Champagne Charlie haalt twee favoriete muzikanten binnen Podiumagenda 2 UIT Al twee seizoenen is Sjef Hermans van Champagne Charlie de drijven de kracht achter het project 'Songs From The Heart, waarin elke maand liedjes van een of meerdere bekende arties ten centraal staan in De Spot in Middelburg. De songs worden vertolkt door muzikanten van binnen en buiten de provincie. De Spot nodigde Hermans uit dit seizoen ook eens twee favoriete buitenlandse artiesten te boe ken. Dat heeft hij zich geen twee keer laten zeggen. Zo kan het gebeuren dat vanavond bluesicoon Hans Theessink optreedt in De Spot samen met Champagne Charlie. Deze van oorsprong Nederlandse bluesgita rist reist met zijn rijke repertoire vanuit We nen al meer dan vijftig jaar de wereld rond. Hij weet bij optredens steeds te overtuigen met zijn geweldige gitaartechniek en zijn donkerbruine stemgeluid. Zijn indrukwek kend oeuvre bestaat inmiddels uit meer dan 25 albums. Op terugreis naar Oostenrijk na zijn tournee door Groot-Brittanië heeft hij net even tijd voor zijn enige optreden in Ne derland: vanavond in De Spot dus. De andere buitenlandse artiest die Sjef Her mans hier binnenhaalt, is de vrouwelijke Amerikaande gitaar- en ukele virtuoos Del Rey. Zij staat vrijdag 10 oktober op het Mid delburgse poppodium. Daarnaast gaan de maandelijkse Song From The Heart avonden ook gewoon door dit seizoen. De sfeer en het moment zijn bepalend voor de koers van bluesgitarist Paul Bat to Jr. Hij toert als vroegere troubadour langs bars, clubs en festivals in Holland en Vlaanderen. Paul Batto Ir. (1967 Ljubja- na Slovenië) trekt al ruim twee decennia als een vroegere trouba dour langs bars, clubs en festivals door heel Europa. In zijn huidige tour doet hij zondag Bluesclub The Lane in Oostburg aan. Een paar keer was ook de VS een reisdoel. Over wat hij onderweg zoal meemaakt en ontdekt daar i* mm.41 -n Bluesicoon Hans Theessink treedt vanavond op in De Spot. Vanavond, De Spot, Middelburg, 20.00 uur. Paul Batto Junior DONDERDAG 25 SEPTEMBER Middelburg Popquiz met Vic van de Reijt, De Drukkerij, 19.00 uur Bluesgitarist Hans Theessink met Champagne Charlie, De Spot, 20.00 uur Terneuzen Culturele avond over 'De Grote Oor log', Porgy en Bess, 20.00 uur Yerseke Concert Woord en Daad Reimerswaal: Urker Mannen Kwartet, Hervormde Kerk, 19.30 uur VRIJDAG 26 SEPTEMBER Goes Concert Gebroeders Bin en Broeder Dieleman, Grote Kerk, 19.30 uur Aftrap manifestatie GoesModestad met filmvertoning 'Funny Face', fashion film met Audrey Hepburn en presentatie modestands, Podium 't Beest, 19.00 uur Terneuzen Local Heroes-avond met Silver Bullet (rock) en de Heidetulpjes (punk), Porgy en Bess, 21.00 uur Zonnemaire Karaokeparty, Café Bommenede, 20.00 uur ZATERDAG 27 SEPTEMBER Goes Jeans 24 'Tropical Heat' (try-out), De Mythe, 20.00 uur Open Podium Jeugdtheaterschool Zee land: leerlingen tonen hun talenten, Podium 't Beest, 20.00 uur Groede Concert Strijkkwartet Ragazze, Grote Kerk, 20.00 uur Vlissingen Inloopconcert 55+ Koot Route 66 o.l.v. Bob van Dijk, St. Jacobskerk, vanaf 13.30 uur (gratis) Zierikzee Fanfarekorps de Genie m.m.v. Marien Stouten (orgel), initiatief van ouderenbon den ANBO, PCOB en KBO.(ook voor niet-leden). Nieuwe Kerk, 14.00 uur Zoutelande House the Beach, houseparty, Beachclub Zuiderduin, 20.00 uur ZONDAG 28 SEPTEMBER Ellewoutsdijk Meezingmiddag met Engel Reinhoudt en Lenie Stokman, 't Kerkje van Ellesdiek, 14.30 uur Goes Concert muziekverenigingen O&U uit Kattendijke en Echo uit Wilhelminadorp, Manhuistuin, 12.00 uur Shawn James The Shapeshifters, Podium 't Beest, 16.00 uur 's Heer Arendskerke Iers/Keltische muziek met als finale een traditionele open Ierse Pupsessie, Bunder Keramiek, Oude Rijksweg 97, 14.00 uur Middelburg De Second Line New Orleans Jazz band, Hotel Arneville, 14.30 - 17.30 uur Openbare repetitie Het Zeeuws Or kest, Zeeuwse Concertzaal, 14.00 - 17.00 uur Grandpa Nick Sessieband, Grand Café Brooklyn, 17.00 uur Oostburg Kindervoorstelling Ernst, Bobbie en de Rest, Ledeltheater, 11.00 uur en 16.00 uur Concert bluesgitarist Paul Batto Jr., The Lane, 16.00 uur Oost-Souburg Lunchconcert metConsonant Blaas- kwintet, Historische Kerk, 11.30 uur Retranchement Koffieconcert Les Copains du Bord d'O (Franse chansons), Kerkje, 11.00 uur Veere MuziekPodium Zeeland: concert Young-Choon Park (piano), Grote Kerk, 15.30 uur Vlissingen Concert Annemieke de Bruin (klarinet) en Laurens de Man (piano), Speelhuus Ter Reede, 14.00 uur Rockband The Slaves, Panta Rhei, 17.00 Concert Paul van Kessel, De Piek, 17.00 uur Zierikzee Concert Ann'e de Rooij (zang) en Dik de Koning (gitaar), Foyer FiZi, 15.00 uur DINSDAG 30 SEPTEMBER Terneuzen Freek de Jonge: 'Als je me nu nog niet kent' Porgy en Bess, 20.00 uur (uitverkocht) WOENSDAG 1 OKTOBER Middelburg 80's Mania, de ultieme jaren' 80 party, Schouwburg, 20.00 uur Oostburg Cabaretoptreden Johan Goossens, Ledeltheater, 20.15 uur door René de Dreu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 42