Colofon (Hens0nlinq.nl Familieberichten mê liill aE Enige en algemene kennisgeving "Mijn gehele lange leven ben ik oprecht dankbaar geweest dat ik in Nederland ben geboren en hier als vrije vrouw heb mogen leven Met droefheid moeten wij u berichten dat onze dierbare zuster na een korte, heel dapper gedragen ziekte, is overleden. Catharina Huberdina Lips Ineke Rotterdam 16 november 1930 Scharendijke 11 september 2014 Hans Lips Annemarie Lips mede namens verdere familie Correspondentieadres: Uitvaartonderneming Lieke Bosveld Poortkade 188,4302 VA Zierikzee 06-39860507 of: lips.hans@wxs.nl a.lips@inter.nl.net De crematie zal in kleine kring geschieden, zoals Ineke het wilde. Robin Marsé Johannes Adrianus Jan Vermeule Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Marie Louisa Rosalie Moynes-Kuijpers Zus A- Hontenisse, 7-9-1925 t Hulst, 6-9-2014 weduwe van Elgin Alanzo Moynes Familie Kuijpers Familie Moynes Hulst, 6 september 2014 Correspondentieadres: Blaauwe Hofke 48,4561 NV Hulst Volgens haar wens hebben we in besloten kring afscheid van Zus genomen. Van der Hooft Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? 24 uur per dag 7 dagen per week t. 0800 - 4444 000 amilieberichteri Joseph Johannes Palmen wËÊMmém. kijk ook op Afscheid nemen bestaat niet Ik ga wel wegmaar verlaat je niet Intens verdrietig zijn wij, nu wij zo plotseling afscheid hebben moeten nemen van onze lieve zoon, broer, schoonbroer en oom Terneuzen, 1 augustus 1977 Terneuzen, 8 september 2014 Terneuzen: Hennie en Anny Terneuzen: Niek en Melanie Teun Q Felien Correspondentieadres: coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102-b, 4561 GV Hulst We nemen afscheid van Robin tijdens de dienst in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c op maandag 15 september om 14.00 uur. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. www.pzc.nl vrijdag 12 september 2014 43 Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat is overleden mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader echtgenoot van Betsie Vermeule-Capello Hij overleed op 10 september 2014 in de leeftijd van 76 jaar. Betsie Kees Patrick, Martijn John en Saskia Soraya en Mickey, Norah, Thierry, Robin, Jente, Amber Jackeline Michelle, Joshua Jan en Silvia Valery, Justin-Jan, Ruben Albert Suzan en Luc Laura, Mitchell Moniek en Maurits Mike, Darren, Elisa Buitenruststraat 35, 4337 EJ Middelburg De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 15 september om 11.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Gelieve alleen schriftelijke condoleance. Geen bloemen. Met dank voor de liefdevolle verzorging door afdeling De Dolfijn zorgcentrum Buitenrust. Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl May the road rise to meet you May the wind be always at your back May the sun shine warm upon your face The rain falls soft upon your fields and until we meet again May God hold you in the palm of his hand Nadat ik dit gedichtje van hem kreeg is na een kort ziekbed overleden mijn bijzondere vader, mijn schoonvader, onze opa en overgrootopa in de leeftijd van 89 jaar. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 15 september om 11.00 uur in de parochiekerk van H.H. Petrus en Paulus, Graaf Hendrik III plein in Breda, waarna de ter aardebestelling volgt op kerkhof Vogelenzang, Vogelenzanglaan, Breda (parkeren Schoolakkérplein). Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren bij cafe Moeke, Ginnekenmarkt 17 in Breda. Nieuwvliet: Suze en Sjaak de Hullu-Palmen Axel: Peter en Patricia, Esmay Tilburg: Annelies en Klaas correspondentieadres: Nieuwvlietseweg 16, 4504 AD Nieuwvliet Breda, 10 september 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 75