J
TELEVISIE 19
RTL7/
\|R0Np
een
I CANVAS
TIPS
Man bijt hond
De waarschuwingsborden bij
twee steile bruggetjes in Giet
hoorn helpen niet. Fietsers vallen
met bosjes om. Buurtbewoners
hebben genoeg van de ambulan
ces in hun achtertuin.
Keuringsdienst van waarde
De ene honingpot is de andere
niet. Biologische honing? Is ho
ning dat niet altijd? Bijen moeten
zich ook aan onze regels houden.
NPO 3, 20.30 uur
Geer Goor: waarheen,
waarvoor?
Gerard en Gordon leren Ibiza ken
nen als een mystiek hippie-eiland.
Een van de ouderen krijgt de kans
om zijn James Bond-fantasie uit
te leven. Op een jetski.
EnïïÏÏTELEVlSIE
Het geheime leven van de
kat
Een kattengemeenschap draagt
halsbanden met gps om te volgen
wat ze uitspoken als ze door het
kattenluik naar buiten glippen.
NPO 3, 21.00 uur
uitenta
DONDERDAG 25 SEPTEMBER 2014
13:00 RTL Nieuws 13:05 RTL
Z Nieuws 13:20 RTL Nieuws
13:25 RTL Z Nieuws 13:40 RTL
'Nieuws 13:45 RTL Z Nieuws
14:00 RTL Nieuws 14:05 RTL
Z Nieuws 14:20 RTL Nieuws
14:25 RTL Z Nieuws 14:40 RTL
Nieuws 14:45 RTL Z Nieuws
15:00 RTL Nieuws 15:05 RTL
Z Nieuws 15:15 RTL Nieuws
15:20 RTL Z Nieuws 15:30 RTL
Z Opening Wall Street 15:35
Ondernemerszaken 15:50
RTL Z Opening Wall Street
16:00 RTL Nieuws 16:05 RTL
Z Nieuws 16:20 RTL Nieuws
16:25 RTL Z Nieuws 16:40 RTL
Nieuws 16:45 RTL Z Nieuws
17:00 RTL Nieuws 17:05 RTL
Z Nieuws 17:20 RTL Nieuws
17:30,17:45 RTL Z Nieuws
18:00 Cops, Reality
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Docusoap
20:30 Première: Category 8 -
Armageddon, Thriller
08:03 Totally Fit Kidz08:13
Chuggington 08:27 Minikids:
Wielen van de bus 08:37 Mini
kids: Wolleke 08:45 Minikids:
Musti 08:50 Minikids: Boom
Reds 08:57 Minikids: Fien
en Teun 09:03 Minikids: Jo-
kie 09:08 TiTaToverfeest 09:23
Minikids: Sprookjes van Klaas
Vaak 09:34 Minikids: Bibaboer-
derij 09:49 Minikids: 2 kleine
kleutertjes 09:53 Minikids: Jo-
kie 10:00 Tommy Teleshop
ping 15:02 Sprookjes! 15:15
Het mysterie van... 15:47 Robin
Hood 15:58 Vipo 16:11 De Dal-
tons 16:21 Het mysterie van...
16:53 Oggy en de kakkerlak
ken 17:01 Minuscule 17:05
The Nanny 17:35 Goede tijden,
slechte tijden
18:05 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:30 The Bold and the Beauti
ful, Soap
19:00 Bed Breakfast UK, Re
ality
19:30 Bed Breakfast UK, Re
ality
20:00 Judge Judy, Reality
20:30 Mr. Jones, Romantisch
drama
00:10 War, Inc., Actiekomedie
02:01 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotische magazine
actualiteiten sport film
00:15 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
18:45 Achter gesloten deuren,
Dramaserie
19:35 Navy NCIS, Actieserie
20:30 Sex and the City 2, Ro
mantische komedie
22:45 Sex and the City, Comedy
23:20 Dr. Phil, Praatprogramma
01:30 Achter gesloten deuren,
Dramaserie
02:15 Navy NCIS, Actieserie
03:00 Astro TV, Magazine
03:35 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
06:00 Loop: Hart van Neder
land 06:55 Loop: Hart van Ne
derland 07:05 American Pickers
08:05 Tommy Teleshopping
11:05 Astro TV 13:05 Tommy
Teleshopping 14:05 60 Minu
te Makeover 15:05 Achter ge
sloten deuren 16:00 American
Pickers 16:55 American Pickers
17:50 Beschuldigd
09:15 Crash Bernstein 09:40
Pac-Man 10:00 Pair of Kings
10:25 Matt Hatter 10:50 Migh
ty Med 11:15 Inazuma Eleven
11:35 Phineas and Ferb 11:45
Wanders Wereld 12:00 Zeke
and Luther 12:25 Kickin' It
12:40 Dude, That's My Ghost!
13:10 Ranger dierenjournaal
vanuit Emmen 13:15 Camp
Sumpfgrund 13:40 Pair of Kings
14:00 Phineas and Ferb 14:25
Pokemon S16 - Avonturen in
Unova en daarbuiten 14:50 In
azuma Eleven 15:10 Lanfeust
Quest 15:35 Crash Si Bernstein
16:00 Kickin' It 16:20 Pair of
Kings 16:45 Packages from Pla
net X(NL) 17:10 Souvenirs de
Gravity Falls 17:35 Goalmouth
18:00 Dumbest Stuff on
Wheels
18:15 Still Standing
18:40 Two and a Half Men
19:10 Two and a Half Men
19:35 The Big Bang Theory
20:00 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30 Lethal Weapon 1
23:30 Blind Guy Dating, Roman
tische komedie
22:40 Death Wish V: The Face
of Death, Actiefilm
00:30 The Exes, Comedy
01:00 Dumbest Stuff on
Wheels, Show
01:10 Nachtprogramma's, Ma
gazine
04:10 Loop: Hart van Neder
land - Late Editie, Repor
tage
09:00 Radio 2 op één 12:00
Herfstbeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
Journaal 13:25 Het Weer 13:30
ledereen beroemd 13:50 Thuis
14:15 Paul O'Grady: For the
Love of Dogs 14:40 Clips 14:50
Brothers Si Sisters 15:30 Flik
ken 16:25 Meesterchef 17:25
Clips 17:35 Buren
06:00 De Ochtend 09:00 Ter
zake 09:35 Reyers Laat 10:20
Dallas 11:05 Herfstbeelden
12:30 Onderbreking 14:15
Canvascrack 14:45 100" 14:47
Sporza: De Cup Magazine
15:47 100" 15:50 Login 16:42
100" 16:45 Man over boek
17:10 100" 17:12 Dallas
18:00 Het Journaal
18:00100"
18:10 Het Weer
18:02 Cheers, Comedy
18:15 Dagelijkse kost, Culinair
18:25100"
magazine
18:27 De Chadli's (h), Sportdo-
18:30 Blokken, Kennisquiz
cumentaire
19:00 Het Journaal
19:22100"
19:40 ledereen beroemd, Ma
19:25 Canvascrack, Kennisquiz
gazine
20:05 Het Weer
20:00 Terzake (h), Nieuws en
20:10 Thuis, Soap
duiding
20:40 Koppen, Actualiteitenma
20:40 Wild Arabia (h), Natuur-
gazine
documentaire
21:25 Café Corsari, Praatpro
21:30 Panorama, Duidingsma
gramma
gazine
22:15 Het Journaal
22:25 Reyers Laat, Show
22:30 The Musketeers
23:05 De uil van Athena: Hit
23:24 Keno
ler's Children (h), Ge
23:25 Het Weer
schiedkundige documen
23:30 Dagelijkse kost
taire
23:45 ledereen beroemd (h)
00:10 Journaallus, Nieuws in lus-
00:00 Canvaslus, Nieuws in lus-
O
O
00
NPO 2, 18.55 uur
RTL 4, 20.30 uur
Omroep Zeeland
07:00 ZeelandNu 07:14 De Zeeuwse
Top 40 07:20 Het Weer 07:22 De
canon van Zeeland 07:28 Verzeeu-
wigd 07:30 ZeelandNu 07:44 De
Zeeuwse Top 40 07:50 Het Weer
07:52 De canon van Zeeland 07:58
Verzeeuwigd 08:00 ZeelandNu 08:14
De Zeeuwse Top 40 08:20 Het Weer
08:22 De canon van Zeeland 08:28
Verzeeuwigd 08:30 ZeelandNu 08:44
De Zeeuwse Top 40 08:50 Het Weer
08:52 De canon van Zeeland 08:58
Verzeeuwigd 09:00 Omroep Zeeland
Tekst-tv 17:00 ZeelandNu 17:17 Re-
gioned 17:23 Het Weer 17:25
Verzeeuwigd 17:30 ZeelandNu 17:47
Regioned 17:53 Het Weer 17:55
Verzeeuwigd 18:00 ZeelandNu 18:17
Regioned 18:23 Het Weer 18:25
Verzeeuwigd 18:30 ZeelandNu 18:47
Regioned 18:53 Het Weer 18:55
Verzeeuwigd 19:00 ZeelandNu 19:17
Regioned 19:23 Het Weer 19:25
Verzeeuwigd 19:30 ZeelandNu 19:47
Regioned 19:53 Het Weer 19:55
Verzeeuwigd 20:00 ZeelandNu 20:17
Regioned 20:23 Het Weer 20:25
Verzeeuwigd 20:30 ZeelandNu 20:47
Regioned 20:53 Het Weer 20:55
Verzeeuwigd 21:00 ZeelandNu 21:17
Regioned 21:23 Het Weer 21:25
Verzeeuwigd 21:30 ZeelandNu 21:47
Regioned 21:53 Het Weer 21:55
Verzeeuwigd 22:00 ZeelandNu 22:17
Regioned 22:23 Het Weer 22:25
Verzeeuwigd 22:30 ZeelandNu 22:47
Regioned 22:53 Het Weer 22:55
Verzeeuwigd 23:00 ZeelandNu 23:17
Regioned 23:23 Het Weer 23:25
Verzeeuwigd 23:30 ZeelandNu 23:47
Regioned 23:53 Het Weer 23:55
Verzeeuwigd 00:00 ZeelandNu
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Rip Off Britain
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 Saints and Scroungers 12:45
Caught Red Handed 13:15 Bargain
Hunt 14:00 BBC News - Weather
14:30 BBC Regional News and
Weather 14:45 Doctors 15:15 Per
fection 16:00 Escape to the Country
16:45 A Taste of Britain 17:30 An
tiques Road Trip 18:15 Pointless
19:00 BBC News 19:27 Weather
19:30 BBC Regional News Pro
grammes 19:57 Weather 20:00 The
One Show 20:30 EastEnders 20:57
BBC News and Regional News 21:00
Your Home in Their Hands 22:00
Who Do You Think You Are? 23:00
BBC News 23:25 BBC Regional News
and Weather 23:35 Question Time
00:35 This Week 01:20 Holiday
Weatherview 01:25 BBC News
BBC2
07:05 Homes Under the Hammer
08:05 Saints and Scroungers 08:50
Caught Red Handed 09:20 Sign Zone:
Animal Saints and Sinners 10:05 Sign
Zone: Escape to the Continent 11:05
Sign Zone: Gardeners'World 11:35
HARDtalk 12:00 BBC News 12:30
BBC World News 13:00 Daily Politics
14:00 Fred Dibnah's World of Steam,
Steel and Stone 14:30 Major Champi
ons 15:30 Golf: Ryder Cup 2012: The
Miracle of Medinah 17:00 Great Brit
ish Railway Journeys 17:30 Pressure
Pad 18:15 Flog It! 19:00 Two Tribes
19:30 Eggheads 20:00 Celebrity An
tiques Road Trip 21:00 Jungle Atlantis
22:00 Marvellous 23:30 Newsnight
00:17 Weather 00:20 Terror at the
Mall 01:20 Traders: Millions by the
Minute
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:44 Tages
schau 10:45 Um Himmels Willen
11:35 Zoo Babies 12:00 Tagesschau
12:15 ARD-Buffet 13:00 Mittagsma-
gazin 14:00 Tagesschau 14:10 Rote
Rosen 15:00 Tagesschau 15:10 Sturm
der Liebe 16:00 Tagesschau 16:10
Nashorn, Zebra Co. 17:00 Tages
schau 17:15 Brisant 18:00 Verbotene
Liebe 18:50 Heiter bis tödlich: Alles
Klara 19:45 Wissen vor acht - Natur
19:50 Wetter vor acht 19:55 Börse
vor acht 20:00 Tagesschau 20:15
Hirschhausens Quiz des Menschen
21:45 Panorama 22:15 Tagesthemen
22:45 Beckmann 00:00 Nachtmaga-
zin 00:20 Zeugen der Zeit
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Die Rosenheim-
Cops 11:15 SOKO 5113 12:00 Heute
12:10 Drehscheibe 13:00 ARD-Mit-
tagsmagazin 14:00 Heute - in
Deutschland 14:15 Die Küchen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Deutsch-
lands bester Backer 16:00 Heute - in
Europa 16:10 SOKO Wien 17:00
Heute 17:10 Hallo Deutschland
17:45 Leute Heute 18:05 SOKO
Stuttgart 19:00 Heute 19:20 Wetter
19:25 Notruf Hafenkante20:15 Bella
Amore 21:45 Heute-journal 22:15
Maybrit lllner 23:15 Markus Lanz
00:30 Heute Nacht 00:45 Inspector
Barnaby
WDR
07:20 Schulfernsehen: Achtung! Ex
periment 08:20 Planet Wissen 09:20
Eins zu eins - Gesprach aus Düssel-
dorf 09:45 Hier und Heute 10:30 Ak-
tuelle Stunde 11:10 Das Waisenhaus
für wilde Tiere 12:00 Eisbar, Affe
Co. 12:45 WDR aktuell 13:00 Ser-
vicezeit 13:30 In aller Freundschaft
14:15 Jenseits von Bali 15:00 Planet
Wissen 16:00 WDR aktuell 16:15 Da-
heim unterwegs 18:00 Lokalzeit
18:05 Hier und Heute 18:20 Service-
zeit 18:50 Aktuelle Stunde 20:00 Ta
gesschau 20:15 Tatort 21:45 WDR
aktuell 22:00 FrauTV 22:30 Men
schen hautnah 23:15 Auf der Suche
nach Heilern 00:40 Erlebnisreisen-
Tipp 01:00 Domian
Discovery
07:15 Ultimate Survival 08:05 Mega
Builders 08:55 Fat N' Furious: Rolling
Thunder 09:45 Mythbusters 10:35
Property Wars 11:25 Shackleton:
Death or Glory 12:15 Deadliest Catch
13:05 Storm Chasers 13:55 How It's
Made 14:45 Extreme Engineering
15:35 Backyard Oil 16:25 River Mon
sters 17:15 Texas Car Wars 18:10
Property Wars 19:10 Mythbusters
20:05 Curiosity: I, Caveman 21:00
Marooned with Ed Stafford 22:00 Na
ked and Afraid 23:00 Treasure Quest
00:00 Modern Sniper 01:00 Inside
the Gangsters' Code 01:55 Marooned
with Ed Stafford
National Geographic
07:35 Do or Die 08:00 Brain Games
08:20 The Dog Whisperer 09:05
Ghost Town Gold 09:50 Air Crash In
vestigation 10:40 The 90's 12:25
Witness 13:20 To Catch a Smuggler
14:15 Ultimate Survival Alaska 15:10
Air Crash Investigation 16:05 Filthy
Riches 17:00 Brain Games 17:30 Do
or Die 18:00 WWII's Greatest Raids
19:00 Ghost Town Gold 20:00 The
90's 23:00 The '90s Greatest 00:00
Car S.O.S 01:00 The 90's
Animal Planet TLC
07:15 Dick 'n' Dom Go Wild 08:10
Preposterous Pets 09:05 Call of the
Wildman 10:00 Shark City 10:55
Meerkat Manor 11:20 Animal Airport
11:50 The Wild Ones 12:45 Secret
Creatures of Jao 13:40 Wildest Africa
14:30 Dogs 101 15:30 Dick'n'Dom
Go Wild 16:25 Animal Maternity
Ward 17:00 Something Borrowed,
Something New 17:15 Devious Maids
18:05 Cake Boss 19:00 Little People,
Big World 20:00 Four Weddings
21:00 Devious Maids 21:55 Return to
Amish 22:55 Blood Relatives 23:45
Nightmare Next Door 00:35 Solved
01:25 Devious Maids
TV 5
08:00 Journal Radio Canada 08:25 Tv-
Smonde, le journal 08:40 Méditerra-
néo 09:05 Flash Info 09:10 Les p'tits
plats de Babette 09:35 Jardins et loi-
sirs - été 10:00 Flash Info 10:05 Chro-
niques d'en haut 10:30 Lepicerie
10:55 Flash Info 11:00 Un gars, un
chef 11:40 Plus belle la vie 12:05
Flash Info 12:10 Hep taxi 112:35
Même pas mal 13:30 Journal RTBF
14:00 Fortier 15:35 Maisons d'ici et
d'ailleurs 15:45 Dans la peau d'un
chef 16:30 Questions pour un cham
pion 17:00 Flash Info 17:05 Infra-
rouge 18:00 64', Ie monde en fran
cais, 1 re partie 18:25 Le Journal de
l'économie18:30TV5, l'invité 18:40
Un jour, un destin 20:15 Nouvo 20:30
Journal France 2 21:00 A moi seule
22:30 Trophées francophones du ci
néma 2014 23:25 Journal TSR 23:50
TvSmonde, le journal Afrique 00:10
TV5, l'invité 00:20 La Grande Librairie
01:20 200 millions de critiques
Eurosport
08:35 Skispringen: Zomer Grand Prix
in Hakuba (Japan) 10:00 Diverse
sporten: Watts 11:00 Diverse spor
ten: Watts Top 1011:30 Voetbal:
Bundesliga (dames) 13:00 Skisprin
gen: Zomer Grand Prix in Alma-Ata
(Kazachstan) 14:30 Diverse sporten:
Watts Top 10 15:00 Voetbal: Bundes
liga (dames) 16:00 Darten: Darts:
Britse Open 17:00 Skispringen: Zo
mer Grand Prix in Alma-Ata (Kazach
stan) 18:30 Watts 19:30 Diverse
sporten: Watts Top 10 20:00 Sterkste
Man: Champions League Kroatië
21:00 Vechtsporten: Fight Club
23:00 Vechtsport: King of Kings
00:00 Skispringen: Zomer Grand Prix
in Hakuba (Japan) 1
MTV
07:00 Top 7 at 7 07:30 MTV Break
fast Club 09:00 3 From 1 10:00 Fan
tastic Music Videos 10:50 Degrassi:
The f '°*t Generation 11:10 Degrassi:
The Next Generation 11:35 Degrassi:
The Next Generation 12:00 Degrassi:
The Next Generation 12:25 Degrassi:
The Next Generation 12:50 The Ex
and Why 13:10 The Ex and Why
13:35 Lipton 3 13:40 Made 14:25
Teen Mom 15:10 Ex on the Beach
15:35 Beauty School Cop Outs -
Clean version 16:00 Catfish: The TV
Show 16:50 Made 17:35 Cirl Code
17:55 Girl Code 18:20 Lipto'. 3 18:25
House of Food 19:10 CatT i: The TV
Show 20:00 Scrubbing h .0:50 Scan-
dalicious 21:40 Are Yo 1 .ie One?
22:35 Are You the Onr" 23:30 Game-
Kings 23:55 Lipton 3 f J:00 Ridicu
lousness 00:20 Jersey Shore 01:05
Jersey Shore 01:50 Jersey Shore