m echtgenote van Johannes van den Broeke f 10 januari 2014 Familieberichten kijkookop fHgnsenlinq.nl Leintje cCe (Bo^s Lien Tante Lien Jos Hoebink V-J Neeltje Labeur -Nellie- Vincent Hendrik Stephan Kroonsberg Dag liefste broer Lieve Vin/wat zullen we je missen! Hans Kruk Het doet me verdriet u in kennis te moeten stellen van het overlijden van Middelburg, t Middelburg, 14 juli 1922 15 september 2014 J.C. Abrahamse Executeur Correspondentieadres: Wilgenhoekweg 43 4333 RG Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 19 september van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 20 september om 10.30 uur in de Hofpleinkerk, Hofplein 13 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van de begraafplaats. Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van Jannie en Age Chris Ko en Carmen Adri Ineke en Dave Bram Achterneven en achternichten Je bent gegaan zoals je geleefd hebt. Op 15 september is plotseling overleden Breda, t Middelburg, 29 oktober 1949 15 september 2014 Bavel: Fons Hoebink en Sandra Rieff Ulvenhout: Dini en Nico Peters - Hoebink Thijs en Mariëtte Karlijn, Cas en Mees Dries Hein j~. Oudenbosch: Theo en Marja Hoebink - Jansen Dorus en Irene Meike en Bart Correspondentieadres: Uitvaartverzorgina H.Jobse t.a.v. familie Hoebink Postbus 8046 4330 EA Middelburg De crematieplechtigheid wordt gehouden zaterdag 20 september om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde die we van hem mochten ontvangen, delen wij u mede dat is overleden, onze lieve vader, schoonvader en fantastische opa Johannes (Jo) Simons weduwnaar van Mientje Schonis in de leeftijd van 89 jaar. Amsterdam: Anneke Simons Kees Tammens New York: Bas Tammens Grijpskerke: Carla Poppe-Simons Krijn Poppe Jeffry Poppe Meivin Poppe Wij zijn de medewerkers van Verpleeghuis Willibrord dankbaar voor de goede verzorging van onze vader en opa. Middelburg, 15 september 2014 De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 19 september om 15.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. correspondentieadres: Nieuw Erve 7,4364 CB Grijpskerke Nu pijn en zorgen niet meer hoeven, en de hemelse rust is gekomen. Ben je nu op reis naar opa. Dankbaar en met mooie herinneringen zullen 2 sterren aan de hemel schitteren. Klein en achterkleinkinderen Ik sla mijn ogen op naar de bergen, van waar komt mijn hulp? Mijn hulp komt van de Heer die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121 1 en 2 Niet lang na het overlijden van onze pa is na een kort ziekbed overleden onze lieve ma, oma en overgroot- oma Kattendijke, Vlissingen, 26 mei 1928 15 september 2014 Harry en Elly Jouri en Kim, Kirsten, Boaz Remi en Lale, Denzei, Luca Ivo en Sjoera Hans en Sanneke Mirjam en Almer, Nikki, Tim Jonathan Janet en Gerard Melanie Anne Onze dank gaat uit naar het Hospice Ter Reede, ADRZ, de Zoute Viever en Bachten Poorte voor de liefdevolle verzorging. Correspondentie adres: Adriatischezeestraat 24, 4388 GL Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 19 september van 13.00 tot 13.20 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg waarna aansluitend de samenkomst wordt gehouden. Nadien is er gelegenheid tot condoleren in genoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. woensdag 17 september 2014 37 Door een motorongeluk, uit het leven weggereden 25 oktober 1979 14 september 2014 John Kroonsberg Ria Kroonsberg-Dijkema Sabine Kroonsberg; Noëlle, Carice Giovanni Tidili; Valeria Fred en Monique Kroonsberg Leona Vreugdenhil; Kyan, Roan Correspondentieadres: Paul Burkhardplantsoen 22 3543 BM Utrecht jorikr@casema.nl De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op zaterdag 20 september om 12.00 uur in het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Voorafgaand aan deze bijeenkomst is er hier van 11.00 uur tot 11.45 uur gelegenheid de familie te condoleren en persoonlijk afscheid van Vincent te nemen. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Volmaakt gelukkig In 1 klap weg Onbeschrijfelijk. Voor altijd in mijn hart Liefs van je schatje. Rust zacht Je zusje r Niemand is perfect, maar jij kwam als vriend aardig in de buurt... Corné Hazel Arjo Daniëlle Joeri Doris jurny Robert Voor altijd in ons hart, rust zacht. V V Tot het einde toe genietend en plannen makend voor de toekomst, is geheel onverwacht overleden mijn man Hans in de leeftijd van 67 jaar. Els Kruk-Willemsen Goes, 13 september 2014 Kenau Hasselaarstraat 365 4382 AJ Vlissingen Hans is thuis, daar is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 17 september van 19.00 tot 20.30 uur. De bijeenkomst waarin wij hem herinneren zal plaatsvinden op donderdag 18 september om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer aldaar. Ondanks zijn enorme wilskracht en positieve instelling hebben wij toch afscheid moeten nemen van onze mede bewoner en oud-bestuurslid van de VvE Strandveste Hans Kruk Wij wensen Els, de overige familieleden en vrienden veel sterkte toe met dit plotselinge verlies. Bestuur en leden van de VvE Strandveste

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 37