'srJsülsii Familieberichten (Tlensenlinq.nl Simon de Wit 301 maandag 22 september 2014 Annie Plotseling is overleden, moeder van onze vriend Jack, Mevr. van Bruggen Jack, we wensen jou en je familie veel sterkte toe! Maurice Cécile Colin Esmée David Rowena Ron Wilna Valentijn Brammein Shirley Dean Hans Joyce Diego Raven Leoni Jamilla Olivier Eva Gioia Dennis Maijan Julian Kenny Deborah Benjahmin, Hans Stroo Van het concert des levens Krijgt niemand een program. Najaren van ziekte waarvan zij de strijd niet heeft kunnen winnen, is in de leeftijd van 74 jaar, vrijdagmiddag overleden mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Lucie Bunders - van Velzen Batavia, 8 oktober 1939 Goes, 19 september 2014 Gerrit Bunders Chris en Brenda Jarno Ronald en Mariska Roos, Thijs Louise de Colignylaan 4A, 4461 SR Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 24 septem ber tussen 10.30 en 10.40 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is de afscheidsbijeenkomst. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleance ruimte van het crematorium. - Geen bloemen - Na jaren van strijd is er een eind gekomen aan het leven van onzé lieve moedige vriendin Lucie Bunders-van Velzen Veel sterkte toegewenst aan Gerrit, kinderen en klein kinderen. Henk en Gerda Tot grote ontsteltenis is veel te vroeg en onverwacht overleden onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van 64 jaar. Uit allernaam: Familie de Wit Poortvliet, 19 september 2014 Correspondentieadres: Familie Mohr Laan der Verenigde Naties 76,4463 WL Goes De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 24 september om 10.30 uur in het dorpshuis vt Ouwe Readvuus, Langestraat 16 te Poortvliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Poortvliet. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het dorpshuis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, wilt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Jan Bek Smile - and the world smiles with you Intens verdrietig, maar vol bewondering voor de manier waarop zij jaren onophoudelijk en dapper streed tegen haar ziekte, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze (schoon)moeder en dochter Ria Steenks - Hoogendorp In de leeftijd van 60 jaar. Henk Steenks Marie-Louise Misha Nicolette Lex Flo t Rie Hoogendorp - van der Vorm Cor Hoogendorp t Onze speciale dank gaat uit naar de artsen H. Slager, R. de Kan en C.N. W.J. van de Donk en het team Buurtzorg Goes Oost. Goes, 18 september 2014 Kropkreek 2, 4465 AJ Goes De uitvaart zal een besloten karakter hebben. mw. Ria Steenks-Hoogendorp Cees Lok Piet Paree Suus Vos-Louwerse kijk ook op Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Johanna Engelina van Bruggen - van 't Geloof weduwe van Arie Pieter van Bruggen in de leeftijd van 83 jaar. Vlissingen: Trudi van Gorsel - van Bruggen Bert van Gorsel Rinze en Jacco Jelte en Barbara Arnemuiden: Jack van Bruggen Ritthemsestraat 133 4389 TE Ritthem, 19 september 2014 De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 24 september om 16.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en ontmoeting in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 Koudekerke. Geen bloemen. Annie kende veel mensen, hierdoor is het voor ons onmogelijk iedereen te bereiken. Wij willen u vragen deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Tot ons grote verdriet is overleden 25 december 1932 19 september 2014 man mijn man, pap jij lieve pap en trotse trotse opa jij harde werker met je grote handen en jouw mooie verhalen over vroeger jouw niet aflatende humoren jouw slechte been het gaat je goed daarboven we houden van je Dankbaar zijn wij voor zijn kracht en de mogelijkheden waardoor hij zo lang nog bij ons thuis kon zijn Corry Stroo-Minderhoud Ellen Stroo Julian Karin Stroo Annemarie Stroo Laurence Malkin Bellefleur Correspondentieadres: Abeelseweg 14335 SR Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 25 september om 14.00 uur in de Oostkerk, Oostkerkplein te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren in Verenigingsgebouw 't Bolwerk, Verwerijstraat 51 te Middelburg. olL Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerde erelid Voor zijn inzet en betrokkenheid bij onze vereniging zullen we hem steeds met grote dankbaarheid gedenken. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw en kinderen. Bestuur en leden zwemvereniging Zeelandia Yerseke, 20 september 2014 Afgelopen donderdag ontvingen wij het toch nog onverwachte bericht dat na een lange en zeer moedige strijd is overleden echtgenote van onze voorzitter Henk Steenks Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Henk, kinderen, familie en overige dierbaren. Dat jullie allen de kracht kunnen vinden om dit verlies te dragen. Vrijwilligers en bestuur van Het Nederlandse Rode Kruis afdeling Noord-West Beveland Plotseling is overleden onze biljartvriend en lid Cees was jarenlang onze wedstrijd secretaris Wij wensen Jannie en verdere familie veel sterkte toe Bestuur en leden van Biljartver. S.V. Walcheren Vlissingen, 20 september 2014 Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van vader en schoonvader van onze medewerkers en collega's Fred en Marlet. Wij wensen hen en de gehele familile heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers Camping Olmenveld Serooskerke Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante Piet t en Corrie t Vos Neel en Bertus t van Liere Marie t en Ko t van Keulen Jaap en Gea Vos Jo en Gerrit Ramp Johan en Adrie Vos Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 30