SDO'63 is Breskens verspeelt winst in blessuretijd SPORT 9 De tweede goal van HW was het gevolg van een vloeiende aanval, die via Eryürük, Sander van Re- mortele en Vyaene bij Evert van den Berg belandde. De linkermid denvelder kopte de bal na mistas ten van de Unitas-doelman, moei lijk gemaakt door Van Remortele, in het lege doel: 2-0. De enthou siaste speelwijze van de thuis ploeg, die telkens goed druk zette op de tegenstander, bracht ook de 3-0 via Van den Berg op het score bord. Unitas profiteerde daarna langs invaller Denzei Libretto van een zwak moment in de Hulster verdediging. HW ontsnapte een minuut later nog aan de aanslui- tingstreffer na een te zachte terug speelbal van verdediger Henk Wolters op doelman Tim Sierse- ma. Aan de andere kant miste H W de nodige kansen om de marge te vergroten. Het deed niets af aan de collectief sterke prestatie van de Hulstenaren. „We willen graag promoveren. Het belooft een mooie competitie te worden met zeven ploegen die' kans maken op de titel", voorspel de Fok. Debutant HW heeft te gen Unitas bewezen tot dit rijtje te behoren. „We hebben geen ver keerde start met zes punten uit drie duels", behield Zegers oog voor de realiteit. Breskens-RCS 2-2: Gescoord werd er voor rust niet, ondanks dat Breskens in deze fase de bo venliggende partij bleef. In de tweede helft waren de ploegen meer aan elkaar gewaagd. Met een fraaie vrije trap opende Tim van Hasselt de score, maar al kort hier na profiteerde Marik Waterman van een fout in de organisatie bij de thuisploeg: 1-1. Vijf minuten voor het einde bracht Kjell Ver- schorre zijn ploeg met een rake kopbal opnieuw op voorsprong: 2-1. Doelman Tim Blind voor kwam hierna met een fraaie red ding dat Breskens via Ned de Looze verder afstand nam. In bles suretijd werd een speler van de bezoekers binnen de lijnen aange tikt, waarna de bal op de stip ging. Vanaf elf meter maakte Joey Katzenbauer 2-2. Clinge-Hoeven 2-2: Bij de thuis ploeg viel John Slis al snel gebles seerd uit, waardoor trainer Gino van den Broecke met Mike de Roos een speler moest inbrengen die eerder ook al een wedstrijd met het tweede team had ge speeld. Na een met 0-1 afgesloten eerste helft bracht Rojan Seghers kort na de thee zijn ploeg langs zij: 1-1. In de 62e minuut kwamen de bezoekers opnieuw op voor sprong: 1-2. In de slotfase toen Mi chael van Dalen, eerder die dag ook al actief in het tweede, de leeggespeelde Mike de Roos had vervangen, kreeg de thuisploeg een strafschop toegekend. Domi nique de Burger maakte hierbij geen fout (2-2). BSC-Terneuzen 4-2: De wed strijd kende een spectaculair be gin toen Remco van Leeuwen al na twee minuten een vrije trap binnenschoot: 0-1. Nog voor de klok tien minuten aangaf, was het echter alweer 2-1 via Ricardo Mannie en Maikel Ubbink. Deze stand bleef lang op het bord, maar in de 73e minuut leek Jac ques Dekker de thuisploeg de defi nitieve zege te bezorgen: 3-1. Ter- neuzen kwam in de slotfase terug tot 3-2 via Can Kiran, maar al snel diende Steven van Ginderen de genadeklap toe: 4-2. FC Bergen-Philippine 1-3: Na de 1-0 van Jordy van de Boom had den de gasten pech met een inzet die via de onderkant van de lat te rug het veld inkwam. Kort voor rust kwam deze gelijkmaker er alsnog via Kevin Segers: 1-1. Ook in de tweede helft kon de wed strijd beide kanten op, maar Maar ten van Hecke bracht met nog een kwartier te gaan Philippine op voorsprong. De thuisploeg ging meer risico's nemen wat leid de tot een overtreding die de FC Bergen-speler zijn tweede geel en de bezoekers een strafschop ople verde. Deze werd door Maarten van Hecke feilloos benut: 1-3. SC Kruisland-RLA W 5-0: De eer ste veertig minuten waren de ploegen aan elkaar gewaagd. In de ze fase was de beste kans voor de bezoekers, maar de bal werd voor langs het doel geschoten. Na de openingstreffer van Dennis Geeraers in de 41e minuut, werd het twee minuten later 2-0 via Ma- madi Sidibe. Toen zo ongeveer de kleinste man van het veld, Asraf el Kholali, kort na rust de 3-0 bin nenkopte was het gedaan met RIA W. Invaller Khalid Yassini en Anass el Gamali bepaalden de eindstand op 5-0. SDO'63-Sluis 6-0: Voor de rust bleef het aantal doelpunten be perkt tot één: in de dertigste mi nuut scoorde Timo Dhondt. Na de hervatting liep de score snel op. Nadat Ruud van Driessche een strafschop had benut, trof Ke vin Schot drie keer op rij doel. Edwin Strobbe zorgde vijf minu ten voor tijd voor de 6-o-eind- stand. BW'63-Hoofdplaat 2-1: BVV'63 had zowel voor als na de rust een veldoverwicht, maar bleek op nieuw moeite te hebben om tot scoren te komen. Pas in de loop van de tweede helft lukte dat. Ya- vuz schoot twee keer raak. Vijf mi nuten voor tijd blies Niels Pielaet de wedstrijd nieuw leven in. In de spannende slotfase lukte het Hoofdplaat niet te scoren. Vivoo-Groede 4-5: Groede had de meeval van twee vroege doel punten van Enrique van Opdurp en Kika Menue. Nadat Dimtri Ceuppens voor 1-2 had gezorgd, bepaalde Wesley Steijaert de rust stand op 1-3. Na de hervatting wankelde de voorsprong van Groede regelmatig: 2-3 werd het door Ceuppens, 2-4 door Björn van Steenbergen, 3-4 door Dimit- ri Ceuppens, 3-5 door Wesley Ste ijaert en 4-5 door Nils de Bruin. Rimboe-Hulsterloo 5-4: Via Ab- delghafour Abdouni nam Rimboe in de eerste helft een voorsprong, maar nog voor de rust werden de bakens in het voordeel van Hul- sterloo verzet door Christof Praet en Dim de Waal. Die stand bleef in de tweede helft niet lang op het scorebord staan. Sander Feijen (2), opnieuw Abdouni en Hakim zorgden voor 5-2. Daarna scoor den voor Hulsterloo nog Christof Praet en Odo Verbiest. NVS-Terhole 4-3: Eric Piasmans opende voor de thuisclub de sco re, waarna Sander Freijzer en Se bastian de Rijcke Terhole op voor sprong brachten. Gerben Cools was daarna verantwoordelijk voor de 2-2-ruststand. In de tweede helft was het Onno Hoek, die Ter hole op 2-3 zette, maar NVS scoor de daarna nog eens tweemaal: eerst via Gerben Cools en daarna via Rik van Hoek. Graauw-Vosmeer 5-3: Fabian van Vlierberghe opende de score, waarna het 2-0 en 3-0 werd door doelpunten van Zoltan Gergö en Tim Roodhuizen. Nadat Kevin Da vid na de rust voor 4-0 had ge zorgd, leek de wedstrijd gelopen maar niets bleek minder waar. Via Jeffrey Driehuis en Benjamin Zuurland werd het 4-2. Zoltan Gergö maakte uiteindelijk aan al le onzekerheid een eind. Ricky de Klerk benutte daarna nog wel een strafschop. MAANDAG 22 SEPTEMBER 2014 BU%. wraak op zichzelf door Eddy van der Hooft E Jari Vyaene (links) keerde gisteren getergd terug in de basis bij HW'24. De Hulster aanvaller scoorde weliswaar niet tegen Unitas, maar hij leverde wel twee assists af. foto Mark Neelemans door Jos van Belzen VLISSINGEN - Na twee forse nederla gen herstelde Philippine zich in de derde speelronde met een 3-1-ze ge bij FC Bergen, tot dat moment zonder puntenverlies gedeeld kop loper in de derde klasse A. Het Zeeuwse treffen tussen Breskens en RCS eindigde met 2-2 onbeslist, net als Clinge tegen Hoeven. Ter- neuzen verloor met 4-2 bij BSC en RIA W. blijft rodelantaarndrager na een 5-0-nederlaag bij SC Kruisland. VLISSINGEN - Na drie speeldagen zijn in de vijfde klasse in het zon dagvoetbal alleen SDO'63 en NVS nog zonder puntenverlies. Net als vorige week tegen Rimboe was SDO'63 ook tegen Sluis goed voor een 6-0-overwinning. NVS ontsnap te tegen Terhole met 4-3. SDO'63 heeft samen met NVS nog een honderd- procentscore na drie wedstrijddagen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 75