I PANORAMA VAN THAILAND Prachtige stranden Ga voor nóg meer informatie en tips naar: www.thaisverkeersbureau.nl Speciaal voor u als lezer ontvangt u op alle genoemde vertrekdata een korting van 50,- per persoon! Roos van het Noorden Historisch Ayutthaya en Sukothai River Kwai Thailand heeft enorm veel te bieden en staat vooral bekend om zijn prachtige stranden, heerlijke keuken en uiterst vriendelijke bevolking. Het wordt dan ook niet voor niets het 'Land van de Glimlach' genoemd! Ervaar dit nu ook zelf en laat u verrassen door de vele mogelijkheden die dit land biedt. Een vakantie naar dit veelzijdige land zult u niet gauw vergeten en u zult zeker nog een keer terug willen komen! Bruisende metropool Meer informatie en boeken: Niet inbegrepen: y£S THAIL^vAd met een adembenemend land schap. De River Kwai is wereld wijd bekend geworden door de bouw van waarschijnlijk 's werelds beroemdste spoorbrug. Ook zijn er 2 Erebegraafplaatsen en het in drukwekkende JEATH oorlogsmu seum. De 'Floating Market' in Dam- noen Saduak is de grootste drijvende markt in Thailand. Het is een prachtig schouwspel om te zien hoe de trotse Thaise dames al varend hun koop waar aan de man weten te brengen. Krabi, Khao Lak en als u helemaal voor rust en weinig vertier gaat dan zijn Koh Tao, Koh Samet en Koh Lanta aan te raden. Wilt u een strand niet ver van Bangkok, dan zijn Cha-Am/Hua Hin en Jomtien/ Pattaya prima alternatieven. Thailand staat bekend om haar mooie kusten, azuurblauwe water en witte stranden. De keuze aan bad plaatsen is legio en er zijn er nog vele onontdekt. De be kendste eilanden zijn wel'Phuket en Koh Samui. Deze zijn dan ook erg toeristisch en hier valt genoeg te beleven. De rustigere stranden vindt u bijvoorbeeld op Koh Chang, 17-DAAGSE GROEPSRONDREIS Vanaf €1.345,- per persoon Vertrekdata vanafprijzen: 28 oktober 1.345,- per persoon 11 november 1.355,- per persoon 9 december 1.425,- per persoon Een uiterst gevarieerde rondreis voor wie in een rus tig tempo uitgebreid kennis wil maken met de prach tige natuur, kleurrijke dorpen, fascinerende architec tuur, de Thaise cultuur en de vriendelijke bevolking van Thailand. U ontdekt de legendarische metropool Bangkok, de aangrijpende historie en het natuur schoon bij de River Kwai, de glorietijd van Ayuttha- ya en de gemoedelijke stad Chiang Mai. Daarnaast reist u naar het fascinerende noorden met de uit gestrekte berglandschappen tot aan de grens met Birma en Laos in de Gouden Driehoek en de natuur rondom het bekendste wildpark en natuurreservaat van Thailand, het Khao Yai National Park. Bij ons inclusief! - Zeer ervaren, deskundige Nederlandse reisleider - Deskundige Engelssprekende lokale gids - Vlucht Amsterdam - Bangkok v.v. met China Airlines in de G-klasse - Vele excursies en entreegelden volgens beschrijving inbegrepen -14 overnachtingen in goede 3- en 4-stërren hotels -14 x ontbijt, 6 x lunch en 4 x diner - Vervoer per lokale touringcar (airco) met toilet - Alle groepstransfers Een bezoek aan Chiang Mai is voor velen een absoluut hoogte punt. Geniet van het aangename klimaat, bezoek de vele tempels en de Night Bazaar en maak ken nis met de kleurrijke bergstam men. De omgeving van Chiang Mai leent zich fantastisch voor het maken van excursies, bijvoorbeeld naar de Gouden Driehoek, fietsen door het platteland of een boot tocht over de Ping rivier. Een ver blijf van 3 tot 4 dagen is zeker aan te raden. Zo heeft u wat mogelijk heden om deze mooie omgeving te combineren met wat rust. De parken Ayutthaya en Sukhothai zijn een absolute must voor elke bezoeker van Thailand. Beiden zijn hoofdstad van het Koninkrijk Siam geweest en staan nu met hun imposante ruïnes en kolossale Boeddhabeelden op de Werelderf- goedlijst van UNESCO. Het Suk hothai Historical Park kunt u zelfs per fiets verkennen. Kanchanaburi, met de River Kwai als hoogtepunt, is één van de mooiste provincies van Thailand Bangkok, meestal het beginpunt van een reis door Thailand, is één van de opwindendste steden van het Verre Oosten. Bezoek de schit terende tempels en paleizen, gi gantische winkelparadijzen, struin kleurrijke markten af en neem een kijkje in het uitgaansleven. Ervaar de Thaise keuken met een kook- workshop, gecombineerd met een bezoek aan de lokale markt waar u alle ingrediënten vers inkoopt en vervolgens een heerlijk gerecht bereidt. Een echte aanrader is om te gaan fietsen in Bangkok. U fietst langs de bekende bezienswaar digheden, maar ook de onontdek te plekjes. Minimum aantal deelnemers voor het definitief door gaan van deze reis: 16. Ga voor een uitgebreide beschrijving van deze reis naar onze webwinkel of bel de Jong Intra Vakan ties via 0180 - 457 803 o.v.v. de speciale reiscode: VGTH498 X - Alle overige, niet genoemde, maaltijden - Facultatieve excursies met entreegelden - Fooien (THB 2.300, ca. 54, vrijwillig ter plaatse bij aankomst te voldoen) en persoonlijke uitgaven - Per boeking reserveringskosten 17,50 en Calami teitenfonds 2,50 China airlines

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 76