fTlensenlinq.nl Colofon menseniinq.nl Familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio amiiieberichten kijk ook op Janneke Elisabeth Jansen van Rosendaal Jannie "Oma Molen" Wij zijn bedroefd door het overlijden van Anneke Abbing-Plinsinga echtgenote van onze collega Dimitri Abbing Wij wensen Dimitri en Mees, familie en vrienden veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de medewerkers en studenten van het Onderwijscluster Horeca, Toerisme en Voeding van Scalda Jean de Houck Directeur Jacobus Marinus Sinke Met droefheid hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze oud-collega Hans Arends Wij zullen ons Hans blijven herinneren als een opgewekte en positieve politieman. Wij wensen zijn vrouw, (klein)kinderen en andere familie leden alle kracht toe bij het dragen van dit verlies. Namens de collega's van de politie Zeeland-West-Brabant J.A.J.T. Vissers, politiechef Middelburg, 23 september 2014 1 T I E HANNEKE DOMMISSE-VERBURG efi Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande www.pzc.nl vrijdag 26 september 2014 I 43 Herinner mij, Maar niet mijn sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Bedroefd stellen wij u in kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan juli 1931 t 24 september 2014 Baan Batelaan sr. Carla van Sonsbeek Mariëlle en Gunnar en OP Baan jr. en Iris Bene en Jaimy Bir Anita en Marcel Voerman - Batelaan Nathasja Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van de "Egelantier" te Oostkapelle, voor de buitengewoon liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: •Dorpsaijk 37, 4354 AB Vrouwenpolder De samenkomst zal zijn op maandag 29 september om l l .00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de torentijdweg) te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Kom zoals je bent, Jannie hield van vrolijke kleuren Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen Wij willen u allen bedanken voor het hartverwarmend meeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, lieve vader, opa en overopa J.D. Sinke-de Rooij kinderen en (achter) kleinkinderen Yerseke, september 2014 Na het overlijden van mijn mooie, lieve vrouw en onze allerliefste mama, dochter, schoondochter, zus en tante willen wij u hartelijk dank zeggen voor al het medeleven dat zij, en ook wij, in de afgelopen jaren van haar ziek-zijn en nu bij haar overlijden van u hebben mogen ontvangen. Bovenal dank voor uw gebeden, daardoor hebben Hanneke en wij ons steeds gedragen gevoeld. Remco, Jannes, Luuk en Siem Dommisse Paulien Verburg-Dekker Esther, Remco, Niels, lenke en Oukje van Houwelingen-Verburg Iwan, Joekie en Jesper Verburg-Oomens Henk en Janny Dommisse-van de Plasse Carola, Michel, Danique en Britt Zijlmans-Dommisse Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Naam Plaats Zoeken volg ops op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 43