t Familieberichten kükookop niensenlinq.nl Gefeliciteerd oma Kaland met uw 100ste verjaardag!! Wij vieren de verjaardag van oma in familiekring met de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Wilt u oma ook feliciteren? Kaartje: Simniapad 1 4357 HJ Domburg Bezoekje: Tel: 06-41565001 m K Dick en Ada van Klooster Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven delen wij u met verdriet in ons hart mede dat is ovërleden onze lieve moeder, schoonmoeder én oma Elizabeth Minetta van de Schraaf-Hoogesteger weduwe van Pieter Cornelis van de Schraaf Kloetinge, 9 februari 1927 Goes, 11 september 2014 Goes: Helma Terneuzen: Jaap en Caroline Belinda en Gerben Stephen Brian De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op woensdag 17 september om 10.30 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd rouwcentrum. Correspondentieadres: Wilgenstraat 19 4462 VR Goes Met droefheid geven wij u kennis dat op 87-jarige leeftijd is overleden onze schoonzus Elizabeth Minetta van de Schraaf-Hoogesteger Kapelle: C.P. van de Schraaf, in herinnering J.J. van de Schraaf-de Jonge Kruiningen: M. van de Schraaf, in herinnering E.M. van de Schraaf-de Bel, in herinnering Kapelle: A. van de Schraaf, in herinnering J. van de Schraaf-Dalebout, in herinnering Breskens: M. Krijger M.C. Krijger-van de Schraaf Vlissingen: J.M. Kik C.M. Kik-van de Schraaf Kloetinge, 11 september 2014 Achter je ligt een leven van werken en plicht, en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Je had de ruimte van de polder lief 't land van vruchtbaarheid en verte. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden mijn dierbare man, onze lieve vader, schoonvader en opa Jacobus Johannes Goense Ko Ovezande, Tholen, 21 maart 1936 11 september 2014 Tholen: Clazien Goense-Goense Oudewater: Jolanda en Marcel van Dijk-Goense Maarten, Daniël Tholen: Daan en Anja Goense-Boudeling Iris, Mathijs, Maaike Ossendrecht: Antoinette en Kees Stoutjesdijk-Goense Reinier, Kirsten Groot Verréhof 14,4691 LB Tholen De uitvaartdienst zal gehouden worden op woensdag 17 september om 10.30 uur in de kerk van O.L. Vrouw Hemelvaart, Markt 22 te Tholen, waarna de crematiedienst zal volgen in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de crematiedienst is er gelegenheid tot persoonlijk- condoleren in Zalencentrum De Raayberg, Antwerpse straatweg 267 te Bergen op Zoom. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen heeft, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een kortstondige ziekte is overleden onze zwager en oom Adriaan Cornelis Nieuwenhuize Arnemuiden: T. van Belzen-Ventevogel J. Ventevogel P. Ventevogel-Schroevers N. Poortvliet-Ventevogel Middelburg: J. van Belzen A. van Belzen-Ventevogel Neven en nichten Verdrietig berichten wij U het overlijden van onze zwager en oom Ko Goense Poppel: Kees en Corrie Haelen: Zr. Antoine Steenbergen: Marien f en Nelly Neven en nichten Na een kortstondige ziekte is toch nog onverwachts over leden onze broer, zwager en oom Ko Goense echtgenoot van Clazien Goense Wij wensen Clazien en de kinderen veel sterkte toe. Corrie en Adrie t Jan en Clazien Jo en Lau Neven en nichten We betreuren het afscheid te moeten nemen van onze oud-voorzitter Jan Vermeule Zijn vrouw en verdere naaste familie wensen wij veel sterkte toe. De Veteranen, van a.v. Dynamo Wij vernamen het droevige bericht dat na een kort ziekbed is overleden mijn schoonzus en onze tante San Wondergem-Janse weduwe van Johannes Wondergem Jo Wondergem-Geertse neven en nichten Serooskerke, 11 september 2014 zaterdag 13 september 2014 49 Als leven lijden wordt, is sterven een verlossing. Na het moedig voeren van een ongelijke strijd, is in alle rust ingeslapen, mijn lieve man, onze allerliefste vader, opa en schoonzoon Hendrik Laurentius Traas - Henk - echtgenoot van Gretha Traas-Vreeke rï 15 oktober 1941 - f 11 september 2014 Gretha Traas-Vreeke Ilonka en Joop Kayleigh, Renzo Renate en Martin Maury, Gwen A. Vreeke-Pieters Onze dank gaat uit naar dokter Harten, alle medewerkers van thuiszorg Allévo en alle medewerkers van Hospice Het Clarahofje voor de goede en liefdevolle verzorging. Meekrapstraat 10 4451 AM Heinkenszand De crematieplechtigheid wordt gehouden woensdag 17 september om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Vijf maanden na onze zus, is nu ook onze broer en zwager Henk overleden. Wij wensen Greta en (klein)kinderen veel sterkte toe. Familie Traas Neven en nichten Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Apolonia Maria Rijk Weduwe van Martinus Rijk in de leeftijd van 87 jaar. Groningen: Kees Rijk t Jo Rijk-de Winter Lewedorp: Maatje van Stee-Rijk Lou van Stee t Lewedorp: Kaatje Boonman-Rijk Lou Boonman t Lewedorp: Lou Rijk Corrie Rijk-Boonman Neven en nichten Wij willen het verzorgend personeel van SVRZ 'De Kraayertheel hartelijk dankzeggen voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. 11 september 2014 Zorgcentrum 'De Kraayert', Kamer 102 Deltastraat 2,4456 BB Lewedorp Maandag 15 september is er van 19.00 tot 19.30 uur op haar kamer in Zorgcentrum 'De Kraayert' gelegenheid om afscheid van haar te nemen. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 17 september om 10.30 uur in de kerk van de H. Eligius van de parochiekern van Lewedorp. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in Verenigingsgebouw 'de Zandlööper', Zandkreekstraat 33 te Lewedorp gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lid Jan Schipper Wij wensen Truus en de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Sint Andries/ Jacoba van Beieren combinatie Hartelijk dank voor de vele kaarten, brieven, cadeaus en bloemen die we ontvangen hebben t.g.v. ons 50-jarig huwelijk. m Zonnemaire, september 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 49