Abraham Adriaan Kornelis van den Hoek Bram van den Hoek Aarnoud Meijers Margaretha Holm-Schaap Door het geloof is Abraham, toen hij geroepen werd, gehoorzaam geweest om weg te gaan naar de plaats die hij tot een erfdeel ontvangen zou. En hij is weggegaan zonder te weten waar bijkomen zou. Hebreeën 118 Na een prachtig leven, van zijn werk genietend in de natuur, is in zijn vertrouwde omgeving, omringd door liefde, van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Bram in de leeftijd van 69 jaar. Wij zijn dankbaar voor de vele mooie momenten die wij met hem hebben gedeeld. Catrien van den Hoek-Ooms Petra en Otto van Bleijswijk-van den Hoek Emy, Davy Gerrie en Vera van den Hoek-Houmes Robin, Sophie, Hannah Yvon en Marijke van den Hoek-Siesse Sanne, Björn, Wessel Belinda en Daniël Michel 15 september 2014 Taaijersweg 14 4321 ST Kerkwerve De dankdienst voor zijn leven zal vrijdag 19 september om 10.00 uur gehouden worden in de kerk van de Protestantse gemeente, Weelweg 1 te Kerkwerve. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kerkwerve. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Wij willen ook graag Dr. de Keizer, Dr. Audier en Annet bedanken voor de goede zorg. Indien u geen kaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Na een jaar van ziekte, waarvan hij de strijd niet heeft kunnen winnen, hebben wij vandaag afscheid genomen van onze zwager We wensen Catrien, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit verlies en dat ze samen in het geloof, op weg met God, verder mogen gaan. Cuyk: Els en Jan v.d. Pijl-Ooms Kerkwerve: Ans Bienefelt-Ooms Roeland Bienefelt: in herinnering. Bruinisse: Daan en Ria Ooms-Droog. (Alle) kinderen en kleinkinderen. Kerkwerve, 15 september 2014. Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze vriend Bram van den Hoek Wij zullen hem ontzettend missen! Marco Tineke Wilco Fleurtje, Nani Gwenda Bedroefd, maar met veel goede herinneringen, hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vriend Bram van den Hoek We wensen Catrien, kinderen en kleinkinderen veel kracht toe om dit verlies te dragen. Adrie en Nel Verhage Wim en Hanna de Vlieger Kinderen en kleinkinderen Verdrietig melden wij u het overlijden van Vlissingen, Koudekerke, 26 april 1929 15 september 2014 Wij koesteren de herinnerh «g van zijn liefde en zorg voor om. Nel Meijers - Dingemanse Jolein Meijers en Wouter van Zandbrink Pien en Lennart Gijs Willemien en John de Nooijer - Meijers Noet Daan Kerkhoflaan 26 4371 CB Koudekerke Het afscheid is in besloten kring. Bedroefd geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze moeder en oma Janny Oosthoek-de Bue Weduwe van Leen Oosthoek in de leeftijd van 89 jaar. Spijkenisse: Piet en Ingrid Rotterdam: Dimitry Spijkenisse: Emile Yerseke: Adrie Graag willen wij iedereen die de laatste jaren onze moeder en oma heeft helpen verzorgen vriendelijk bedanken. 15 september 2014 Ericalaan 19,4401 HP Yerseke De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. De God des Heils wil mij ten Herder wezen, ik heb geen gebrek, ik heb geen gevaar te vrezen. Hij zal mij zacht, in lieflijke weiden, aan de oevers van zeer stille wateren leiden. Hij sterkt mijn ziel, richt, om zijn naam, mijn treden, in 't effen spoor van mijn gerechtigheden. Met dank aan God voor alles wat Hij ons in haar heeft gegeven, geven wij U kennis dat heden door Hem is thuis gehaald onze moeder en oma Cornelia Johanna Bonnes-van der Linden Cor Vlaardingen, 8 mei 1927 Goes, 14 september 2014 Sinds 9 maart 2000 weduwe van Anthonie Bonnes Klaas Bonnes in herinnering Pamela Bonnes-Etah Ria Bonnes in herinnering Connie Bonnes Emiel Edith Jessica Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 19 september van 11.30 uur tot 12.20 uur in de H. Maria Magdalenakerk gelegen aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend zal om 12.30 de afscheidsdienst plaatsvinden. De begrafenisplechtigheid zal plaatshebben om 14.00 uur op de algemene begraafplaats, Geldelozepad te Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de H. Maria Magdalenakerk te Goes. Correspondentieadres: C. Bonnes Pluto 164 1785 AX Den Helder In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat vredig van ons is heengegaan onze moeder, oma en super-oma Gretha echtgenote van Jan Marri Holm 11987 in de leeftijd van 93 jaar. Jan en Sinika Annelies t en Cees Margriet en Alan Jouke en Rianne Reinier en Mary kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, 15 september 2014 Borrendamme 62F Correspondentieadres: Zijpestraat 4 4301 VS Zierikzee Vrijdag 19 september zal om 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Phoenixstraat te Ouwerkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis 't Trapgeveltje, Ring 42 te Ouwerkerk. Heeft u geen rouwkaart ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze zus Margaretha Holm-Schaap Herman - Connie Schaap Johnny - Annie t Schaap Ali - Sjaak t Verest

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38