(Hensenlinq.nl Familieberichten Jaspert Dieleman Julia Swagemakers-Remerij Levien Michielsen Piet Eversdijk MAREA UITVAART Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Mw. Anna van der Kinderen E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl kijk ook op Een woord, een gebaar of een kaart, het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve ma en oma, Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen zo geliefd was. Tevens hartelijk dank voor uw gift aan KWF Kanker bestrijding. Romain Swagemakers kinderen en kleinkinderen Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader, groot- en overgrootvader betuigen wij u onze oprechte dank. P. Dieleman Dekker Kinderen klein- en achterkleinkinderen. Oostburg, september 2014 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot moeder Adriana Elisabeth Gruben-Willemsen Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen IJzendijke, september 2014 Danku Wij voelen ons gesterkt en gesteund door alle blijken van medeleven bij het afscheid van onze Marianne Sander Littel en familie Oudelande, september 2014 in plaats van kaartjes Helaas is het onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en overgrootvader Korstiaan Groen Het heeft ons goed gedaan hartelijk dank daarvoor. M. Groen-Vogelezang Kinderen, klein en achterkleinkinderen Heinkenszand, september 2014 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw medeleven en belangstelling tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Kees van Dienst Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Kees in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. F.J. van Dienst-Tavenier Kinderen en kleinkinderen Goes, september 2014 Door de overweldigende belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder, oma en over oma Jacomina Magdalena van 't Westeinde-Rijk - Mina - is het ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom zeggen wij langs deze weg iedereen hartelijk dank. Het is voor ons een troost. Kinderen en kleinkinderen Ovezande, september 2014 zaterdag 13 september 2014 5^ Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief of bloemen, wat het ook zij, was ons een troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed om verder te leven. De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, vader, schoonvader en onze opa hebben ons diep ontroerd. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Daarvoor onze grote dank. Jozien Michielsen-Bakker Angelien en Michel -Jeanine, Tim Hoek, september 2014 Voor de vele reacties na het overlijden van mijn lieve man, onze pa, opa en over-opa willen wij u graag hartelijk bedanken. Het was voor ons een grote troost te merken hoe velen hem als een goed mens hebben leren kennen en waarderen. Moge hij zo in onze herinnering voortbestaan. Familie Eversdijk Retranchement, september 2014 oil "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uitvaart.nl Colofon Uw blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden, alsmede uw aanwezigheid bij de uitvaart van onze tante hebben wij zeer gewaardeerd. Wij danken u hiervoor hartelijk. Elly en Jaap de Regt - van der Kinderen. Neven en nichten. Axel, september 2014.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 141