Mike Familieberichten iteJadsiJ fTlensenlinq.nl t t "IK HEB MIJN LEVEN GELI I 3o dinsdag 23 september 2014 kijk ook op Door God aan ons gegeven 20 september 2014 broertje van: Louise, Eva en Sjef Stefan en Jessica van Keulen-van der Vorst var, <eulen Torenstraat 38 4353 AC Serooskerke www.drukkerijvankeulen.nl 10 02 22 09 2014 Yassarnin Bimme! Esther van den Brink Philtpp Janssen Sandra Kooi Sooi Kerkhofs Anouk Lambour Krimo Erra Monique van Maaren Afscheid op woensdag 24 september van 13u tot 1?u aan de Mosselkreekstraat 2 Middelburg. Alan wordt begraven op vrijdag 26 september om 9:3Öu op begraafplaats Middelburg Correspondentie Noord weg 235,4333GG Middelburg Met diepe droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen mijn zeer geliefde man en onze lieve, zorgzame en altijd meelevende vader, opa en over-opa Cornelis Marius Goud echtgenoot van Paulina Jacoba Koster in de leeftijd van 76 jaar. Wij bidden de Heere om kracht om dit smartelijke verlies te dragen. Hoek P.J. Goud-Koster Waarde Marja Walhout-Goud Kees Walhout BiervlietJohn Goud Jaklien Goud-van Cadsand Vriezenveen Jacolien van Egmond-Goud Peter van Egmond Stavenisse Anita van Haaften-Goud Peter van Haaften Zaamslag Caroline Hamelink-Goud Kees Hamelink Terneuzen Marcel Goud Marjan Goud-Brouwer Barneveld Irma Pladdet-Goud Eric Pladdet BiervlietJaap Goud Debora Goud-Guiljam Kleinkinderen en achterkleinkind 21 september 2014 Kreeksingel 65 4542 BN Hoek Gelegenheid tot condoleren op D.V. donderdag 25 september van 19.00 tot 20.30 uur in de kerk, Langestraat 6 te Hoek en zaterdag na de begrafenis. De rouwdienst zal plaatsvinden op D.V. zaterdag 27 september om 10.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Hoek. Geen bloemen. Geen toespraken. Langs deze weg willen wij het personeel van ZorgSaam Thuiszorg, de dokterspost Hoek en de artsen die mijn man en onze vader hebben verzorgd en bijgestaan, hartelijk dankzeggen. Mevr. P.J. Goud-Koster en kinderen Heden heeft de Heere van onze zijde weggenomen onze lieve, onvergetelijke Opa Goud Ilona en Corné van den Hoorn - Jesra Anne-Wil Goud Coralien Walhout en Roelof Rij sdijk Marilène Goud Corné Walhout Rosalie Goud Berthine Walhout Charlotte Goud Mart-Jan Walhout Linde-Loïse Goud Joost Walhout Robert Walhout Jesse Pladdet Alieke Pladdet Niels Goud Hannelore Pladdet Tom Goud Marie-Loïse Pladdet Anne Goud Olivier Pladdet Naomi Goud Jappe Pladdet Noortje Pladdet Rhodé van Egmond Laetitia Pladdet Ruth van Egmond Hidde Pladdet Rebecca van Egmond Kees Goud Line en Evert Mulder Leonard Goud Anne Neeltje van Haaften Marina Goud Roosmarijn van Haaften en Jan van den Bosch Emma van Haaften Elize en William de Ridder Jacco-Jan Hamelink en Ellen Guiljam Arie-Corné Hamelink Hoek, 21 september 2014 Met diepe droefheid delen wij u mee dat de Heere van onze zijde heeft weggenomen onze geliefde vader en oud-werkgever, tevens de oprichter van ons bedrijf Goud Biervliet B.V. Kees Goud John en Jaklien Goud Marcel en Marjan Goud Jaap en Debora Goud Tom Goud Ronald Boerjan Jan van Alten Biervliet, 21 september 2014 Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeilijke levens avond en een kort ziekbed de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom Kees Goud echtgenoot van Ina Goud-Koster Wij wensen onze zus en tante met haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte en de kracht van onze Hemelse Vader om dit grote verlies te dragen. Yerseke: M. Steketee-Koster Joh. Steketee (in herinnering) Goes: A.C. Koster H.A. Koster-Wuestenenk Barneveld: J. Koster (in herinnering) C. Koster-Steketee (in herinnering) Neven en nichten Hoek, 21 september 2014 Strooi uit mijn as voor alle winden dat wat mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het eens beminde naar wolk en zee en zich daarmee verbinden Bedroefd delen wij mede dat, na een vol, vruchtbaar en actief leven waarvan het laatste jaar het zwaarst was, wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en onze lieve, opa en overgroot opa, Marinus Abraham van Es (Rinus) 02-04-1931 /20-09-2014 Lid van de Orde van Oranje Nassau Ere lid vereniging Oud leerlingen Zeevaartschool Lid van verdienste van L.V. V. sport Lid van verdienste Scheldeloodsenkoor Joke van Es - Evertsen Ida en Luuc Peter en Margriet Mirjam, Richard en Luna Thijs in liefdevole herinnering IlseWessel en Daisy Marc en Nicole Tim en Brian Albert en Marinella Yoeri en Sophie, Davy Marjoleen De afscheids bijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 26 september, aanvang 10:30 uur bij het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Na afloop van de crematie is er gelegenheid tot condoleren. 'Give me ship And a star to steer her byce En langzaam verdween het schip met haar schipper achter de horizon. Ontroerd deelt het bestuur van het Scheldeloodsenkoor u mede dat we afscheid hebben moeten nemen van ons koorlid, violist en gitarist Rinus van Es Rinus was mede oprichter en lid van verdienste van het Scheldeloodsenkoor. Wij wensen Joke, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Voorzitter: A.S. Bakker Secretaris: J.A.T. Aben Vlissingen, 20 september 2014 Sinds 1971

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38