Familieberichten kükookop (jjgnsgnbnq.nl Hans Rentmeester Hans Rentmeester Anna Maria van Campenfwiit-Jansen Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven Matteüs 11 vers 28 Diepbedroefd, maar ook dankbaar voor alle goede zorgen en liefde die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat, na een moeizame laatste levensfase, is-overleden onze zorgzame vader, schoonvader en opa Jacob Pieter Marcusse - Jaap - sinds 18 mei 2012 weduwnaar van Mina Marcusse-Meulenberg Kortgene, t Kamperland, 12 januari 1924 5 september 2014. Zoutelande: Bram en Jeannette Robert en Daisy Kamperland: Edward Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerksters en vrijwilligsters van 'Het Alexiapleinte Kamperland, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Spieringstraat 19,4493 BW Kamperland Onze vader, schoonvader en opa is opgebaard bij Edward, Spieringstraat 19 te Kamperland, waar dinsdag 9 september van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid van hem te nemen. De afscheidsdienst wordt gehouden woensdag 10 september om 13.00 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Dorpshuis 'De Casembroot', Alexiaplein 3 te Kamperland gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. "Ik wil gaan slapen, ik ben moe sluit mijn beide ogen toe Lieve vader Jaap Marcusse dat je nu mag rusten, daar waar geen pijn, moeite en leed meer is. Edward Kamperland, 5 september 2014 Bedroefd deel ik u mede dat is overleden mijn lieve broer Jaap Marcusse Goes: P.J. Marcusse A. Marcusse-Nusmeier t Goes, 5 september 2014 Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht Maar ondanks je verlies van de strijd om te leven Heb je ons ontzettend veel liefde gegeven Met verdriet om haar heengaan, maar met dankbaarheid voor haar liefde, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder en trotse oma Elizabeth Cornelia Jacoba Teunis- Verweij sinds 31 januari 1995 weduwe van Guilemus Teunis 17 augustus 1934 - f 6 september 2014 Cor en Andrien Teunis Kardamylia en Jelle Ylitsia Correspondentieadres: Roerdomp 16,4411 GA Rilland Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 10 september van 19.30 tot 20.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 11 september om 10.30 uur in de parochiekerk H. Jozef, Hontestraat 6 te Rilland, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is in Verenigingsgebouw "De Ark", naast de kerk, gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Hospice "De Markies" te Bergen op Zoom voor de liefdevolle verzorging. Verdrietig, omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat ze geen pijn meer heeft, hebben we afscheid moeten nemen vafi mijn lieve vrouw, mijn liefste mama, onze lieve zus en tante Leintje van den Berge-Meijer A 26 juli 1935 - f5 september 2014 Ko van den Berge Tan ja Adrie Ruissen-Meijer Henk Meijer t Suus Bastiaanse-Meijer Joke Verwest-Meijer Ad Stouthamer Neven en nichten Oude Rijksweg 40 4472 AH 's-Heer Hendrikskinderen De afscheidsdienst wordt gehouden woensdag 10 septem ber om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Hendrikskinderen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd Rouwcentrum. Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Hospice "Het Clarahofje" voor de goede en liefdevolle verzorging. Elizabeth Janna van den Broecke-Jeremiasse Bep Af heeft zij ons verlaten, zij laat ons nooit alleen. Wat ivij in haar hezaten, is altijd om ons heen. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Op 5 september 2014 is overleden onze lieve ma en oma weduwe van Witty Adolf van Campenfiout Zij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Hulst: Gerrie en Bernard Musters-van Campenfiout Hulst: Maria en Ivan Van Puymbroeck-van Campenfiout Hulst: Ronald en Els van Campenhout-van der Kinderen Terneuzen: Eric en Judith van Campenhout-Ferket Kloetinge: Jacqueline van Campenfiout en WimJonker Clinge: Sandra en Carl Boeijkens-van Campenfiout Clinge: Anja en Harold Biesbroeck-van Campenfiout kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres Poorterslaan 173,4561 ZM Hulst U kunt afscheid nemen van ma in familiekamer 1 van coöperatie DELA, Btaauwe Hofke 90 te Hulst, op dinsdag 9 september van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 10 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Henricus te Clinge, gevolgd door de begrafenis op de R.K. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Ten zvoorcf van danktoon T)r. Tleijens, mevr. Janse en het verplegend personeel van Tlaauwe Tfofhe 77 voor de goede en liefdevolle verzorging en èegeleidirg. Tiet heeft ma en ons goedgedaan. 3 O maandag 8 september 2014 Met een lach en een traan heeft hij het leven geleefd. De rijke herinnering aan zijn bijzondere humor, kracht en uitstraling dragen wij met ons mee. Intens verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve papa, schoonvader en opa weduwnaar van Matty Rentmeester-Voois Papa is nu weer samen met mama, zijn grote liefde Hoedekenskerke, Terneuzen, 12 september 1943 3 september 2014 Kapellebrug: Jolanda en Danny der Weduwe-Rentmeester Sjoerd en Evelien Martijn Maaike 5» Tessie Hulst: Annelies en Perry Goossen-Rentmeester Joery Lisenka Spike, Binky Correspondentieadres Brouwerijstraat 95, 4565 EL Kapellebrug De crematieplechtigheid wordt in besloten kring gehouden. Met enorm veel verdriet moeten wij plotseling afscheid nemen van onze broer, zwager en oom Geboren 12 september 1943 Overleden 3 september 2014 Muziekinspirator van ons gezin. Zijn lieve persoonlijkheid zullen we nooit vergeten. Goes: Rinus (in herinnering) en Corry Axel: Bas en Els Heinkenszand: Riet en Jan Ovezande: Tom en Tiny Ovezande: Robby en Truda Goes: Harry en Nanny Heinkenszand: Jos en Janny Kinderen en kleinkinderen Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend. Nimmer klagend, altijd stil dragend. Heel verdrietig zijn wij dat we van onze bijzondere moeder, oma en oud-oma afscheid hebben moeten nemen. weduwe van Johan van den Broecke Hontenisse, 24 mei 1931 Oostburg, 5 september 2014 Breskens: Corrie en Willy Breskens: Marijke en Frans Apeldoorn: Ingrid en Jaap Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Pr. Julianastraat 30,4511 BS Breskens Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van Hooge Platen en van De Stelle voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 10 september om 13.00 uur in de SoW-kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend bent u in de gelegenheid de familie aldaar te condoleren. De crematie vindt in besloten kring plaats. Geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 66