Qya/Jaiisri 0 fl1ensenlinq.nl Familieberichten Piet Leny Sanderse Hans Arends Jacco de Bue 50 jaar getrouwd, 50 jaar familie geluk Maak er een mooie dag van. Veel liefs, David, Anneke, Rens, Elien Pieter, Yme, Steven, Ruben Mijntje Lieve Jacco Niet alles is voorbij Je blijft bij ons Door wie je was en wat je zei En wat je voor ons nog steeds betekend. Ome Jo en tante Rie Schouwenaar-de Haze Gertjan en Karin Schouwenaar Ramon, Alyssa John Schouwenaar en Linda Reisner Kim, Nikki, Timo Richard, Elise, Valery, Michael, Quint en Tante Margreet de Haze Ome Dick Fortuin t Marjolein Fortuin en Antoine Hermes Sanuela, Dalinda, Celana Sandra Fortuin en Jeroen van Dulleman Neomie Denk iets aardigs Denk iets liefs Marjolein Nooit meer chili.... Sandra Dag maatje Jacco de Bue Wij wensen Ko, Hanneke en de rest van de familie heel veel sterkte toe. Denny. Romy Jean-Pierre en Desiree Demi en Bo Kenzo en Moreno Jacco de Bue Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van Anneke Abbing-Plinsinga Wij denken met respect en erkentelijkheid terug aan haar inzet en betrokkenheid bij ons bedrijf. Wij wensen haar familie en in het bijzonder Dimitri en Mees veel kracht en sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Namens directie en medewerkers Van Lanschot Chabot Anneke Abbing mEÊÊÊtm Ondanks zijn onverwoestbaar optimisme en vechtlust heeft hij uiteindelijk toch de strijd verloren. Hij is slechts 67 jaar geworden. Ank Arends - van der Ploeg Paul en Els Kitty en Hans Guus, Jelle 23 september 2014 De Stelle 6, 4464 BP Goes Hans is overgebracht naar het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Daar is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op vrijdag 26 september van 19:00 tot 19:30 uur. De uitvaart zal op nadrukkelijk verzoek van Hans en de familie in besloten kring plaatsvinden. Geen bloemen. Cornells Marius Goud kijk ook op donderdag 25 september 2014 37 Je koerste recht door zee Trotseerde golven maar had de wind niet mee We gaan je missen Els Hans Pascal Barbara Timo Veel te kort, de lief van onze collega Dimitri. Veel te kort, kon zij de lieve moeder zijn voor Mees. Ann, we hebben diepe, diepe bewondering voor het door jou geleverde gevecht, wat niet te winnen was. Het bakkersteam Scalda, Middelburg Martin van Overloop, Kees Remijn, Christianne de Block Heere! Gij zijt ons geweest een Toevlucht van geslacht tot geslacht. Psalm 90:1b Met diepe droefheid delen wij u mee, dat de Heere, op Zijn tijd, na veel jaren van moeite en zorg, heeft weggenomen onze lieve, zorgzame en altijd meelevende broer, zwager en oom. Echtgenoot van P.J. Goud - Koster In de leeftijd van 76 jaar. De Heere trooste Ina, de kinderen, kleinkinderen en de families in dit zo smartelijk verlies. Waarde: J.M. Goud H.C. Goud - Weststrate (in liefdevolle herinnering) Wageningen: D.J. Scheele - Goud J. Scheele (beiden in liefdevolle herinnering) Kapelle: M.A. Goud (in liefdevolle herinnering) H.M. Goud - Bel Millgrove: J.C. Goud (Canada) (in liefdevolle herinnering) H.C. Goud - Wolfert Waarde: O.J. Goud D.M.C. Goud - Wisse Krabbendijke: J.J. Goud (in liefdevolle herinnering) A.Goud - Minnaard Waarde: M.J. Goud (in liefdevolle herinnering) C.A.M. Goud - Kruijthoff Waarde: J.A. Goud M. Goud - Brouwer Courtland: C.B. Goud (Canada) J. Goud - Tilroe Waarde: J.C. Wisse - Goud A.S. Wisse Waarde: D.A. Goud F. Goud - Sinke Burgesville: A.W. Goud (Canada) G. Goud - Dees neven en nichten Hoek, 21 september 2014 Je koerste recht door zee en trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee Met verbijstering en ongeloof zijn wij geconfronteerd met het plotselinge overlijden van onze collega Jacco was in dienst van ons bedrijf DC Dredging BV aan boord van de DC Vlaanderen 3000 Wij wensen zijn familie en in het bijzonder zijn vader die ook in dienst is van ons bedrijf veel kracht bij de verwerking van dit enorme verlies. Directie en medewerkers DC Dredging BV Breskens, 24 september 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 37