Colofon (I1ensenlinq.nl Familieberichten Oi/srJsdai j amilieberichten kijk ook op Bram Bekker Adriaan van de Velde - Arjoon - Hij wilde niemand storen. Al hoorden wij de deur wel gaan, toen hij, heel stil, is opgestaan om de eerste vogels, ginds, te horen. Tot het eind zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze broer, zwager en oom Frans Hamelink Noten, 19-1 -1931 f Terneuzen, 8-9-2014 AxelL. Overdulve-Hamelink Terneuzen W. van de Wege-Hamelink London (Ontario, Canada)E. en P. Bakker-Hamelink Neven en nichten Correspondentieadres: Da Costastraat 2 4532 EE Terneuzen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op zaterdag 13 september om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats aan de Bellamy straat te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het eerder genoemde uitvaartcentrum. Kees de Pooter Bedroefd zijn wij door het overlijden van Kees de Pooter Kees was vele jaren een enthousiaste en drijvende kracht binnen onze werkgroep en heeft veel voor ons betekend. Wij zijn dankbaar voor zijn inzet en de wijze waarop hij heeft meegewerkt aan de promotie van Axel. Wij wensen Joke en verdere familie sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. De Werkgroep Promotie Axel Bram Cambier Tonnie Kop voorzitter secretaris Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze brandweervriend Kees de Pooter Kees was 43 jaar lid van de brandweer Axel waarvan 26,5 jaar als algemeen commandant van de voormalige gemeente Axel. Wij hebben hem mogen kennen als een vakbekwame en toegewijde collega. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Namens de Veiligheidsregio Zeeland Brandweerploeg Axel Na een leven van liefde en zorg voor haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen en allen die haar dierbaar waren, is op de leeftijd van 88 jaar van ons heengegaan, onze schoonzus en tante Louise van Esbroeck weduwe van Edemon de Nijs Familie Van Esbroeck Familie De Nijs De uitvaart heeft plaatsgevonden in Wallaceburg (Canada) op dinsdag 9 september 2014. In besloten familiekring zullen wij haar gedenken op vrijdag 12 september 2014 in w.z.c. ZorgSaam Emmaus te IJzendijke. Corr.-adres T. de Nijs-Kerckhaert J.F. Kennedysingel 17 4587 AL Kloosterzande Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? L 0800 - 4444 000 donderdag 11 september 2014 35 De wereld op zijn kop. Door een stom ongeluk is onze Bram er niet meer. Een jong mens vol talentplannen en ambities. Vriendelijk, sociaal, meteen grote vriendenkring. Op weg naar de verwezenlijking van zijn dromen. Wij houden van je. Geboren in Enschede op 27 december 1986 Overleden in Antwerpen op 6 september 2014 Zoon van Jos en Leonie Broer van Koen Leonie en Ruud Correspondentieadres: Clara's Pad 37,4451HB Heinkenszand. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden maandag 15 september om 13.30 uur in het crematorium Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. J Voor aanvang van de bijeenkomst is er van, 13.00 tot 13.30 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Bram. Na dè bijéénkomst is er in d kamertijd om met aar.éen drankje en een h nuttigen. 'erband hiermee is het van Koen Bekker en Leonie Kleinepier afg Liever geen bloem Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar wat hij voor ons betekend heeft, hebben we afscheid genomen van mijn lieve man, onze pa, opa en overgroot-opa echtgenoot van Betsie Hamelink Hoek, 18-10-1936 Terneuzen, 9-9-2014 Betsie van de Velde-Hamelink Jan van de Velde Tresemieke en Toby Jacquelien en Wim Peersman-van de Velde Nicky Natasja en Sven Anita en Lucien Bentz-van de Velde Reinhard Diana en Giovanni -Jayciano Ali en Rudy de Kievit-van de Velde Stein Anne Molenstraat 65 4543 CN Zaamslag Maandag 15 september is er van 9.45 uur tot 10.20 uur gelegenheid de familie te condoleren in de Christelijke Gereformeerde kerk, Axelsestraat 9 te Zaamslag, waarna om 10.30 uur de rouwdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerstraat. Na afloop bent u uitgenodigd voor een kopje koffie in voornoemd kerkgebouw. Vrijdag 12 september is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid van Arjaan te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar een ieder die hem zo goed verzorgd hebben. Geen bloemen. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze voorzitter Wij denken met grote waardering terug aan zijn inzet en betrokkenheid. Wij wensen Joke, Trudy, Renato en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Stichting Oranjevereniging Axel i Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 73