7 Colofon (I1ensenlinq.nl Familieberichten fflensenlinq.nl Juist dan #1 amilieberichten kijk ook op Jacomina Osté-Baljeu We hielden van hem We missen Wim heel erg Al uw belangstelling en medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Wim Snaaijer neemt het verdriet niet weg, maar geeft het gevoel dit niet alleen te dragen. Hartelijk dank hiervoor. Elsa Snaaijer-de Graaf Jolanda en Jan Leeroy Hannie en Jan t Vlissingen, september 2014 Frans Barten Hartverwarmend was het medeleven dat wij op zoveel manieren hebben ondervonden tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en oma Margriet Kole - Schoonderbeek Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Het is goed te ervaren dat zij bij velen zo geliefd was. Dirk Kole Kinderen en kleinkinderen Kruiningen, september 2014 Uw belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van lieve dochter, zus en tante Petra Schouten hebben ons diep getroffen. Wij vonden er steun, troost en bemoediging in. Het onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken, langs deze weg betuigen wij onze dank aan allen die op welke manier dan ook met ons hebben meegeleefd. Fam. J. Schouten Wemeldinge, 13 september 2014 in plaats van kaartjes Helaas is het onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en overgrootvader Korstiaan Groen Het heeft ons goed gedaan hartelijk dank daarvoor. M. Groen-Vogelezang Kinderen, klein en achterkleinkinderen Heinkenszand, september 2014 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw medeleven en belangstelling tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Kees van Dienst Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Kees in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. F.J. van Dienst-Tavenier Kinderen en kleinkinderen Goes, september 2014 Dank u Wij voelen ons gesterkt en gesteund door alle blijken van medeleven bij het afscheid van onze Marianne Sander Littel en familie Oudelande, september 2014 Nettle Jm MAREA UITVAART De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. ULtyaartverzorc Adriana Christina de Buck Goedbloed Door de overweldigende belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder, oma en over oma Jacomina Magdalena van 't Westeinde-Rijk - Mina - is het ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom zeggen wij langs deze weg iedereen hartelijk dank. Het is voor ons een troost. Kinderen en kleinkinderen Ovezande, september 2014 Ik zaterdag 13 september 2014 5^ Geborgen in onze herinnering geworteld in ons bestaan Na het overlijden en afscheid van onze lieve moeder, oma en oude-oma 5 oktober 1919 f28 juli 2014 hebben wij veel belangstelling en meeleven ervaren. Voor uw reactie willen wij u hartelijk danken. Nel en Adri (in herinnering) Ria en Jan Jan en Francien Peteren Nel Dini en Jan Klein- en achterkleinkinderen Ritthem, september 2014 We hielden van hem We missen Frans heel erg Voor de hartverwarmende belangstelling in de vorm van bloemen, kaarten, telefoontjes en bezoeken tijdens zijn ziekte en na het overlijden van onze lieve dappere willen wij u oprecht bedanken. Geertje Barten-Meerman Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, september 2014 WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN Juist dij een overlijden heeft u een uitvaart verzorger nodig die met een enkel woord begrijpt wat de wensen zijn. l 771 Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum-Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl oil "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uitvaart.nl Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vc Langs deze weg willen we iedereen bedanken voor de belangstelling en medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn lieve vrouw, zorgzame moeder en oma. Een speciaal woord van dank gaat uit naar alle medewerkers van verzorgingstehuis Nieuw- Sandenburgh te Veere Fam. J. de Buck Veere September 2014 O Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinket Plaats een filmpje voor uw nabestaande fl BH like ons op LJ Twitter K1 Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 51