar be talen 7 euro. Op vrijdag 3 oktober vindt de uitrei king plaats van de D'SICN MAGAZINE Design Award 2014. Het publiek kan stemmen via: dsign-magazi- ne.com/nominees Meer info: www.woonbeurs.nl Wonen www.levaleva.nl;www.roelfienvos.com reageren? Smr wonen@depersdienst.nl Alle seinen op groen 30 Mtrtcmbef Vrn 5 oktobw 20*« door Cor-Peter Pasma

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 45