mensenlinq.nl Wat blijft is familieberichten Familieberichten familieberichtenorihrie.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Sm 50 I zaterdag 13 september 2014 kijk ook op Bernardina Maria Margaretha Agterberg - de Ridder Dini 66 jaer e trouwd noe bin me nie mi tehêre Wij willen familie, vrienden en kennissen laten weten dat mijn man, onze vader, schoonvader, opa en overopa is overleden Jacobus Moerland Ko- 13 oktober 1923 - t 11 september 2014 Goes: C.C. Moerland-Platschorre Etten-Leur: Gré en René van Nijnatten-Moerland Joost en Cheryl Floris en Sylvia Olga en Martijn, Siem Ellewoutsdijk: Nell John en Ebru Brian Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van het ADRZ te Goes, alle medewerkers van St. Maarten in de Groe en thuiszorg Allévo- voor de goede en liefdevolle verzorging. St. Maarten in de Groe Beukenstraat 190 (kamer 3014), 4462 CB Goes De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 16 september om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Ellewoutsdijk. Na de begrafenis is er in het Van Hattumhuis, Zomerstraat 16 te Ellewoutsdijk gelegenheid tot condoleren. Heden overleed, na een afnemende gezondheid, onze zwager en oom Jacobus Moerland Ellewoutsdijk: G.J.A. Platschorre-Dronkers C. Platschorre D. Platschorre-de Witte Neven en nichten Willy Joseph Emile Minnebo Als de weg van het leven is verlopen Het einde bereikt met laatste kracht Dan gaat de hemel voor haar open Is zij voor eeuwig thuis gebracht Na een leven, wat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heen gegaan onze zeer geliefde moeder en oma sinds 8 mei 2011 weduwe van Bob Agterberg in de leeftijd van 78 jaar. Middelburg: Lea en Hans Poortvliet Charelle, Esmeralda, Laila Yvonne Agterberg Michael Onze speciale dank gaat uit naar de huisarts dokter Vervloet en het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum "Rustenburg" voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 12 september 2014 Correspondentieadres: Buitenhovelaan 221 4337 HL Middelburg. Onze moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Hier kunt u persoonlijk afscheid nemen op woensdag 17 september van 13.00 tot 13.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden om 14.00 uur in Kerkcentrum "de Hoeksteen", Roozenburglaan 22 te Middelburg. Aansluitend begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd Kerkcentrum. Ga maar lekker slapen Bedroefd, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve man, onze pa, opa en mijn schoonzoon echtgenoot van Nelly van der Hooft in de leeftijd van 73 jaar. Terneuzen Nelly Minnebo-van der Hooft Rilland Andrea en Sjef Matthijs en Lizet Claudia Spot'if Hoeven Petra en Xander Thomas Lotte Terneuzen Mevr. D. van der Hooft-Tolhoek 11 september 2014 Hunzelaan 35 4535 GE Terneuzen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 16 september om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend heeft u de gelegenheid de familie te condoleren. Wij willen iedereen van de Huisartsenpraktijk van dr. Peek, Hospice Zeeuws-Vlaanderen en het personeel van afd. A2 van ziekenhuis 'De Honte' bedanken voor de liefdevolle verzorging. Uit waardering voor Hospice Zeeuws-Vlaanderen heeft een gift (in de daarvoor bestemde collectebus in het uitvaart centrum) de voorkeur boven het geven van bloemen. de emotie. w

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 50