28 ZEELAND OESTERPARTIJ In de Abdij in Middelburg werden gisteren heel wat oesters en glazen witte wijn weggeslurpt tijdens de jaarlijkse Oesterpartij. Bestuurders, ondernemers, directeuren en politici uit Zeeland en daarbuiten waren present. I Dé gelegenheid om eens - Al Tijdens de Oesterpartij werd ook volop genetwerkt met mensen die niet aanwezig waren. I Naam: Barbara Oomen en Adri de Buck Functie: dean van University College Roosevelt en voorzitter college van bestuur van de HZ Waarom bent u hier? Oomen: „Ik ben heel enthousiast dat juist het hoger onderwijs centraal staat op de Oesterpar tij." De Buck: „Het is dé gelegenheid voor mensen uit het onderwijs, van de overheid en het bedrijfsleven om elkaar te ontmoeten. Dat helpt om goed samen te werken en excellent onderwijs in Zeeland te bevorderen." Naam: Frans Weisglas Functie: voormalig politicus, lid van verschillende besturen en raden van toezicht Waarom bent u hier? „Ik ben vaak in Zeeland, omdat ik een huis op Walcheren heb. Ik vind het leuk om nieuwe Zeeuwse contacten te maken." Naam: Jonathan Seib, Lisanne Kampsteegh Smits, Florentiha Mion en Lisanne Rijk Functie: studenten van University College Roosevelt in Middelburg, de HZ in Vlissingen en mbo-school Scalda Naam: Jan Lonink Functie: burgemeester van Terneuzen Waarom bent u hier? „Ik ontmoet mensen van de Vlaam se havens en uit het onderwijs. Daar heb ik het zo druk mee dat ik de laatste drie jaar geen oester heb gegeten."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 60