B Soldaat van Oranje Busreis All Inclusive Sauerland maaskant 2-daags arrangement op 2 en 3 december LEZERSPRIJS vanaf 199- p.p.' reizen SOLDAAT van ORANJE Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Boek vóór 11 september op Kras.nl/LR39476 20,- korting per persoon! woensdag 10 september 2014 *1 r-^-fTTl l 'I-l r Prijs p.p. o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslag 1-persoonskamer 25,- en reserveringskosten 3,50 p.p. 2-daags arrangement incl. vervoer, entree le rang, uitgebreid diner, overnachting, ontbijt en bezoek aan Volendam en Amsterdam. Soldaat van Oranje - De Musical is geba seerd op het waargebeurde verhaal van één van de grootste verzetshelden uit onze vaderlandse geschiedenis: Erik Ha- zelhoff Roelfzema. Aan het begin van de oorlog ontsnapt Erik naar Engeland van waaruit hij zendapparatuur naar Neder land smokkelt en als piloot betrokken is bij bombardementen op Duitsland. Hij wordt adjudant van Koningin Wilhelmina en ont vangt voor zijn verzetswerk al tijdens de oorlog de Militaire Willemsorde, de hoog ste Koninklijke onderscheiding. Zijn be roemde boek Soldaat van Oranje werd in 1977 verfilmd met Rutger Hauer in de titel rol en mis nu op vernieuwende wijze te zien als musical in de Theater Hangaar op Vliegveld Valkenburg in Katwijk. Het be zoek aan deze musical combineren we met een verblijf in Noordwijk. le dag, 2 december Vertrek in de ochtend vanuit eigen regio naar Vliegveld Valkenburg voor de middag voorstelling (14.00 uur) van Soldaat van Oranje. Hierna naar Noordwijk. Na aan komst in het hotel volgt de kamerindeling en diner, hierna kunt u evt. nogeven heerlijk uitwaaien aan het strand. a 2e dag, 3 december Nadat we van het ontbijt hebben genoten vertrekken we om 10.00 uur naar Volen dam voor bezichtiging van deze mooie vis sersplaats aan het IJsselmeer. Daarna wordt Amsterdambezocht waar u op eigen gelegenheid de tijd kunt doorbrengen met stadsbezichtiging of winkelen. Om 16.00 uur vertrekken we weer terug naar uw uit- stapplaats in de regio (aankomst tussen 18.00 uur-20.00 uur). Inbegrepen zijn: Vervoer per tourist-class Touringcar Diner, logies en ontbijt in uw hotel in Noordwijk Entree Musical Soldaat van Oranje le rang Meer informatie en boeken U kunt rechtstreeks boeken bij Maaskant Reizen, telefoon (0412) 48 28 28. Deze reizen gaan door bij een minimum aantal van 25 deelnemers. Opstapplaatsen: Goes, Middelburg Vlissingen DÉ MUSIC Al -7 Dag 1: heenreis. Kleine rondrit door het Sauerland na de lunch en 's avonds een dorpswandeling met schnapps. Dag 2: boottocht over de Biggesee (t/m okt.) en de historische Altstadt van Attendorn. Dag 3: bezoek aan de bekende brouwerij in Warstein. Dag 4: klassiek Sauer land met de glasblazerij in Willingen, Winterberg en zicht op de Kahler Asten. Dag 5: korte tocht door de natuur en terugreis naar Nederland. Ga naar Kras.nl/LR39476 en boek met 20,- korting p.p.! inclusief: reis per Comfort Class bus, ervaren chauffeur, 4 nachten verblijf in Hotel Bitstein**** o.b.v. Alt Inclusive (ontbijt, lunch, diner en div. drankjes (17:00-00:00 uur), excursieprogramma, boottocht over de Biggesee, fakkel wandeling met schnapps, casino-/ bingoavond, 1 avond live muziek, •activiteitenavond en kofferservice. Exclusief: zie onze website. Vertrek: van 20 oktober 2014 t/m 25 maart 2015. Normale prijs Lezerpsrijs 5 dagen nü vanaf 229,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 11 september 2014. Ga naar Kras.nl/LR39476 of bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. LR39476 en boek met actiecode WEG40004 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 pers. exd. reserveringskosten en Calamiteitenfonds Met haar prachtige natuur, heuvelachtige landschappen, pitto reske vakwerkdorpjes en gastvrije bevolking is het Sauerland uw bezoek elk jaargetijde meer dan waard! Mis deze supercom- plete topreis niet en boek snel met 20,- korting! Met actiecode WEG40004 Busreis met ervaren chauPPeur 4-sterren hotel All inclusive 1 Vele excursies Gezellige avonden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 15