€79 Kerstshoppingcruise Fascinerend Praag 361 banen Reis met uw krant naar Berlijn, 25 jaar na de val van de Muur Unieke 4-doagse reis met rondleiding van onze correspondent uit Berlijn naar Berlijn. Dagprogramma Ga met ons mee i Slechts v.a Slechts v.a. 3 dagen 4 dagen Vertrekdata en prijs per prijzen 2014 persoon Vertrekdata en prijs per prijzen 2014 persoon Meer informatie en boeken Boek nu deze lezersréis pzc.nl/webwinkel 1 repen* rondreizen zaterdag 13 september 2014 Van 13 augustus 1961 tot 9 november 1989 werden Oost- en West Berlijn van elkaar gescheiden door een muur van beton en prikkeldraad. De Beriijnse Muur was ruim 45 kilometer lang en werd het symbool van de Koude Oorlog tussen de Verenigde Staten en de Sovjet-Unie. Dit jaar is het 25 jaar geleden dat de Muur viel en dat wordt in november herdacht met verschillende manifestaties. Sta met de Berlijners stil bij deze historische gebeurtenis in hun indrukwekkende stad. Speciaal voor onze abonnees hebben wij een unieke reis samengesteld die in het teken staat van de val van de Muur. U wordt een ochtend rondgeleid door een van onze correspondenten (onder anderen Wierd Duk) die u met verhalen uit 1989 mee terugneemt in de tijd. Dag 1: Heenreis met luxe touringcar. Bij aankomst in Berlijn rijdt u rechtstreeks naar het restaurant waar u zult genieten van een 3-gangen diner. Hierna vertrekt u richting het hotel. Dag 2: Vandaag brengt u een bezoek aan de Bernauerstrasse, het oude vliegveld Tempelhof, het geallieerde museum en het DDR museum. Optioneel bij te boeken: Na het diner kunt u naar de spectaculaire show 'The WYLD' in het Friedrichstadt Palast. Na de show geniet u vanuit de touringcar van een korte lichttour. Dag 3: In de ochtend maakt u onder leiding van de correspondent een tour door de stad. U hoort de verhalen van Wierd Duk of van een van de correspondenten die tijdens de val van de Muur in Berlijn aanwezig waren. Dag 4: Terugreis. Na het ontbijt vertrekt u vanuit het hotel richting Nederland. Vertrekdata PZC dinsdag 4 november vrijdag 7 november (festiviteiten Berlijn) maandag 10 november zondag 16 november zaterdag 22 november Complete reis met veel extra's voor de speciale abonneeprijs: 285,- p.p.* Per vertrekdatum zijn 200 plaatsen beschik baar. Reserveer snel om teleurstelling te voorkomen. Meer informatie en boeken: Kijk voor meer informatie, opstapplaatsen en reserveringen op www.effeweg.nl/ WegenerBerlijn of bel met 0529 - 46 96 67 en boek vandaag nog deze speciaal samen gestelde reis, georganiseerd door Wegener Media i.s.m. Effeweg.nl. prijs o.b.v. een 2-persoons bezetting. Toeslag eenpersoons kamer 75,-Reis is exclusief reis- en ongevallenverzekering, annuleringsverzekering, éénmalig poliskosten 4,24, overige verzorging (lunches), niet genoemde entreegelden en optionele excursies, Dag 2: Friedrichstadt Palast - show 'The WYLD' 47,50 per persoon (categorie 3), uitgaven van persoonlijke aard, zoals drankjes, fooien etc., calamiteitenfonds 2,50 per 9 deelnemers en reserveringskosten 18,- per boeking. 4^ weg nl weGGNeR Media We hebben voor u een 3-daagse SHOPPING- CRUISE naar Duitsland samengesteld. Van uit Arnhem Rijnkade varen we naar de Duit se 'shoppingsteden' bij uitstek, KEULEN en DÜSSELDORF. In deze tijd van het jaar staan Woensdag 26 november €99,- Vrijdag 28 november €99,- Woensdag 3 december €99,- Vrijdag 5 december €99,- Woensdag 10 december €99,- Vrijdag 12 december €99,- Woensdag 17 december €99,- Vrijdag 19 december €99,- deze steden helemaal in het teken van de KERST en u kunt er prima kerstinkopen doen op de gezellige kerstmarkten. U kunt al mee met deze 3-daagse cruise vanaf slechts 99,- en dat is inclusief de verzorging op basis van logies en ontbijt! Boek snel want vol vol! De comfortabele 3-sterren schepen zijn van alle gemakken voorzien. Ze beschik ken over cabines voorzien van douche, toilet, verwarming, raam en tv. Daarnaast bieden de schepen een leuke bar met in de avond live muziek, een lounge en een restaurant met een uitstekende keuken. U verblijft in een 2-persoons cabine. De verzorging aan boord is op basis van logies en ontbijt. Bij de prijs inbegrepen: 3 overnachtingen in Hotel Olympik Tristar, Hotel Globus of gelijkwaardig, kamer met bad of douche, toilet, telefoon, tv en lift. Dagelijks goed verzorgd ontbijtbuffet Excursies met bus (excl. entreegelden) Touristclass touringcar Donderdag 9,16,23 oktober 99,- Donderdag 30 oktober 89,- Donderdag 6 november 89,- Donderdag 13,20 november 79,- Donderdag 27 november 89,- Donderdag 4 december 89,- Donderdag 11,18 december 99,- werd met de bouw van deze vesting begonnen. Heel oud is ook de brug over de Moldau, de Karelsbrug, nu een prachtige wandelpromenade. De diverse wijken hebben door hun talloze smalle straatjes, stegen, trappen, winkeltjes en terrassen een ge heel eigen en bijzonder gezellig karakter. Ook het Wenceslasplein, het toeristische hart van de stad, is de moeite waard. De gedenksteen van Jan Palach herinnert aan de Praagse lente van 1968. Natuurlijk kunt u in de stad ook gezellig winkelen en is het goed toeven in één van de gezellige bierkelders, waar u kunt genieten van het wereldberoemde Tsjechische bier. Tijdens het afwisselende excursieprogramma laat onze Nederlandstalige gids u kennismaken met de bezienswaardigheden van deze stad. Praag, de Gouden Stad aan de Moldau, was eens de zetel van de alchemisten. Het bekende Gouden Straatje herinnert hieraan. Gelegen in het hart van het oude continent behoorde Praha, zoals de Tsjechen hun schilderachtige hoofdstad noemen, eeuwenlang tot de belangrijkste Europese steden. Prachtige gebouwen en monumenten getuigen van de rijke historie van deze oude stad. Dromerig stroomt de rivier de Moldau langs de imposante gebouwen. Binnenhofjes en paleistuinen, onder het communisme jarenlang afgesloten, zijn weer voor bezichtiging opengesteld. De stad wordt gedo mineerd door de Praagse Burcht. Al in de 9e eeuw Voor meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Bolderman.nl tel. 0318 - 58 09 58 of mail naar info@bolderman.nl o.v.v. lezersreis Wegener.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 36