fT1ensenlinq.nL lïCJüfl Jacco de Bue 0800 - 4444 000 38 donderdag 25 september 2014 kijk ook op 50 jaar getrouwd, 50 jaar familie geluk Piet Leny Sanderse Maak er een mooie dag van. Veel liefs, David, Anneke, Rens, Elien Pieter, Yme, Steven, Ruben Mijntje Je koerste recht door zee en trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee Met verbijstering en ongeloof zijn wij geconfronteerd met het plotselinge overlijden van onze collega Jacco was in dienst van ons bedrijf DG Dredging BV aan boord van de DC Vlaanderen 3000 Wij wensen zijn familie en in het bijzonder zijn vader die ook in dienst is van ons bedrijf veel kracht bij de verwerking van dit enorme verlies. Directie en medewerkers DC Dredging BV Breskens, 24 september 2014 Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4:3 Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid en liefde, is van ons heengegaan mijn dierbare man, onze lieve zorgzame vader en schoonvader Jan Bernard Joosse Jan in de leeftijd van 84 jaar. Nieuw- en Sint Joosland: Nellie Joosse - van Zweden Yerseke: Marina en Tim Yerseke: An ja Onze bijzondere dank gaat uit naar de huisarts C. Ponten en de medewerkers van de thuiszorg van Zorgstroom voor de liefdevolle verzorging. Sloehavenstraat 14 4339 BJ Nieuw- en Sint Joosland, 23 september 2014 Mijn man en onze vader is thuis. De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden zaterdag 27 september om 11.00 uur in de Eben Haëzerkerk te Nieuw- en Sint Joosland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Nieuw- en Sint Joosland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Verdrietig geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte is overleden onze geliefde zwager en oom Jan Bernard Joosse echtgenoot van P.J. Joosse - van Zweden in de leeftijd van 84 jaar. Moge de Heer Nel en de kinderen nabij zijn in dit verdriet om het verlies van haar man en hun vader. Rotterdam: J.P. van Zweden Oost-Souburg: A.P. van Zweden (in herinnering) C.C. van Zweden - de Wijze Kapelle: P.C. van Zweden J. van Zweden - Schouwenaar Vianen: RA. van Zweden (in herinnering) RE. van Zweden - Veldhuizen R. Wittema Middelburg: A.H. van Zweden (in herinnering) M.C. van Zweden - de Smit neven en nichten Nieuw- en Sint Joosland, 23 september 2014 Verdrietig zijn wij door het overlijden van buurman Jan Thonny de Nood-Siereveld Ko en Tanny Henk Anita en Peter Gretha en Jaco Thea en Ad en kinderen Wij wensen buurvrouw Nellie, Marina en Tim, en Anja veel sterkte toe. Nieuw- en Sint Joosland, 23 september 2014 Heere! Gij zijt ons geweest een Toevlucht van geslacht tot geslacht. Psalm 90:1b Met diepe droefheid delen wij u mee, dat de Heere, op Zijn tijd, na veel jaren van moeite en zorg, heeft weggenomen onze lieve, zorgzame en altijd meelevende broer, zwager en oom. Cornells Marius Goud Echtgenoot van P.J. Goud - Koster In de leeftijd van 76 jaar. De Heere trooste Ina, de kinderen, kleinkinderen en de families in dit zo smartelijk verlies. Waarde: J.M. Goud H.C. Goud - Weststrate (in liefdevolle herinnering) Wageningen: D.J. Scheele - Goud J. Scheele (beiden in liefdevolle herinnering) Kapelle: M.A. Goud (in liefdevolle herinnering) H.M. Goud - Bel Millgrove: J.C. Goud (Canada) (in liefdevolle herinnering) H.C. Goud - Wolfert Waarde: O.J. Goud D.M.C. Goud - Wisse Krabbendijke: J.J. Goud (in liefdevolle herinnering) A.Goud - Minnaard Waarde: M.J. Goud (in liefdevolle herinnering) C.A.M. Goud - Kruijthoff Waarde: J.A. Goud M. Goud - Brouwer Courtland: C.B. Goud (Canada) J. Goud - Tilroe Waarde: J.C. Wisse - Goud A.S. Wisse Waarde: D.A. Goud F. Goud - Sinke Burgesville: A.W. Goud (Canada) G. Goud - Dees neven en nichten Hoek, 21 september 2014 Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Asbestemming, wat is er mogelijk? Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 74