Familieberichten 3 O donderdag 25 september 2014 Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4:3 Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid en liefde, is van ons heengegaan mijn dierbare man, onze lieve zorgzame vader en schoonvader Jan Bernard Joosse Jan in de leeftijd van 84 jaar. Nieuw- en Sint Joosland: Nellie Joosse - van Zweden Yerseke: Marina en Tim Yerseke: Anja Onze bijzondere dank gaat uit naar de huisarts C. Ponten en de medewerkers van de thuiszorg van Zorgstroom voor de liefdevolle verzorging. Sloehavenstraat 14 4339 BJ Nieuw- en Sint Joosland, 23 september 2014 Mijn man en onze vader is thuis. De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden zaterdag 27 september om 11.00 uur in de Eben Haëzerkerk te Nieuw- en Sint Joosland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Nieuw- en Sint Joosland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. k - Maar nu weet ik mij altijd bij u, u houdt mij aan de hand (Ps 73:23) Na een kortstondig ziekbed heeft de Heer uit ons midden genomen onze lieve broer, zwager, oom en oudoom J.B. Joosse "Ome Jan" Lieven en Hennie Tannie en Rinus (in herinnering) Jeaneten Peter Ricardo en Saskia Henk-Jan en Ineke Bas, Anne (in herinnering) en Lotte José Ingrid Verdrietig geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte is overleden onze geliefde zwager en oom Jan Bernard Joosse echtgenoot van P.J. Joosse - van Zweden in de leeftijd van 84 jaar. Moge de Heer Nel en de kinderen nabij zijn in dit verdriet om het verlies van haar man en hun vader. Rotterdam: J.P. van Zweden Oost-Souburg: A.P. van Zweden (in herinnering) C.C. van Zweden - de Wijze Kapelle: P.C. van Zweden J. van Zweden - Schouwenaar Vianen: EA. van Zweden (in herinnering) F.E. van Zweden - Veldhuizen R. Wittema Middelburg: A.H. van Zweden (in herinnering) M.C. van Zweden - de Smit neven en nichten Nieuw- en Sint Joosland, 23 september 2014 Zelf al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij. Na een langzaam afnemende gezondheid is 24 september 2014 op de leeftijd van 86 jaar overleden onze moeder, oma en overgrootmoeder Cornelia Pouwer sinds 4 juli 2013 weduwe van Jacobus Waterman Gapinge, 14 juli 1928 Goes: Lya de Schipper - Waterman Kees de Schipper Kortgene: Jasper en Lianne Thijs Jort Wemeldinge: Danielle Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum "Ter Weel" te Goes voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Heulmeetken 19, 4464 JL Goes De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 29 september om 11.00 uur in de Petruskerk, Ds. van Wouwestraat te Serooskerke. Voorafgaand aan de dienst is er van 10.30 tot 10.50 uur gelegen heid tot afscheid nemen in de ontmoetingsruimte van de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Gapinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de Petruskerk. Indien u persoonlijk geen rouwbrief heeft ontvangen, dient u deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van buurman Jan Thonny de Nood-Siereveld Ko en Tanny Henk Anita en Peter Gretha en Jaco Thea en Ad en kinderen Wij wensen buurvrouw Nellie, Marina en Tim, en Anja veel sterkte toe. Nieuw- en Sint Joosland, 23 september 2014 Na een ernstige ziekte overleed onze spontane buurman Jan Joosse Wij wensen, Nellie en de kinderen heel veel sterkte toe in dit verlies. Buren uit de Sloehavenstraat Nw. en St. Joosland: Fam. Boogaard Fam. Cevaal Fam. Janse Mevr. Kodde Fam. de Kraker Kees en Nellie Fam. Niwele Mevr. Reijnoudt Fam. Scheele Nw. en St. Joosland, 23 september 2014 kijk ook op Maar blij vooruitzicht, dat mij streelt! Ik zal, ontwaakt, Uw lof ontvouwen, Psalm 17 8 berijmd Intens verdrietig om zijn heengaan, maar erg dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft mogen betekenen, delen wij u mee dat door de Heere is Thuisgehaald, mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Johannes van Keulen in de leeftijd van 70 jaar. Meliskerke Nel van Keulen-Provoost Aagtekerke Jan en Rianne Jom, Tim, Hessel Meliskerke Bram en Carola Denise en Pieter, Sophie, Jurjen Lewedorp Lia en Pieter Jessica (in liefdevolle herinnering) Roy, Dave, Emy Meliskerke Willie en Martin Thomas, Max, Maih Meliskerke Petra en Roel Melissa, Rosanne, Romy, Fedra, Kes Meliskerke Johanneke en Hans Luuk, Quin, Seth Middelburg Adriaan en Martha Lisa Meliskerke Marina en Lennard Emily, Linsy, Iris 23 september 2014 Sivertstraat 7 4365 AV Meliskerke Alleen op vrijdag 26 september van 19.00 tot 20.00 uur is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. zaterdag 27 september om 11.00 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke. Condoleance na de begrafenis alleen schriftelijk. Geen bloemen Psalm 17:8 (berijmd) Verdrietig geven wij u kennis dat, na een geduldig gedragen ziekte, de HEERE uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Johannes van Keulen echtgenoot van Pieternella Provoost Wij wensen Nel en de kinderen sterkte en kracht om dit verlies te dragen. MeliskerkeSimon en Katrien van Keulen - De Visser West-Souburg Ko eri Suus van Keulen - Sturm Middelburg Rina en Jan Jobse - Van Keulen Oost-SouburgNel en Adrie de Rijke - Van Keulen Neven en nichten Meliskerke, 23 september 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38