v Colofon (J) fHens0nlinq.nl Familieberichten 5 9 «n I Pup rrile aandacht Ol Jacomina Maria Ransijn Mientje Mientje Lieven van Belzen Van der Hooft amilteberichten (jJM'JiT'r kijk ook op Mientje Ransijn Mientje Ransijn Juffrouw Mientje Uitvaartzorg -• www.pzc.nl vrijdag 19 september 2014 43 Rustig en kalm ging van ons heen onze lieve zus, schoonzus en tante Goes," 28 november 1953 Geersdijk: Ilpendam: Founex (CH): Lausanne (CH): Tholen: t 's-Gravenpolder, 17 september 2014 Tanne Alida Cathy en Martijn Sofia, Hugo Mieke Janni en Howard Adriana Thea en Desiré Claire en Erik Emma Merle en Frank Robiniahof 17 4431 CZ 's-Gravenpolder U kunt afscheid nemen van Mientje en de familie condoleren op dinsdag 23 september van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Monuta, Fluitekruidstraat 8 in Goes. De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 24 september om 13.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na de plechtigheid is het ook nog mogelijk de familie te condoleren. Een speciaal woord, van dank aan de medewerkers van Buurtzorg Heinkenszand en van Hospice Het Clarahofje in Goes. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Dag lieve, dappere vriendin Bedankt voor wie je was. Marga en Peter Huijbregtse Herman en Anneke Clement Oog en Hart voor kinderen We zijn erg verdrietig door het overlijden van onze gewaardeerde oud-collega en juf OBS De Moolhoek was en bleef haar school. Zelfs toen ze door haar ziekte niet meer kon werken, kwam ze het team en de leerlingen zoveel mogelijk ondersteunen en toonde zij haar belangstelling en betrokkenheid. We bewonderen de manier waarop ze met haar ziekte is omgegaan. Ze vond steeds de kracht om het gevecht aan te gaan. Haar positieve levenshouding is voor ons een voorbeeld. We zullen haar missen. OBS De Moolhoek - Kapelle, leerlingen, oud-leerlingen, ouders en teamleden Zo bijzonder We zijn bedroefd door het overlijden van onze oud-collega, Vanaf 1974 zette ze al haar krachten en betrokkenheid in voor OBS De Moolhoek in Kapelle. Mientje had liefde voor kinderen en liefde voor haar vak: een geboren onderwijsmens. We bewonderden haar inzet, haar moed en haar positieve instelling tijdens haar ziekte. Tot het laatst toe was ze betrokken bij haar (oud)-leerlingen, haar collega's en haar school. We denken aan Mientje terug met intense bewondering, grote dankbaarheid en diep respect. Haar familie wensen we heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens Stichting Facetscholen voor Openbaar Onderwijs, Edgar van Velsen, voorzitter Niek Flipse, directeur De overweldigende belangstelling en het medeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en overgrootvader Heeft een diepe indruk op ons gemaakt. Het is voor ons allen een grote steun en troost geweest. Onze hartelijke dank daarvoor. A.T. van Belzen-Coppoolse Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Arnemuiden, september 2014 nr/rs Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 F.: info@vanderhooftuitvaart7.org.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413417 www.uzzl.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 43