Colofon (llensenlinq.nl Familieberichten amiiieberichten kijk ook op We zullen doorgaanmet de wankelende zekerheid. We zullen doorgaan als niemand meer verwacht dat we weer doorgaan. (Ramses Shaffy Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze lieve zorgzame man, vader, stiefvader, schoonvader, en opa. Gelukkig is hij nu verlost van zijn pijn en verdriet. Wij zullen zijn wijsheid en herinneringen in ons verdere leven bij ons dragen. Jozef Theodorus Gerardus Weijers Jos echtgenoot van Tiny Weijers-Van Hulle weduwnaar van Frida Weijers-Janssen Ridder in de orde van Oranje Nassau *20 -01 -1934 Geulle f 23-09-2014 Biervliet Tiny Marga Valérie en Maikel Irene en Huub Sebastiaan Diederick Marijne Marilyn Sofie Carolyn Biervliet, 23 september 2014. Zouteweg 2,4521 GL Jos is in zijn geliefde atelier, waar u 's avonds van 19.00 tot 20.00 uur afscheid van hem kunt nemen. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 27 september om 13.00 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28c, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Onze dank gaat uit naar Dr. J.K. Slingerland, dokters echtpaar Duysens-Power en hun assistenten, die ons bijgestaan hebben in deze moeilijke tijd. Ook Dr. T. Eykens en dhr. Melgers van de pijnkliniek ZorgSaam willen wij bedanken voor de fijne en zorgzame hulp. En in de laatste dagen het team van de Thuiszorg, die Jos de zorg gaven die wij hem niet meer konden geven. DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de warme belangstelling, de vele kaarten en bloemen die we mochten ontvangen bij het overlijden van onze pa en opa Alfons de Munter De kinderen en kleinkinderen Nieuw-Namen, september 2014 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio volg ons op HQ like ons op Twitter Bi Facebook Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande donderdag 25 september 2014 39 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl i Hlensenlinq.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 75